In het zuiden is het ook niet mooi iigquote:Op vrijdag 14 september 2012 12:47 schreef Troel het volgende:
Zo. Het zou nog mooi weer worden, maar dat is zeker alleen maar in de rest van het land
quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:04 schreef Redbaron het volgende:
Ff langs de garage met de woeste volvo en dan hopelijk weekend
Ontsmet met slivovic, maar ik hou het wel in de gaten.quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:44 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Auw!![]()
Let je wel op dat 'ie niet gaat ontsteken?
Gaafquote:Op vrijdag 14 september 2012 14:01 schreef Lonaa het volgende:
Eens met TT.
Ik ga me zo eens warm aankleden en vanavond werken bij Peter Pan Speedrock
Ik wel. Door die ontsteking.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:04 schreef Kreator het volgende:
....genieten. Corrupte VmWare server hier. ben nu aan het moven. Duurt nog zeker 3 of 4 uur. En ik heb koorts. geen idee waarom.
Die valt nog wel mee denk ik. Heb nog geen opgezette klieren zoals de vorige keer. Heb wel een recept klaarliggen hier, die ik @random kan inwisselen voor drugs.quote:
Koorts is een teken van ontstekingen, hequote:Op vrijdag 14 september 2012 14:15 schreef Kreator het volgende:
[..]
Die valt nog wel mee denk ik. Heb nog geen opgezette klieren zoals de vorige keer. Heb wel een recept klaarliggen hier, die ik @random kan inwisselen voor drugs..
Maar goed. Wat een geklungel weer... had vandaag liever andere dingen gedaan.
Ja, maar ik denk da thet gewoon griep is. En ik ben in een zeikbui.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
Koorts is een teken van ontstekingen, he.
Dat viel me jaren geleden al op toen ik daar iets bij de apotheek wilde scoren.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:00 schreef Samzz het volgende:
'Eventjes' naar de winkel voor verf. Kutdorp Glanerbrug waar ze tussen de middag de winkels een uur dicht gooien voor de pauze.
Nou ja. Ik heb het. En toen ging het heel hard waaien en kwam ik bijna niet vooruit.
Nee, niet meer. Alleen de winkels die er al 300 jaar zitten.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:29 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Dat viel me jaren geleden al op toen ik daar iets bij de apotheek wilde scoren.Zijn het serieus alle winkels daar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |