abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_117120452
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 september 2012 17:31 schreef Godshand het volgende:

[..]

:')

Ondernemers hebben al kosten zat, om dan onvoorbereid tientallen euro's daar in te steken is van de zotte...
Haren heeft talloze aanvragen gehad van mensen die er brood in zagen. Terecht ook, gezien de opkomst en al helemaal niet vreemd gezien de media-aandacht. Elke cameraploeg van het land was daar aanwezig.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator zaterdag 22 september 2012 @ 17:36:23 #302
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_117120540
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 17:33 schreef DeParo het volgende:

[..]

Dat was de eerste post ik doelde op de tweede post ik zag die onduidelijkheid ook al, en ik had het niet per definitie over een relschopper, maar goed al zou het een relschopper zijn jij kent de context nogmaals niet. Neem het voorbeeld in Amsterdam waar een agent volhield bedreigd te worden door baldadige voetballers van een clubje en er vervolgens een doodschoot, dat bleek achteraf waarschijnlijk heel anders te liggen, jij gaat per definitie al van een bepaalde situatie uit, van een bepaalde schuld of een bepaalde gang van zaken, daarom is het verwerpelijk.
nou als je stiekem details gaat veranderen dan moet je dat ff melden in het vervolg he :')

we hebben het dus de hele tijd over politie vs relschoppers, laten we het daar bij houden, daar gaat de verwerpelijke stelling waar je over begon immers over

je kletst gewoon uit je nek
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')