http://barracudanls.blogspot.nl/2012/09/waxinevrij.htmlquote:Op zaterdag 15 september 2012 11:31 schreef Farenji het volgende:
Welke strafbare feiten heeft hij begaan dan?
quote:Wel is er een lange psychiatrische geschiedenis, mede als gevolg van een ruzie met zijn moeder, die zich met benzine overgoot en zichzelf in brand stak. De politie verdacht in eerste instantie Erwin zelf, omdat die geld nodig had. Na deze zelfmoord ging het rap bergafwaarts met Lensink. Erwin werd al eens veroordeeld wegens 'belaging' van een jonge vrouw. Op Koninginnedag 2009 eiste hij in een brief aan verschillende media de aanslag van Karst Tates in Apeldoorn op. En een klein jaar later zette hij zijn auto pontificaal voor het politiebureau in Lichtenvoorde. Op hoge toon kwam hij er aangifte doen van diefstal, hoogverraad en oplichting door de koninklijke familie. Daarbij maakte hij zo'n stampij dat hij werd aangehouden.
Ik doelde natuurlijk op de strafbare feiten die hij volgens het bericht zou hebben begaan *na* juli 2012.quote:Op zondag 16 september 2012 09:33 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
http://barracudanls.blogspot.nl/2012/09/waxinevrij.html
[..]
Dinsdag a.s. is het Prinsjesdag.quote:Op zondag 16 september 2012 10:28 schreef Farenji het volgende:
[..]
Ik doelde natuurlijk op de strafbare feiten die hij volgens het bericht zou hebben begaan *na* juli 2012.
Maar inmiddels blijkt het dus om een aangifte van smaad te gaan. Blijkbaar is dat al strafbaar genoeg om hem weer achter de tralies te flikkeren. Best opvallend, aangezien het hier over een doorgedraaide psychiatrisch patient gaat. Je zou toch zeggen dat je die wat minder serieus kan nemen op dit gebied.
Volgens mij zijn er zelfs wetten die alleen op het staatshoofd van toepassing zijn.quote:Op zaterdag 15 september 2012 23:06 schreef Pietverdriet het volgende:
Klassejustitie, iedereen is voor de wet gelijk, maar de koningin duidelijk niet, ze staat dan ook boven de wet.
Ik had het uiteraard over mensen die zijn veroordeeld voor iemand neersteken. Jason Halman is dat niet. Er was sprake van een psychose waar hij niets aan kon doen, dat is overmacht en dus kan hij niet schuldig zijn.quote:Op zondag 16 september 2012 07:59 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nounou, je blaast nogal hoog van de toren,
Honkballer Halman niet vervolgd voor doden broer
ROTTERDAM - Jason Halman, die zijn broer Gregory vorig jaar november om het leven bracht, is door de rechter in Rotterdam donderdag op vrije voeten gesteld.
Kort daarvoor bepleitte het Openbaar Ministerie al dat hij onmiddellijk zou moeten worden vrijgelaten.
Volgens het Pieter Baan Centrum (PBC) kwam Jason tot zijn daad omdat hij in een psychose was geraakt, zo werd duidelijk tijdens de inhoudelijke behandeling van de zaak.
De aanklager stelde direct al bij het begin van zijn betoog dat de ''gitzwarte dag van 21 november alleen maar verliezers kent''.
Hulp
Om te voorkomen dat Jason ooit nog in een psychose raakt, vroeg de officier hem wel om vrijwillig hulp te zoeken bij een GGZ-instelling. De reclassering wil Jason begeleiding en controle aanbieden.
''Let wel, dit betreft geen bijzondere voorwaarde. De begeleiding is vrijwillig'', aldus de aanklager. De familie en vrienden van Jason reageerden direct opgelucht op de vrijlating.
Waar baseer je dat op? Er klopt namelijk geen hout van. Nooit.quote:Waxinelichtgooier had na maximaal 1 week vrij moeten zijn.
De Majesteit mag inderdaad in het openbaar niets zeggen waar de Minister-President op afgerekend kan worden, maar als er iets is wat ze gedaan wil hebben, kan ze aan een hoop touwtjes trekken. De macht van Bea wordt enorm onderschat. Niet in de laatste plaats omdat de Oranjes een van de rijkste families van Europa zijn.quote:Op zondag 16 september 2012 13:08 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Hare Majesteit mag zelfs haar eigen mening in het openbaar niet uiten zonder goedkeuring van de zittende regering.
Je zou kunnen zeggen dat ze minder vrijheden heeft dan de gemiddelde Nederlander. Maar de republikeinen op fok zoeken natuurlijk altijd een excuus om Hare Majesteit en de monarchie zwart te maken.
Dat komt omdat we daar op stemmen. Maar politici kan je weer vanaf, mensen die de macht krijgen omdat hun moeder dat had is bijzonder ongezond.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:07 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Van mij mag de monarchie best nog wel meer macht hebben. Beroepspolitici zijn de laagste vorm van mensheid in principe.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |