Een béétje oplettende echte Opa-Fanquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:30 schreef Toverheks het volgende:
[..]![]()
![]()
goffer de goffer geen AJAXSHIRT wat lees ik nou.....OPAAAAAAA trek je shirt aan in de 86ste minuut.misschien helpt dat ons cluppie naar een puntje
herstel in de 87ste minuut een goaltje voor die,die,dienu moet ik heel hard huilen
Yep, en toen ze daar toch was heeft ze meteen wat blikken verse groenten- en kippensoep gescoord.quote:Op woensdag 19 september 2012 18:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Verse worst van Unox? Heeft oma 'm in Oss gehaald?
Vers is een ruim begrip. Hij neemt nu een vers colaatje, zie ik.quote:Op woensdag 19 september 2012 18:28 schreef Gert het volgende:
[..]
Yep, en toen ze daar toch was heeft ze meteen wat blikken verse groenten- en kippensoep gescoord.
Wat zoiezo al vreemd, zo niet strafbaar is, een Apotheek die salmiakdrop verkoopt aan een maagpatient met hoge bloeddruk-risico en leeft op 20 pillen per dag, geleverd door ehh... diezelfde Apotheek...?quote:Op woensdag 19 september 2012 18:30 schreef Pearlbitch het volgende:
Van het dessertbuffet neemt Oop deze avond een lekker salmiakje (van de apotheker) en een lekker glaasje cola (van de Euroshopper)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 20 september 2012 20:41 schreef 5thencounter het volgende:
En als zelfs papagaaien nieuwschierig worden wat de Grote Baas toch steeds doet daar en waar zijn voer blijft, is de boot wel echt aan...![]()
[ afbeelding ]
Die arme man heeft gewoon last van zijn rug.quote:Op donderdag 20 september 2012 22:12 schreef pullup het volgende:
Ik weet niet goed of hij hier in zijn dutje aan het zuipen is geslagen of dat hij zo juist in coma is geraakt door het vele zuipen.
[ afbeelding ]
Alles is gepland en onder controlequote:Op vrijdag 21 september 2012 11:23 schreef Jian het volgende:
Vrijdag en wat staat er op het menu vandaagIk barst van de nieuwsgierigheid
Hij weet wel dat het BYO is?quote:Op vrijdag 21 september 2012 14:58 schreef pullup het volgende:
Ik heb uit goede bron vernomen dat Opa vanavond ook naar Haren gaat
Geel met Groen iig, maar ik was wat laat dus ik weet niet precies wat er nog ontbreekt...quote:Op vrijdag 21 september 2012 11:23 schreef Jian het volgende:
Vrijdag en wat staat er op het menu vandaagIk barst van de nieuwsgierigheid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |