Ja, want als je een feestje wil geven en dat per ongeluk niet geheim houdt dan kun je verwachten dat er tienduizend mongolen op af komen om de boel te slopen en te vechten met de ME.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ze heeft wel een dode op haar geweten.
Ga toch weg. Hij heeft één tikje gehad van de ME, niets aan over gehouden.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Ja was eerder op de avond toen ME charges uitvoerde.
Als je dom genoeg bent om dit te geloven, mag je sowieso geen mensen ergens de schuld van geven.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ze heeft wel een dode op haar geweten.
Kletskoekquote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ze heeft wel een dode op haar geweten.
Nee dat hebben al die mongolen die naar Haren toe zijn gekomen op hun geweten.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ze heeft wel een dode op haar geweten.
wtf is een sigma ?quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Psy-freak het volgende:
SIGMA opgeroepen!
http://www.rampen-info.nl/223903/onlusten-haren/
Mag wel, maar je legt de verkeerde link.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mag ik wat humor inbrengen?
Een wat?quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Psy-freak het volgende:
SIGMA opgeroepen!
http://www.rampen-info.nl/223903/onlusten-haren/
Hij werd neergehoekt, niet in elkaar gemeptquote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Ja was eerder op de avond toen ME charges uitvoerde.
Een ambulance mag niet eens een overledene vervoeren. Gaat inderdaad niet op dus.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:52 schreef QBay het volgende:
[..]
Want een ambulance komt alleen voor doden?
Ja wat is de definitie van ' in elkaar slaan 'quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:58 schreef Alan_Bastard het volgende:
[..]
Ga toch weg. Hij heeft één tikje gehad van de ME, niets aan over gehouden.
No shit.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:58 schreef Pikkebaas het volgende:
Trouwens. Het escaleert niet uit de hand. Het loopt uit de hand OF het escaleert. Dit is een contaminatie.
Het SIGMA (Snel Inzetbare Groep Ter Medische Assistentie van het Rode Kruis)-team is opgeroepen.quote:
Ondersteuning binnen de GHORquote:
Duuuuuuh.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:58 schreef Pikkebaas het volgende:
Trouwens. Het escaleert niet uit de hand. Het loopt uit de hand OF het escaleert. Dit is een contaminatie.
NEE NIET SIGMA!!quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:57 schreef Psy-freak het volgende:
SIGMA opgeroepen!
http://www.rampen-info.nl/223903/onlusten-haren/
Het is dus echt een slagveld.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:59 schreef David_ het volgende:
Snel Inzetbare Groep Ter Medische Assistentie van het Rode Kruis-team
Beelden worden herhaaldquote:Op vrijdag 21 september 2012 22:59 schreef Frutsel het volgende:
Hoeveel planten heeft die mongool...das al de zesde buxus die ik hem zie gooien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |