Nee, mijn moeder is naar het politiebureau geweest en daar zeiden ze dat we maar met de wijkagent moesten praten(???). Mijn moeder heeft vervolgens naar het algemene politienummer gebeld om met de wijkagent te praten maar die zou ons pas woensdag of donderdag terug kunnen bellen, terwijl wij nu gevaar lopen.quote:Op maandag 17 september 2012 20:55 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Leuke prachtwijk woon je.
OT, je kunt altijd aangiften doen.
Terug naar het politiebureau gaan en er op aan dringen aangiften te doen.quote:Op maandag 17 september 2012 20:58 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Nee, mijn moeder is naar het politiebureau geweest en daar zeiden ze dat we maar met de wijkagent moesten praten(???). Mijn moeder heeft vervolgens naar het algemene politienummer gebeld om met de wijkagent te praten maar die zou ons pas woensdag of donderdag terug kunnen bellen, terwijl wij nu gevaar lopen.
En desnoods naam vragen van de desbetreffende agent om dit door te geven aan een hogere! Want een aangifte kan je altijd doen en is ook zeer zeker aan te raden.quote:Op maandag 17 september 2012 20:59 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Terug naar het politiebureau gaan en er op aan dringen aangiften te doen.
Het is niet aan die pennenlikker achter het bureau om te bepalen of er wel of geen aangiften gedaan mag worden.
Anders even een belletje naar de nationale ombudsman om te vragen welk pad je moet bewandelen.quote:Op maandag 17 september 2012 21:02 schreef Nemephis het volgende:
Iedereen heeft het recht aangifte te doen bij de politie van een strafbaar feit.
Als de politie dat weigert kan je een klacht indienen, maar daar schiet je op korte termijn niks mee op.
Wij gaan morgen zeer zeker dan nog een keer terug, maar iemand enige tips om op korte termijn ergens mee op te schieten? Die man met het pistool is dus helemaal niet aangesproken op zijn gedrag oid door de politie, die zei dat ze het gewoon zelfs zouden laten zitten nu omdat ze ''afspraken'' hebben gemaakt met buurman 1, en we hem dus op zijn blauwe ogen moesten geloven..quote:Op maandag 17 september 2012 21:02 schreef Nemephis het volgende:
Iedereen heeft het recht aangifte te doen bij de politie van een strafbaar feit.
Als de politie dat weigert kan je een klacht indienen, maar daar schiet je op korte termijn niks mee op.
Koop ook een pistool.quote:Op maandag 17 september 2012 21:04 schreef mylamboisblack het volgende:
maar iemand enige tips om op korte termijn ergens mee op te schieten?.
bronquote:Wat kan ik doen als de politie weigert om mijn aangifte op te nemen?
Weigert de politie om uw aangifte op te nemen? Dan kunt u dat schriftelijk melden bij de korps-chef van het politiebureau of bij de officier van justitie waar het desbetreffende politiebureau onder valt. De officier kan de aangifte zelf opnemen of de officier kan het politiebureau opdragen om de aangifte op te nemen.
Mochten ook de korpschef en/of de officier van justitie de aangifte niet willen opnemen, dan kunt u per brief klagen bij het gerechtshofexternal link waar de korpschef of officier van justitie onder valt. Ook kunt u een klacht indienen bij de Nationale Ombudsmanexternal link. Via het Gerechtshof kan opgelegd worden dat de aangifte alsnog in behandeling moet worden genomen.
Het is toch niet normaal dat iemand met een pistool niet eens wordt aangesproken, er werd niet eens moeite gedaan om hem te bereiken oid.quote:Op maandag 17 september 2012 21:06 schreef David1979 het volgende:
Politie doet daar idd helemaal niets mee is ook mijn ervaring, pas als er echt iets gebeurt komen ze in actie
Zal ik doen, bedankt.quote:Op maandag 17 september 2012 21:05 schreef Nemephis het volgende:
http://www.nationaleombudsman.nl/ - morgen even mee bellen TS
Bedankt!quote:
Hebben jullie ook gepantserd glas?quote:Op maandag 17 september 2012 21:08 schreef AppelCake het volgende:
Betere sloten en een beveiligingscamera, hebben wij ook.
Nee.quote:Op maandag 17 september 2012 21:09 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Hebben jullie ook gepantserd glas?
Het gaat er meer om dat de buurman(nen) een dreiging vormen voor ons buiten het huis, omdat de buurman met 't wapen zelf een crimineel is en niet schrikt van geweld.quote:Op maandag 17 september 2012 21:08 schreef AppelCake het volgende:
Betere sloten en een beveiligingscamera, hebben wij ook.
quote:Op maandag 17 september 2012 21:14 schreef vosss het volgende:
Soms vraag je je af wie nou de buitenlanders zijn.
Ik snap niet zo goed wat je bedoelt.quote:Op maandag 17 september 2012 21:14 schreef vosss het volgende:
Soms vraag je je af wie nou de buitenlanders zijn.
Sarcasmequote:Op maandag 17 september 2012 21:19 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed wat je bedoelt.
Nouja dat ik in eerste instantie dacht dat buurman 1 en buurman 2 allochtonen klojo's waren en dat dus later pas bleek dat jullie de allochtonen zijn.quote:Op maandag 17 september 2012 21:19 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed wat je bedoelt.
Oke, dat kan best. Gelukkig zijn mijn ouders normale allochtonen die netjes werken en nooit in de criminaliteit hebben gezeten. Daar ben ik trots op.quote:Op maandag 17 september 2012 21:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja dat ik in eerste instantie dacht dat buurman 1 en buurman 2 allochtonen klojo's waren en dat dus later pas bleek dat jullie de allochtonen zijn.
Dus ik werd even op het verkeerde been gezet (door vooroordelen)
Goed gedaan van je ouders. Geef ze maar een bonbon.quote:Op maandag 17 september 2012 21:22 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Oke, dat kan best. Gelukkig zijn mijn ouders normale allochtonen die netjes werken en nooit in de criminaliteit hebben gezeten. Daar ben ik trots op.
Ik geloof er ook geen zak van.quote:Op maandag 17 september 2012 21:08 schreef TechnoXXL het volgende:
Geloof er vrij weinig van![]()
![]()
![]()
![]()
Beter gezegd niks.
Maargoed ik zal het voor deze keer geloven, maar dan moet je de volgende keer niet liegen![]()
quote:Op maandag 17 september 2012 21:23 schreef vosss het volgende:
[..]
Goed gedaan van je ouders. Geef ze maar een bonbon.
Ik heb het precies verteld zoals 't is gebeurd, als jij dat niet gelooft weet ik niet hoe ik je moet overtuigen want dit is precies hoe het is gebeurd, helderder kan ik 't niet beschrijven.quote:
Triest zeg, ik vroeg je alleen of je wou ophouden met mijn topic te verzieken.quote:Op maandag 17 september 2012 21:30 schreef vosss het volgende:
Zeg TS, wat lig je me nou te bedreigen in die DM? Je bent geen haar beter dan die buurmannen van je
En ik wil mijn bonbons terug!
je zal het er wel naar gemaakt hebben. de meeste mensen gaan niet zomaar uit hun dak en trekken een pistool. Anders gewoon het recht van de sterkste en dus niet meer voor zijn deur parkerenquote:Op maandag 17 september 2012 21:11 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Het gaat er meer om dat de buurman(nen) een dreiging vormen voor ons buiten het huis, omdat de buurman met 't wapen zelf een crimineel is en niet schrikt van geweld.
Ik zeg toch ook, mijn vader heeft hen terug uitgescholden maar de buurman met 't pistool kwam zich opeens mengen, terwijl hij er helemaal niks mee te maken had. Bovendien heb ik mijn ouders snel naar binnen gesleurd, als ik het er naar had gemaakt zou ik vanaf 't begin wel terugvechten. Maar gelukkig ben ik niet asociaal.quote:Op maandag 17 september 2012 21:39 schreef WrongAnswer het volgende:
[..]
je zal het er wel naar gemaakt hebben. de meeste mensen gaan niet zomaar uit hun dak en trekken een pistool. Anders gewoon het recht van de sterkste en dus niet meer voor zijn deur parkeren
Ik reageer (hierna) wel gewoon niet meer hier, deal?quote:Op maandag 17 september 2012 21:29 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik heb het precies verteld zoals 't is gebeurd, als jij dat niet gelooft weet ik niet hoe ik je moet overtuigen want dit is precies hoe het is gebeurd, helderder kan ik 't niet beschrijven.
Hier herken ik mijn straat ook in, hij(de man met 't wapen) heeft al meerdere malen ruzie gemaakt met de andere buren maar die zijn heel erg bang en durven geen aangifte te doen of de politie te bellen.quote:Op maandag 17 september 2012 21:46 schreef jisba het volgende:
Even deze jongens inhuren :
geintje, nee je weet nu wat voor mooi tolerant land dit is, walgelijke buren heb je, ik hoop voor je dat je het op een normale manier kan oplossen.
Ik had in een ver verleden ook zo'n buurman. zware asbakken tegen mijn ruiten gooien, met een jachtgeweer naar buiten rennen en mij bedreigen zodra ik naar mijn werk wou, harde muziek tot 6:00 smorgens. Briefjes in de bus doen met doodsbedreigingen. Na 3 jaar samen met de overige buren een rechtszaak gestart, met eis dat hij uit zijn huis werd gezet door woningcorporatie. Gelukt. Politie deed nooit wat, die scheten hem in de broek.
Wij proberen al 7 jaar lang te verhuizen, maar we vinden maar geen passende woning. Overigens heeft mijn moeder wel de woningcorporatie gebeld en alles uitgelegd, en wij zijn op gesprek uitgenodigd. Maar of die zelfde corporatie die eerst geen huizen had opeens huizen kan toveren betwijfel ik nog wel.quote:Op maandag 17 september 2012 21:46 schreef Willaaam het volgende:
De enige oplossing die nog resteert is verhuizen. Zo zit Nederland nu eenmaal in elkaar. Of je overburen vermoorden, maar dan heb je zelf een probleem. Overbuurman en buurman gaan echt niet weg en blijven echt wel agressief.
Ja ik heb heel erg mijn best moeten doen om mijn buren te overtuigen om een rechtszaak te beginnen. Ze waren echt bang, en terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen.quote:Op maandag 17 september 2012 21:52 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Hier herken ik mijn straat ook in, hij(de man met 't wapen) heeft al meerdere malen ruzie gemaakt met de andere buren maar die zijn heel erg bang en durven geen aangifte te doen of de politie te bellen.
[..]
Wij proberen al 7 jaar lang te verhuizen, maar we vinden maar geen passende woning. Overigens heeft mijn moeder wel de woningcorporatie gebeld en alles uitgelegd, en wij zijn op gesprek uitgenodigd. Maar of die zelfde corporatie die eerst geen huizen had opeens huizen kan toveren betwijfel ik nog wel.
Hendig. Ligt een beetje aan de woningbouw, maar dit is vaak wel een reden om urgentie af te geven. Dan hebben ze ineens zat woningen.quote:Op maandag 17 september 2012 21:52 schreef mylamboisblack het volgende:
Wij proberen al 7 jaar lang te verhuizen, maar we vinden maar geen passende woning. Overigens heeft mijn moeder wel de woningcorporatie gebeld en alles uitgelegd, en wij zijn op gesprek uitgenodigd. Maar of die zelfde corporatie die eerst geen huizen had opeens huizen kan toveren betwijfel ik nog wel.
Dat is dan wel triest dat er op zo'n momenten wel in een keer talloze huizen beschikbaar zijn.quote:Op maandag 17 september 2012 21:57 schreef Willaaam het volgende:
[..]
Hendig. Ligt een beetje aan de woningbouw, maar dit is vaak wel een reden om urgentie af te geven. Dan hebben ze ineens zat woningen.
Overigens kun je met zeven jaar inschrijftijd in de meeste gemeenten wel een woning vinden inmiddels, dus dat begrijp ik niet helemaal.
Jij weet iig hoe ik me voel.quote:Op maandag 17 september 2012 21:53 schreef jisba het volgende:
[..]
Ja ik heb heel erg mijn best moeten doen om mijn buren te overtuigen om een rechtszaak te beginnen. Ze waren echt bang, en terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen.
jeugdinrichting?quote:Op maandag 17 september 2012 21:10 schreef AppelCake het volgende:
[..]
Nee.
Wij hebben geen ramen op de eerste verdieping, alleen hele dikke waar je niet doorheen kunt kijken.
Sorry maar dit is toch echt waar.quote:Op maandag 17 september 2012 22:10 schreef drunk_on_shadows het volgende:
ik geloof er ook heel weinig van.
Jup ik geloof het. Zuur. Zou gewoon proberen zo snel mogelijk te verhuizen. Rechtszaken en politie klinkt allemaal leuk, maar daarmee is het probleem niet binnen anderhalf jaar opgelost waarschijnlijk.quote:Op maandag 17 september 2012 22:04 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Dat is dan wel triest dat er op zo'n momenten wel in een keer talloze huizen beschikbaar zijn.
Nou, het probleem is dat wij steeds flatten/appartementen of huizen in nog slechtere wijken krijgen die veel te klein zijn, wij zijn met 3 jongens en mijn ouders thuis. Dat past niet in een flat oid(tenminste, die wij kunnen betalen). Af en toe was er wel iets vrij, maar dan stonden we vaak op nummertje 3 of 4 waarbij de nummers voor ons 't huis al wouden. Geloof me, als wij weg konden, dan gingen we echt. Deze buurt is niks meer problemen voor ons.
Dit klopt inderdaad. Ik hoop dat wij urgentie krijgen, mijn moeder zei net dat ze nog zelfs genoeg nam met iets kleiners, zolang 't maar in een nette buurt is.quote:Op maandag 17 september 2012 22:31 schreef Willaaam het volgende:
[..]
Jup ik geloof het. Zuur. Zou gewoon proberen zo snel mogelijk te verhuizen. Rechtszaken en politie klinkt allemaal leuk, maar daarmee is het probleem niet binnen anderhalf jaar opgelost waarschijnlijk.
In een verpauperde.quote:Op maandag 17 september 2012 22:47 schreef TeenWolf het volgende:
oh my god! In wat voor een PVV bolwerk woon jij??
1. Dat ga ik zeker morgen nog een keer doen, stond er ook van versteld toen de meneer zei dat wij geen aangifte konden doen en dit maar bij de wijkagent moesten besprekenquote:Op maandag 17 september 2012 22:50 schreef Inlognaam het volgende:
-aangifte doen van vernieling en bedreiging.
-woningbouw op de hoogte stellen van alles.
-evt: Bel M met de mededeling dat meneer een vuurwapen in huis heeft liggen.
welke provincie?quote:
Ik wil niet te veel kwijt over de locatie, sorry. Kan alleen zeggen het zuiden van 't land, meer wil ik niet zeggen.quote:
Juist ja de meeste, je hebt dus mensen die wel om het minste of geringste uit hun dak gaan en laten die nou net voor TS zijn deur hebben gestaan.quote:Op maandag 17 september 2012 21:39 schreef WrongAnswer het volgende:
[..]
je zal het er wel naar gemaakt hebben. de meeste mensen gaan niet zomaar uit hun dak en trekken een pistool. Anders gewoon het recht van de sterkste en dus niet meer voor zijn deur parkeren
Ga naar het bureau toe.quote:Op maandag 17 september 2012 22:57 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
1. Dat ga ik zeker morgen nog een keer doen, stond er ook van versteld toen de meneer zei dat wij geen aangifte konden doen en dit maar bij de wijkagent moesten bespreken.
2. Al gedaan, gelukkig krijgen we een gesprek.
3. Dat hij een gun heeft, boeit de politie denk ik helemaal niet eens. De politieman praatte erover alsof het de normaalste zaak van de wereld was dat hij een gun zou kunnen hebben.
Wat is er toch met de politie gebeurd?
Volgens mij is mijn post gewijzigd? is dat correct? ik mis geloof ik een stukje over geen NL kunnen praten enzo. Vind wel vaag dat er dan niet staat: 13% gewijzigd door ..... ||FOEI!!!||quote:Op maandag 17 september 2012 21:39 schreef WrongAnswer het volgende:
[..]
je zal het er wel naar gemaakt hebben. de meeste mensen gaan niet zomaar uit hun dak en trekken een pistool. Anders gewoon het recht van de sterkste en dus niet meer voor zijn deur parkeren
Wij hebben de alarmlijn + de agenten die kwamen, nadrukkelijk erop gewezen dat de man met een pistool ons heeft gedreigd, maar de politieagent hield zijn schouders op. Dus jammer genoeg vinden ze 't niet zo'n ernstige zaak. Zelfs niet als er 3 getuigen zijn die 't beweren, ze hebben niet eens moeite gedaan om de man op te zoeken. Gewoon 1x aankloppen en toen ze niet open deden was dat 't ook.quote:Op maandag 17 september 2012 23:02 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Ga naar het bureau toe.
Volgens mij wordt het dan een heel ander verhaal. Zodra er een vuurwapen in het spel is, kan er best een en ander achter de schermen gebeuren.
Hier in ieder geval wel.
Dat betwijfel ik nog wel. Het gaat ze ook allang niet meer om de parkeerplaats gok ik zo, maar meer om te laten weten wie de baas is in de straat.quote:Op dinsdag 18 september 2012 00:25 schreef ruktzichloos het volgende:
Maak je nu maar niet zo druk, die gasten gaan echt niet schieten. Ze zijn vast wel maf, maar toch niet zo gek dat ze voor een parkeerplaatsinname iemand om gaan leggen. Het is niets anders dan intimiderend gedrag en jullie laten je lekker op de kast jagen.
?quote:
Je moet niet twijfelen, ze doen het niet, ze zijn maf maar niet gek. In dit geval zou men gelijk weten wie de dader is en geen enkele dader zit graag vast.quote:Op dinsdag 18 september 2012 00:54 schreef mylamboisblack het volgende:
Dat betwijfel ik nog wel. Het gaat ze ook allang niet meer om de parkeerplaats gok ik zo, maar meer om te laten weten wie de baas is in de straat.
Dat klopt inderdaad, maar je weet het maar nooit. Aangifte etc is toch wel handiger, vooral voor als het echt uit de hand loopt. Dan heb je meteen ook een stukje bewijs.quote:Op dinsdag 18 september 2012 00:57 schreef ruktzichloos het volgende:
[..]
Je moet niet twijfelen, ze doen het niet, ze zijn maf maar niet gek. In dit geval zou men gelijk weten wie de dader is en geen enkele dader zit graag vast.
http://www.politie.nl/Pol(...)n_van_bedreiging.aspquote:Aangifte doen van bedreiging
Van bedreiging moet u als bedreigde persoonlijk aangifte doen op een districtsbureau van de politie. Als het nodig is volgt een verwijzing naar specialistische afdelingen van de politie.
Het gaat dan op de volgende vormen van bedreiging:
■met openlijk geweld met vereende krachten, of
■tegen een internationaal beschermd persoon of diens goederen, of
■met een misdrijf waarmee de algemene veiligheid van personen in gevaar wordt gebracht, of
■met verkrachting, of
■met aanranding, of
■met een misdrijf tegen het leven gericht, of
■met gijzeling, of
■met zware mishandeling, of
■met brandstichting.
De aangever moet zich ook daadwerkelijk bedreigd hebben gevoeld; met andere woorden: er moet sprake zijn geweest van een reële/serieus te nemen bedreiging.
Tja, tegenwoordig is 't zo geregeld he met de politie. Ik vind dit echt dieptriest want zoals je zegt, zodra iemand een dreigtweet oid schrijft dan is het wel meteen serieus te nemen maar als je 3 getuigen hebt '' kan je niks doen '' . Het ergste was nog dat ze niet eens moeite deden om er uberhaupt achter te komen waar die man was. Ze klopten aan, niemand deed open(hij was allang al weg, dat wel) en toen hebben ze er ook niks meer aan gedaan. De man begon zelfs te schreeuwen waar de politie bij was en de politie '' stond erbij en keek ernaar ''.quote:Op dinsdag 18 september 2012 05:40 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Wel apart, je kan als tiener een dreigtweet plaatsen of een foto met neppistool in je hand en volgende ochtend van je bed gelicht worden..
Erg vreemd dat de politie 0 serieuse moeite doet.
Maar ja die kunnen ook alleen maar achter de feiten aanrennen.
Wat gaan die opgehangen vellen papier vol wetgeving omtrent camera's TS opleveren?quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:42 schreef rood_wit_blauw het volgende:
Zoek de wetgeving qua camera's op, en hang deze op
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat gaan die opgehangen vellen papier vol wetgeving omtrent camera's TS opleveren?
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat gaan die opgehangen vellen papier vol wetgeving omtrent camera's TS opleveren?
Zal wel Heerlen of Kerkrade zijn...quote:Op maandag 17 september 2012 22:59 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik wil niet te veel kwijt over de locatie, sorry. Kan alleen zeggen het zuiden van 't land, meer wil ik niet zeggen.
Nee, ook echt het pistool. Hij had het doekje eromheen verwikkeld maar je zag de pistool wel nog duidelijk.quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:18 schreef Luxuria het volgende:
Hebben jullie het pistool ook echt gezien of alleen het doek?
Mijn moeder kwam ook al met zo'n voorstel om idd camera's op te hangen. Het grappige is dat buurman 2, de man met het pistool, zelf ook een camera heeft opgehangen omdat vorig jaar verschillende mensen zijn auto kapot hebben gemaakt(zeker wraak oid, aangezien hij een crimineel is).quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:42 schreef rood_wit_blauw het volgende:
Zoek de wetgeving qua camera's op, en hang deze op
Gedaan gelukkig. We zouden een telefoontje krijgen van de wijkagent woensdag of donderdag, maar of wij dat ook echt gaan krijgen is nog maar de vraag.quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:51 schreef Lienekien het volgende:
Jullie voelen je nu onveilig omdat jullie bedreigd zijn. Aangifte doen is prima, maar lost dat gevoel van onveiligheid niet op. Ik zou de wijkagent er toch bij betrekken. Die kan mogelijk met beide partijen spreken en wat rust terug brengen.
Buurman 2, met 't pistool en is altijd al zo geweest, hij heeft al met meerdere mensen uit de straat ruzie gehad en ze bedreigd. Buurman 1 is een beetje een idioot die stoer wil doen, een hopeloze drugsgebruiker. Vermoedelijk een 'klant' van buurman 2.quote:Op dinsdag 18 september 2012 12:43 schreef elgringo het volgende:
Apart verhaal...
Als het waar is, zou ik een camera ophangen; niet dat dat als bewijs kan worden gezien, maar het helpt altijd met de onderbouwing.
Tevens denk ik dat we wat voorgeschiedenis missen. Meeste mensen beginnen standaard niet met dreigen en schelden. Dus kan je misschien vertellen wat er vooraf gegaan is tussen deze man en jullie. Is het altijd al een aso geweest (een extreem rechtse?) of is er iets dat hem getriggerd heeft?
Nee, de eerste verdieping is alleen een garage en een feestzaal. (in die feestzaal zijn wel grote normale ramen maar daar buiten kun je niet komen)quote:
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat gaan die opgehangen vellen papier vol wetgeving omtrent camera's TS opleveren?
Ik geloof je verhaal.quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:19 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Bedankt, jij snapt me tenminste.
Nee, ik heb een wapen gezien met een doek erom. Nu einde verhaal dit is kinderachtig. Als je me niet gelooft verlaat 't topic en ga maar ergens anders trollen.quote:Nee je hebt een doek gezien met iets eronder dat op een wapen lijkt.
Het niet kunnen bewijzen van een observatie tegenover een ander maakt de observatie niet plots onjuist.quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:33 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Ga je straks ook tegen oom agent zeggen dat hij loopt te trollen als hij jouw waarneming in twijfel trekt?
Om bij een evt. schietpartij te voorkomen dat er kruitsporen op zn handen komen misschien.quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:34 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik zag het pistool gewoon duidelijk hoor, waarom hij er een doek om wikkelde is mij ook een raadsel.
Mja ik heb zo iets dus ook gehad. Bel je 112 en hang je maar in de wacht, en dan zeggen ze uiteindelijk, je had 09008844 moeten bellen dat was sneller; bel je 09008844, komt de politie uiteindelijk en zeggen ze, je moest 112 bellen want dat is voor dit soort dingen wel...quote:Op maandag 17 september 2012 20:52 schreef mylamboisblack het volgende:
Toen heb ik snel de politie gebeld(112), waarop de politie raar deed aan de telefoon en gewoon ophing!! 112, hing gewoon op! Ik belde snel nogmaals en toen deed de vrouw die aan de lijn kwam, weer raar. Gelukkig verbond ze mij door met de politie en ik heb snel alles uitgelegd.
Nee, maar dat hoeft ook niet. Het is bedreiging met een vuurwapen. Dat ie slecht goedgelijkend was maakt in zo'n geval niet meer uit.quote:Op dinsdag 18 september 2012 16:59 schreef padlarf het volgende:
[..]
Kun jij het verschil zien tussen een echt pistool met een doek erom en een plastic pistool met een doek er om?
Dat de politie er niks mee gedaan heeft is inderdaad belachelijk, dat ben ik helemaal met TS en jou eensquote:Op dinsdag 18 september 2012 20:07 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Nee, maar dat hoeft ook niet. Het is bedreiging met een vuurwapen. Dat ie slecht goedgelijkend was maakt in zo'n geval niet meer uit.
Politie had denk ik gaan arrestatieteam paraat, maar afhankelijk van wat er doorgegeven is kan meneer best wel een keer een inval verwachten. Althans, dat is hier wel het geval.
Dan krijgt ie een huisdoorzoeking incl. hondDeur wordt ingeramd.
Hè.. Hij was al gemaaktquote:Op dinsdag 18 september 2012 09:59 schreef Jivis het volgende:
Even bellen met meester Frank Visser óf John Williams en Natasha Froger.
Ik denk niet dat ze langskomen hoor, de man met 't pistool staat officieel hier niet ingeschreven. Dat is volgens mij ook de reden dat hij snel gevlucht is met 't wapenquote:Op dinsdag 18 september 2012 20:07 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Nee, maar dat hoeft ook niet. Het is bedreiging met een vuurwapen. Dat ie slecht goedgelijkend was maakt in zo'n geval niet meer uit.
Politie had denk ik gaan arrestatieteam paraat, maar afhankelijk van wat er doorgegeven is kan meneer best wel een keer een inval verwachten. Althans, dat is hier wel het geval.
Dan krijgt ie een huisdoorzoeking incl. hondDeur wordt ingeramd.
Bedankt, hoop dat ie ook een ban heeft aangezien hij hitler verheerlijkt en bovendien de fok-database verziekt.quote:
Het is triest, maar dat soort denken werken wel idd. Dan staan ze tenminste geregistreerd. Maar goed, dan moeten ze er niet achter komen dat al je telefoontjes niet waar bleken te zijn.quote:Op woensdag 19 september 2012 19:22 schreef probeer het volgende:
Met tussenpozen van enkele dagen een paar belletjes naar misdaad anoniem (via verschillende telefoonnummers) dat er in de wijk een man rondloopt die zich verdacht en/of gewelddadig gedraagt, en waarvan je ook denkt gezien te hebben dat hij een vuurwapen bij zich draagt.
Verhaaltje ene keer iets afzwakken, andere keer iets aandikken. En wellicht heb je ook gezien dat hij drugs aan kinderen verkoopt. "die ene van huisnummer x"
Dit was ik ook al van plan idd, ik wil dan ook meteen aangeven dat hij daar niet staat ingeschreven maar wel elke dag slaapt, misschien gooien ze 'm dan ook meteen uit huis.quote:Op woensdag 19 september 2012 19:22 schreef probeer het volgende:
Met tussenpozen van enkele dagen een paar belletjes naar misdaad anoniem (via verschillende telefoonnummers) dat er in de wijk een man rondloopt die zich verdacht en/of gewelddadig gedraagt, en waarvan je ook denkt gezien te hebben dat hij een vuurwapen bij zich draagt.
Verhaaltje ene keer iets afzwakken, andere keer iets aandikken. En wellicht heb je ook gezien dat hij drugs aan kinderen verkoopt. "die ene van huisnummer x"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |