Helemaal in Ijslandquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Katlaah het volgende:
[..]
Remember, remeber, the fifth of ....
Ja, maar komen er van de rellende idioten langs, mij versturen in me slaap...
Op HV roepen ze van welquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
weet iemand of het al GRIP 3 is ?
Ja, dat is hetquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
weet iemand of het al GRIP 3 is ?
Er was toch ook duidelijk aangegeven dat je niet moest gaan. Dan maar voelen.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:17 schreef GrunnigsTrots het volgende:
kom er net vandaan, keiharde klappen gehad van de ME en niemand die wat deed
Ik hoorde het ook maar op RTV Noord, was inderdaad onbevestigd.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee is niet waar, aldus Politie Groningen, nog nergens bevestigd of gemeld
Zie het zo voor me, jij dapper vooraan en de rest die een stap naar achteren doetquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
omdat ik dacht dat de 3000+ man achter me wel tegen 5agentjes durfden,maar zat ik er ff naast
Ah, op die manier. Wist niet dat die op zulke grote afstanden werden ingezet.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon de Lifeliner die uit Amsterdam komt.
ik stond helemaal voor aanquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:21 schreef tralalala het volgende:
Als je niet voorin staat krijg je geen klappen van de ME.
Simpel lijkt me.
Is inmiddels aangekondigd , wat houdt dat in?quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
weet iemand of het al GRIP 3 is ?
Ik denk eerder 1 auto, 1 schuur, 1 tuin en 1 dranghek.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:18 schreef De_Guidance het volgende:
Het is een soort slagveld, zegt NOS op 3. Er staat een auto in de fik, de Albert Heijn is geplunderd, auto's zijn gesloopt, schuren in tuinen van bewoners zijn opengebroken en er is met dranghekken gegooid.
Wat een mooie haiku.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef waspoedertje het volgende:
Neeee man wat is deze
Sukkels
Is het nog in volle gang ?
Stoer man.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
ik stond helemaal voor aan
Het is.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
weet iemand of het al GRIP 3 is ?
quote:Update 23:08
Er is opgeschaald naar GRIP 3. Er is een lifeliner (traumaheli) onderweg.
Las ergens dat de 4 (uit Groningen) al elders ingezet was, dus vandaar de LL1quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:22 schreef STING het volgende:
[..]
Ah, op die manier. Wist niet dat die op zulke grote afstanden werden ingezet.
Dacht dat die wat meer regionaal zou zijn
http://nl.wikipedia.org/w(...)ngs_Procedure#GRIP_3quote:
quote:Niet alleen de directe omgeving wordt beïnvloed door het incident (men spreekt in sommige gevallen van een ramp), maar een groter gebied ondervindt de gevolgen, bijvoorbeeld een (deel van een) gemeente. De burgemeester van de getroffen gemeente komt bijeen met het volledige Gemeentelijk Beleidsteam om op bestuurlijk niveau sturing te geven aan de bestrijding van de gevolgen van het incident. De Commissaris van de Koningin (CdK) van de betreffende provincie wordt geïnformeerd. Tevens wordt de Minister van Binnenlandse Zaken via het Nationaal CrisisCentrum (NCC) geïnformeerd. Als er zaken door de gemeente geregeld moeten worden, zoals opvang of registratie dan wordt het Gemeentelijk Rampenmanagementteam (GRMT) bijeen geroepen.
Bij GRIP 3 wordt het Gemeentelijk Beleidsteam (GBT) ingesteld. Indien eerder het gemeentelijk kernteam als actief was, wordt dit omgevormd tot het GBT. Het GBT staat onder directe aansturing van de burgemeester.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |