Op naar de opheffing van GLquote:Op donderdag 13 september 2012 22:01 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik vind het veel leuker dat GL bijna geen zetels meer heeft. Wat een falers. En nog sturen ze die Sap niet weg..
Ik neem aan dat je met "die miep" doelt op Els Borst? Met haar als lijsttrekker haalde D66 in 1998 veertien zetels; een verlies van tien ten opzichte van de 24 in 1994.quote:Op woensdag 12 september 2012 23:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Voor een vrouwelijke lijsttrekker heeft ze het best wel goed gedaan. Nog geen halvering. Vergeljk dat met die miep van D66, toen hadden ze het al over opheffing.
Dat herstel heeft Pechtold ook te danken aan een opkomende Geert Wilders waar hij zich goed tegen kon afzetten in de kamer.quote:Op vrijdag 14 september 2012 00:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met "die miep" doelt op Els Borst? Met haar als lijsttrekker haalde D66 in 1998 veertien zetels; een verlies van tien ten opzichte van de 24 in 1994.
Over opheffing is bij mijn weten alleen gepraat in 2006, toen de partij wegzakte naar 3 zetels. Kort voor de verkiezingen werd D66 op nul tot één zetel gepeild. Het werden er - met pijn moeite - drie. Sindsdien heeft de partij zich hersteld.
Resultaten D66, lijsttrekker:
1994: 24 zetels, Van Mierlo
1998: 14 zetels, Borst
2002: 7 zetels, De Graaf
2003: 6 zetels, De Graaf
2006: 3 zetels, Pechtold
2010: 10 zetels, Pechtold
2012: 12 zetels, Pechtold
Sinds wanneer is pas geoorloofd om een tegenpartij neer te halen, als je eigen partij zich in een veilige positie vindt? Vreemde redenering die ik wel vaker voorbij heb zien komen in dit topic. Wilders asociale en grievende uithalen naar partijen en hun leiders zijn oké, omdat zijn partij veilig in de oppositie zat destijds, maar wanneer een partij 's op hun beurt en terecht uithaalt naar dat gedrocht en zijn wanpartij tijdens een eigen verlies, is het ineens misplaatst?quote:Op donderdag 13 september 2012 18:50 schreef karton2 het volgende:
[..]
Vergelijking gaat niet helemaal op.
Sap staat te juigen terwijl haar eigen partij weggevaagd is. In dat filmpje staat Wilders te juigen dat er een minister vertrekt, maar zit zijn partijtje lekker veilig in de oppositie.
Ja in absolute aantallen wel jaquote:Op donderdag 13 september 2012 09:13 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
PVV -9 zetels, GroenLinks -7 zetels. Onzin dus.
[..]
Hij zal wel Lousewies van der Laan bedoelen. Maar die was idd nooit lijsttrekker van de kamerfractie. Alleen tussentijdse fractieleider.quote:Op vrijdag 14 september 2012 00:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met "die miep" doelt op Els Borst? Met haar als lijsttrekker haalde D66 in 1998 veertien zetels; een verlies van tien ten opzichte van de 24 in 1994.
Over opheffing is bij mijn weten alleen gepraat in 2006, toen de partij wegzakte naar 3 zetels. Kort voor de verkiezingen werd D66 op nul tot één zetel gepeild. Het werden er - met pijn moeite - drie. Sindsdien heeft de partij zich hersteld.
Resultaten D66, lijsttrekker:
1994: 24 zetels, Van Mierlo
1998: 14 zetels, Borst
2002: 7 zetels, De Graaf
2003: 6 zetels, De Graaf
2006: 3 zetels, Pechtold
2010: 10 zetels, Pechtold
2012: 12 zetels, Pechtold
Bij Wilders valt het mee omdat men het wel gewend is. Sap is zo iemand die er schijnbaar niet aan is gewend en van een fatsoenspartij is (vindt ze zelf vooral) en valt daardoor extra hard door de mand.quote:Op vrijdag 14 september 2012 00:17 schreef N0rah het volgende:
[..]
Sinds wanneer is pas geoorloofd om een tegenpartij neer te halen, als je eigen partij zich in een veilige positie vindt? Vreemde redenering die ik wel vaker voorbij heb zien komen in dit topic. Wilders asociale en grievende uithalen naar partijen en hun leiders zijn oké, omdat zijn partij veilig in de oppositie zat destijds, maar wanneer een partij 's op hun beurt en terecht uithaalt naar dat gedrocht en zijn wanpartij tijdens een eigen verlies, is het ineens misplaatst?![]()
Saps uitlating is vooral kortzichtig, dom en bovenal ironisch omdat zij met haar sneer zelf de grote populist is.quote:Saps nederlaag doet niets af aan haar recht om zich op welke manier dan ook te uiten over de verkiezingsuitslag. Je kan het onsportief noemen, maar het is haar goed recht - en persoonlijk vind ik ook terecht - om haar blijdschap en opluchting vanwege het falen van het populisme te delen met haar kiezers, die ook dezelfde mening delen. Ik interpreteer haar uithaal dan ook niet zozeer als een persoonlijke sneer naar de PVV, maar meer als een sneer naar het populisme in het algemeen. Ze is gewoon opgelucht dat het populisme in NL tijdens deze verkiezingen een aanzienlijk minder grote rol heeft gespeeld.
Angst is toch meer iets van de PVV-stemmers. Ik ben niet zo zeer bang voor de PVV, maar ik ben wel blij dat zo'n nationalistische, racistische partij nu minder aanhang heeft.quote:Op donderdag 13 september 2012 16:55 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Ik moet wel lachen om mensen die zo blij zijn met het verlies van de PVV.
Blijkt toch dat er een hoop mensen bang voor ze zijn.
Tja,...de Sapjes van deze wereld denken daar anders overquote:Op vrijdag 14 september 2012 16:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Angst is toch meer iets van de PVV-stemmers. Ik ben niet zo zeer bang voor de PVV, maar ik ben wel blij dat zo'n nationalistische, racistische partij nu minder aanhang heeft.
Waarom noemt ze de SP dan niet?quote:Op vrijdag 14 september 2012 00:17 schreef N0rah het volgende:
[..]
Sinds wanneer is pas geoorloofd om een tegenpartij neer te halen, als je eigen partij zich in een veilige positie vindt? Vreemde redenering die ik wel vaker voorbij heb zien komen in dit topic. Wilders asociale en grievende uithalen naar partijen en hun leiders zijn oké, omdat zijn partij veilig in de oppositie zat destijds, maar wanneer een partij 's op hun beurt en terecht uithaalt naar dat gedrocht en zijn wanpartij tijdens een eigen verlies, is het ineens misplaatst?![]()
Saps nederlaag doet niets af aan haar recht om zich op welke manier dan ook te uiten over de verkiezingsuitslag. Je kan het onsportief noemen, maar het is haar goed recht - en persoonlijk vind ik ook terecht - om haar blijdschap en opluchting vanwege het falen van het populisme te delen met haar kiezers, die ook dezelfde mening delen. Ik interpreteer haar uithaal dan ook niet zozeer als een persoonlijke sneer naar de PVV, maar meer als een sneer naar het populisme in het algemeen. Ze is gewoon opgelucht dat het populisme in NL tijdens deze verkiezingen een aanzienlijk minder grote rol heeft gespeeld.
Bijna de tegenpartij.. van wilders.quote:Op vrijdag 14 september 2012 00:07 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat herstel heeft Pechtold ook te danken aan een opkomende Geert Wilders waar hij zich goed tegen kon afzetten in de kamer.
Lol, sap plakt als de ziekte.quote:Op vrijdag 14 september 2012 21:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Zou die Sap nog uit het pluche te krijgen zijn
Wanneer rot Wilders op naar het buitenland? De stank in Nederland is dan weg.quote:Op vrijdag 14 september 2012 21:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Zou die Sap nog uit het pluche te krijgen zijn
Wat is dit nou weer voor een loze kreet?quote:Op zaterdag 15 september 2012 06:20 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Wanneer rot Wilders op naar het buitenland? De stank in Nederland is dan weg.
Ze sprak over zichzelf en gebruikte de term doorzettingskracht. Het gaat al lang niet om het belang van Groen Links, het gaat inmiddels om de strijdbaarheid en de belangen van Jolande Sap.quote:Op vrijdag 14 september 2012 21:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Zou die Sap nog uit het pluche te krijgen zijn
Ik vind het juist altijd een beetje dubieus dat die politici het onder elkaar altijd maar zo gezellig moeten hebben, de persoonlijke verhoudingen goed moeten zijn en ze sportief moeten zijn naar elkaar.quote:Op woensdag 12 september 2012 22:53 schreef MrBadGuy het volgende:
Geert Wilders viel me vanavond erg op door zijn eerlijkheid over zijn nederlaag en respect richting zowel VVD als PvdA voor hun grote overwinning. Sap begon echter met PvdA te feliciteren, daarna met heel veel moeite een felicitatie richting de VVD en vervolgens werd ze (en de zaal) enorm enthousiast over het verlies van de PVV. Dit terwijl het verlies van GL nog veel groter is dan het verlies van de PVV.
Wilders is dus een enorm stuk sportiever dan Sap, erg triest deze actie van GL. Enorm zuur dit, zelfs ik had wel wat meer respect richting andere kiezers verwacht van GL
En als het niet plakt is het zuurquote:
Schuld van Amerika de oerknal.quote:Op zaterdag 15 september 2012 10:50 schreef Rhalius het volgende:
Om de reden hoef je het niet eens te zijn, maar er is altijd wel een reden voor zijn uitlatingen tegenover andere partijleden, het is een reactie op hun acties.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |