Ik vind deze wel vet, alleen jammer van de verkleuringenquote:Op dinsdag 18 september 2012 17:14 schreef leppeh het volgende:
Kennen jullie Atelier de l'Armee?
http://www.atelierdelarmee.com
Ze hebben best vaak toffe dingen in die vintage sectie, die tassen hoeven van mij niet zo maar zijn voor de liefhebber vast ook wel leuk. Ik heb er laatst een Lee Storm Rider gekocht voor een prikkieWeet niet of dit soort plugs uberhaupt mag, maar ik vond het wel een tip waard.
Nice man.quote:Op dinsdag 18 september 2012 16:56 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Ze ruikt wel wat frisser dan voor de soakHoop dat ze nog anderhalve maand fris blijft tot de seasoak
Na soak:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is de reden dat we terug gaan.. Disney met oud & nieuw!quote:Op vrijdag 14 september 2012 20:47 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ga je nog langs Disney World? 11 jaar geleden geweest, pretty awesome.
Whiskers zijn aardig aan het faden. En een shitload aan whiskering trouwens. Haha. Post eerdaags wel foto's.quote:Op dinsdag 18 september 2012 21:27 schreef Atta-boy het volgende:
Mij iets te druk qua pockets en stuff, als hij iets minder druk was dan had ik hem wel heel mooi gevonden.
Die oldblue is zeker nice geworden na de soak Ali![]()
En benieuwd naar de progress m1stral
Ziet er goed uitquote:Op woensdag 19 september 2012 20:34 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Nopes. Al bijna een jaar oud volgens mij.
Zie ze op zich wel vaker, meestal wel echt alto's die ze dragen, van die typische stereotype Lowlands figuren.quote:Op donderdag 20 september 2012 18:33 schreef Atta-boy het volgende:
Zag vandaag 2 gasten die ook dry's droegen![]()
Zie normaal nooit iemand in een dry lopen dus was wel grappig, je herkent het meteen.
Redcloudquote:Op woensdag 19 september 2012 11:09 schreef One_conundrum het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Poging tot update.
Je hebt toch een Ov. jaarkaart?quote:Op donderdag 20 september 2012 19:23 schreef BigSmurf het volgende:
Da's wel een grappig idee. Helaas ligt dat flink uit de buurt.
True. Ligt de zwarte markt vlakbij het station?quote:Op donderdag 20 september 2012 20:38 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Je hebt toch een Ov. jaarkaart?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |