Ik zou niet weten wat er superieur is aan een afkeer van oorlog. Lijkt me juist een gezonde instelling zowel uit eigenbelang als uit medemenselijkheid.quote:Op donderdag 20 september 2012 07:57 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Weleens gehoord van frustratie, onmacht en dit uiten met grote woorden? Wat kunnen sommigen toch door blijven zeiken met hun superieure geleuter terwijl ze vaak zelf geen haar beter zijn.
Even voorop stellen dat je niets MOET maar dat ik alleen je uitspraken bekritiseer op de hypocrietie wat je niet eens in de gaten hebt. En blijkbaar is het kwartje nog niet gevallen afgaand op je reactie.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:00 schreef moussie het volgende:
[..]
Aah, ik moet dus het extremisme van de een afkeuren maar dat van de ander goedkeuren.
Het doorgaan met zuigen wat je doet op verhitte uitspraken.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat er superieur is aan een afkeer van oorlog. Lijkt me juist een gezonde instelling zowel uit eigenbelang als uit medemenselijkheid.
Nee Disana, als je gekant bent tegen oorlog, voel je je overduidelijk beter dan je gesprekspartners.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat er superieur is aan een afkeer van oorlog. Lijkt me juist een gezonde instelling zowel uit eigenbelang als uit medemenselijkheid.
Gek is dat, volgens mij heb ik n.a.v. die post van Bombshell maar twee posts geschreven. Jij dramt geregeld een stuk langer door. Volgens mij ga je dat nu ook weer doen - gewoon omdat het je niet bevalt wat ik schrijfquote:Op donderdag 20 september 2012 12:08 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Het doorgaan met zuigen wat je doet op verhitte uitspraken.
Je vindt dat Disana een voorbeeld moet nemen aan jou en het moet houden bij gefrustreerde en vooral boze reacties?quote:Op donderdag 20 september 2012 12:08 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Het doorgaan met zuigen wat je doet op verhitte uitspraken.
En dat vertel je me nu pas?quote:Op donderdag 20 september 2012 12:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee Disana, als je gekant bent tegen oorlog, voel je je overduidelijk beter dan je gesprekspartners.
Flikker toch een end op met je aannames en proberen anderen woorden in de mond te leggen zot.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je vindt dat Disana een voorbeeld moet nemen aan jou en het moet houden bij gefrustreerde en vooral boze reacties?
Ik vind dat hij het toch wel behoorlijk bij het rechte eind heeft hoor.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Flikker toch een end op met je aannames en proberen anderen woorden in de mond te leggen zot.
Boosheid. Check.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Flikker toch een end op met je aannames en proberen anderen woorden in de mond te leggen zot.
quote:
Deze zinsnede vind ik dan weer apart. Goedkope kritiek op de islam? Maar goed, misschien bedoelt hij dat er een Hollywood-remake moet komen van de film.quote:Titanic wil ''waarschuwen voor nieuwe slecht gemaakte spotfilmpjes, en vooral dat vergane sterren zich willen profileren met goedkope kritiek op de islam'', zei hoofdredacteur Leo Fischer vrijdag in de krant Financial Times Deutschland.
Wat, zit ik soms op basis van jouw mening/ideologie een hele bevolkingsgroep te beledigen? Jij bent een Hongaarse extremist, dus alle Hongaren zijn extremisten? Dat is namelijk wat er hier gebeurd, een stel extremisten zet de boel op stelten en dat krijgen alle moslims op hun boterham.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:07 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Even voorop stellen dat je niets MOET maar dat ik alleen je uitspraken bekritiseer op de hypocrietie wat je niet eens in de gaten hebt. En blijkbaar is het kwartje nog niet gevallen afgaand op je reactie.
quote:PVV eist vertrek voorzitter EU-parlement BRUSSEL - De PVV heeft stappen ondernomen om de voorzitter van het Europees Parlement, Martin Schulz, uit zijn ambt te ontheffen. Volgens de PVV heeft de Duitse socialist zich onmogelijk gemaakt door openlijk stelling te nemen tegen de vrijheid van meningsuiting in de discussie over de omstreden Amerikaanse anti-islamfilm.
Schulz uitte woensdag felle kritiek op de film Innocence of Muslims, maar ook op de verspreiders ervan. Hij kiest met zijn uitspraken „partij voor de moslims die de betreffende film aan banden willen leggen; dat is volstrekt in strijd met de vrijheid van meningsuiting en expressie”, aldus PVV-delegatieleider Laurence Stassen donderdag in een verklaring.
Stassen heeft de verantwoordelijken in het parlement verzocht om Schulz direct uit zijn ambt te ontheffen. Volgens de PVV heeft Schulz zijn geloofwaardigheid verloren en kan hij derhalve zijn ambt niet meer op respectabele wijze uitoefenen.
VVD-Europarlementariër Hans van Baalen noemt de uitlatingen van Schulz politiek-correcte onzin. Hij had de film en de verspreiding daarvan nooit mogen veroordelen. Hij had onverkort moeten opkomen voor de vrijheid van meningsuiting, stelt Van Baalen in een verklaring.
Alleen wie aanzet tot haat of oproept tot geweld mag door een onafhankelijke rechter in diens uitingen worden beperkt, benadrukte de VVD'er. Hij roept Schulz op zijn „onjuiste en ongepaste” woorden in te trekken.
In een reactie op de commotie benadrukt de woordvoerder van Schulz dat de voorzitter woensdag ook de gewelddadige protesten tegen de film „ondubbelzinnig” heeft veroordeeld. Schulz deed zijn uitlatingen over de Mohammedfilm op een persconferentie na een ontmoeting met een delegatie uit de Arabische Golfregio.
Helaas is slechts een deel van de persconferentie uitgezonden, aldus de zegsman van Schulz. De woordvoerder benadrukt verder dat het uiten van kritiek op een film die de moslimprofeet Mohammed bespot, geen aanval is op de vrijheid van meningsuiting.
Ja maar die randdebielen heb je sowieso. Het is niet aan anderen om daar beperkingen aan op te leggen, al helemaal niet als de groep die zich benadeeld voelt dit probeert af te dwingen met geweld. Dat is 't mooie van de vrijheid van meningsuiting. Iemand mag iets heel slechts maken en andere mensen mogen daar dan in 't openbaar over oordelen en diegene afbranden voor zijn gebrek aan talent, smaak en intelligentie.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:19 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf zeggen dat vrijheid van meningsuiting een groot goed is binnen een democratie. Maar wordt wel verkwanseld door een paar randdebielen die het middel gebruiken om op te ruien.
Vrijheid van meningsuiting is dan ook een recht maar steeds geen verplichting om die altijd te gebruiken.
Probeer het nog eens maar dan waarop ik heb gereageerd.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:21 schreef moussie het volgende:
[..]
Wat, zit ik soms op basis van jouw mening/ideologie een hele bevolkingsgroep te beledigen? Jij bent een Hongaarse extremist, dus alle Hongaren zijn extremisten? Dat is namelijk wat er hier gebeurd, een stel extremisten zet de boel op stelten en dat krijgen alle moslims op hun boterham.
Velen hier doen precies hetzelfde als die haatbaarden, van de situatie gebruik maken om anderen op te hitsen tegen de gehele groep. Over hypocriet gesproken, en het gebrek aan zelfreflectie ..
quote:
Wat weer eens aangeeft hoe selectief men dingen als "nieuws" wenst te brengen....quote:In een reactie op de commotie benadrukt de woordvoerder van Schulz dat de voorzitter woensdag ook de gewelddadige protesten tegen de film „ondubbelzinnig” heeft veroordeeld. Schulz deed zijn uitlatingen over de Mohammedfilm op een persconferentie na een ontmoeting met een delegatie uit de Arabische Golfregio.
Helaas is slechts een deel van de persconferentie uitgezonden, aldus de zegsman van Schulz. De woordvoerder benadrukt verder dat het uiten van kritiek op een film die de moslimprofeet Mohammed bespot, geen aanval is op de vrijheid van meningsuiting.
Tja, als jij het verschil niet ziet tussen iemand individueel aanspreken op zijn opvattingen en een hele bevolkingsgroep over een kam scheren kan ik er verder ook niets aan doenquote:Op donderdag 20 september 2012 12:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Probeer het nog eens maar dan waarop ik heb gereageerd.
quote:
Artikel komt uit de leugenblad telegraafquote:Op donderdag 20 september 2012 12:26 schreef Barbusse het volgende:
[..]
[..]
Wat weer eens aangeeft hoe selectief men dingen als "nieuws" wenst te brengen....
En dus?quote:Op donderdag 20 september 2012 12:30 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Artikel komt uit de leugenblad telegraaf
Welke leugens?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |