Als de master soortgelijk is zal het voor de werkgelegenheid niet echt uitmakenquote:Op maandag 22 oktober 2012 19:05 schreef DragonBlade het volgende:
[..]
Daarom was mijn vraag ook voornamelijk uit mezelf, niet om iemand op de tenen te trappen ofzo
Maar is het niet verstandiger om een soortgelijke master te gaan doen, ik noem maar wat (ik zou het zelf niet willen) sociologie ofzo (geen idee hoe de werkgelegenheid daarmee is). Of bijvoorbeeld zoiets als Crisis and Security Management op de Uni Leiden (staat onder faculteit sociale wetenshappen).
Ik denk dat er in de Randstad meer werk is, maar dat er ook meer sollicitanten zijn. Ik solliciteer in zowel de Randstad als daarbuiten, maar ik zie gewoon weinig passende vacaturesquote:Op woensdag 7 november 2012 21:34 schreef crossover het volgende:
Zou het nog wat uitmaken of je in de randstad of juist daarbuiten werk zoekt?
Volgens mij nietquote:Op woensdag 7 november 2012 21:50 schreef crossover het volgende:
Dat dacht ik dus ook. Maar dan vraag ik me nog steeds af of dat per saldo uit maakt. Blijkbaar niet echt, is jouw ervaring?
Is Klinische Neuropsychologie bij de UvA nu eigenlijk ook de grootste specialisatie richting geworden? Hier op de VU in ieder geval wel zo'n beetje. Kan mezelf nog wel herinneren dat vroeger maar 15 man Klinische Neuro koos, nu zijn het er 110 per jaar.quote:Op woensdag 7 november 2012 23:04 schreef MrGuma het volgende:
Als ik de begin post zo zie, ben ik geloof ik de enige die aan de UvA studeert? Kan ik dan als echte loner ook een kopje krijgen?
3e bachelor jaar met als specialisatie Klinische Neuropsychologie overigens.
Zo. Hierbij ook meteen mijn intrede gemaakt in dit topic
89 dit jaar hoorquote:Op donderdag 8 november 2012 11:42 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Is Klinische Neuropsychologie bij de UvA nu eigenlijk ook de grootste specialisatie richting geworden? Hier op de VU in ieder geval wel zo'n beetje. Kan mezelf nog wel herinneren dat vroeger maar 15 man Klinische Neuro koos, nu zijn het er 110 per jaar.
Je hebt wel gelijk dat er een zeer groot aantal studenten nu voor klinische neuro kiest, dat komt door het Scherder-effect. Ik verwacht dat er in de loop der jaren steeds meer mensen voor neuro gaan kiezen. Er ontstaat nu alleen een zeer groot probleem op het gebied van stage, waar er dus eerst 30 op stage moesten zijn het er nu bijna 100 en de stageplaatsen nemen niet zo snel toe.quote:
Alles behalve de grootste. Klinische psychologie en ik meen ook klinische ontwikkelingspsychologie zijn groter (+120). In vergelijking tot vorig jaar is er wel een explosieve toename. Van rond de 50-60 klinische neuro zijn er nu rond de 90 studenten. (waarvan 5-7 Brein & Cognitie doen)quote:Op donderdag 8 november 2012 11:42 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Is Klinische Neuropsychologie bij de UvA nu eigenlijk ook de grootste specialisatie richting geworden? Hier op de VU in ieder geval wel zo'n beetje. Kan mezelf nog wel herinneren dat vroeger maar 15 man Klinische Neuro koos, nu zijn het er 110 per jaar.
Stage plekken gaat inderdaad nog een pleziertje worden...quote:Op donderdag 8 november 2012 16:28 schreef Sandertje23 het volgende:
[..]
Je hebt wel gelijk dat er een zeer groot aantal studenten nu voor klinische neuro kiest, dat komt door het Scherder-effect. Ik verwacht dat er in de loop der jaren steeds meer mensen voor neuro gaan kiezen. Er ontstaat nu alleen een zeer groot probleem op het gebied van stage, waar er dus eerst 30 op stage moesten zijn het er nu bijna 100 en de stageplaatsen nemen niet zo snel toe.
Vind ik toch best opmerkelijk, ik zie het hier juist andersom: merendeel vindt niks op niveau/studierichtingquote:Op dinsdag 6 november 2012 21:23 schreef Noctua het volgende:
Ik ben twee jaar geleden afgestudeerd met een master in de psychologie. Als ik in mijn omgeving rondkijk heeft ruim 90% van mijn studievrienden een baan op niveau.
Helemaal leuk en aardig maar ik weet nu nog steeds niet wat het is. Internet zegt ook niet veel namelijk. Ja alleen over lichamelijke beweging.quote:Op vrijdag 9 november 2012 09:09 schreef Grumpey het volgende:
Kom een keer college volgen bij prof. Scherder en je bent gelijk bekend met het Scherder-effect. Meervoudig winnaar onderwijsprijs VU, 1 jaar verkast naar Groningen en daar ook gelijk de onderwijsprijs gewonnen.
Ik bedoelde letterlijk: ga eens bij hem een keer college volgen. Het is een van de meest inspirerende docenten in Nederland, en maakt iemand gelijk enthousiast voor het vakgebied. Alleen colleges bij hem volgen doet al vele mensen kiezen voor Klinische Neuro op de VU, het blijft namelijk lastig te onderscheiden of je enthousiast bent geworden vanwege een goede docent of enthousiast vanwege het vakgebied.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:22 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Helemaal leuk en aardig maar ik weet nu nog steeds niet wat het is. Internet zegt ook niet veel namelijk. Ja alleen over lichamelijke beweging.
wat staat er in je eerste jaars methoden boek?quote:Op vrijdag 9 november 2012 22:36 schreef diginoob2 het volgende:
Vraag over het controleren van variabelen, waarvan ik geloof ik geen bal snap:
Vaak lees je in onderzoek dat er gecontroleerd is voor bepaalde variabelen. In mijn boek over het doen van onderzoek staat dat dit gedaan wordt door methodes als matching/blocking e.d.
Maar ik dacht altijd dat controleren van variabelen statistisch kon door bijv. meerdere variabelen te meten (in bv een vragenlijst) en daar een of andere statistische analyse op uit te voeren. En dat dit kan voor zowel pure als quasi experimenten.
Hoe zit dit nou precies? Kun je ook voor quasi experimenten voor variabelen controleren en wat is de link tussen methodes als matching en statistisch controleren voor variabelen?
Hoe bedoel je sociale acceptatie precies?quote:Op maandag 11 februari 2013 14:33 schreef Ewelina het volgende:
Ik studeer geen psychologie, maar weet iemand een goed boek over sociale acceptatie in (politieke) groepen (uit de sociale psychologie dus) ? De zoekmachine van de UvA levert alleen maar shit op en ik heb een goede definitie en goed omlijnd kader van het begrip acceptatie nodig.
Wat bedoel je met sociale acceptatie?quote:Op maandag 11 februari 2013 14:33 schreef Ewelina het volgende:
Ik studeer geen psychologie, maar weet iemand een goed boek over sociale acceptatie in (politieke) groepen (uit de sociale psychologie dus) ? De zoekmachine van de UvA levert alleen maar shit op en ik heb een goede definitie en goed omlijnd kader van het begrip acceptatie nodig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |