Dat mag je vinden wmb. Ik denk dat dit qua karakter heel andere types zijn.quote:
Want Wilders drinkt zijn koffie ook zwart. Echt precies dezelfde twee mensen lijkt wel.quote:
Missie geslaagd.quote:Op woensdag 12 september 2012 09:45 schreef 9611Niels het volgende:
Bedankt voor de tip, toch maar geen PvdA stemmen dus.
Het zijn alledrie dezelfde typetjes. Als je dat niet ziet ben je zelf een autist.quote:Op woensdag 12 september 2012 09:51 schreef bioloogje het volgende:
Wat een bullshit dit... Zo is de Vegan Streaker ook echt autistisch daar is bij Samsom geen sprake van.
Als jij Samsom als potentiële moordenaar ziet, ben je gewoon de weg kwijtquote:Op woensdag 12 september 2012 09:58 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het zijn alledrie dezelfde typetjes. Als je dat niet ziet ben je zelf een autist.
Nee, het is geen potentiele moordenaar. Dat is de Vegan Streaker ook niet en dat zeg ik ook helemaal niet. Het zijn dezelfde typetjes.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:01 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Als jij Samsom als potentiële moordenaar ziet, ben je gewoon de weg kwijt
En oh je bent trouwens vergeten te vermelden dat ze alle 3 vegetarisch zijn. (Net als Hitler trouwens)
Laten we vooral elkaar uitschelden.quote:Op woensdag 12 september 2012 09:58 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het zijn alledrie dezelfde typetjes. Als je dat niet ziet ben je zelf een autist.
Nooit geweten dit, gelukkig heeft TS mijn ogen geopend.quote:
Jouw Emile vind ik anders wel een knuffelbeer. Niet dat ik er op zou stemmen. Volkert vind ik gewoon eng.quote:
Al drie stemmen afgesnoept. Straks scheelt het nog net een zetel. En daarmee het premierschap. Heb ik toch Nederland nog weten te redden op de woensdagmorgen.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:06 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
Nooit geweten dit, gelukkig heeft TS mijn ogen geopend.
quote:Op woensdag 12 september 2012 09:41 schreef LXIV het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
- Alledrie activistisch
- Alledrie politiek Links angehaucht
- Alledrie dezelfde autistische extremistische blik in de ogen.
Stemmen op Samsom is stemmen op Volkert v/d G en de Vegan Streaker. Het zijn echt precies dezelde typetjes.
Volkert is ook eng. Samsom nietquote:Op woensdag 12 september 2012 10:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Jouw Emile vind ik anders wel een knuffelbeer. Niet dat ik er op zou stemmen. Volkert vind ik gewoon eng.
Ik bedoelde oom Samsom.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:09 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Volkert is ook eng. Samsom niet
Ja, dat is vast wel hoe jij met de vrijheid van meningsuiting om zal gaan. Vrijheid voor iedereen die precies hetzelfde denkt als jij. Want de rest is gek en raar en moet tegen zichzelf beschermd worden.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:09 schreef Sephael het volgende:
Hallo dit is Diederik, zie je in de rechtszaal TS.
Maar.. Je bent ook gek en raarquote:Op woensdag 12 september 2012 10:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, dat is vast wel hoe jij met de vrijheid van meningsuiting om zal gaan. Vrijheid voor iedereen die precies hetzelfde denkt als jij. Want de rest is gek en raar.
ik wil daar verder niet op ingaan. Het blijft Triest wat je daar zegt. Het is jouw verantwoording, niet de mijne.quote:
Wat nou verantwoording? Mag ik dit nog vinden in de Heilstaat der Nederlanden, of is dit ook al verboden?quote:Op woensdag 12 september 2012 10:14 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
ik wil daar verder niet op ingaan. Het blijft Triest wat je daar zegt. Het is jouw verantwoording, niet de mijne.
8 jaar aan een studie kernfysica zitten omdat je er tegen bent, misschien niet autistisch maar het is wel typerend.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:28 schreef iamcj het volgende:
LXIV
misdunker
Als dit topic een grap is, slaat het nergens op.
Als dit topic serieus is, slaat het nergens op.
Ik heb niets met Samsom, maar hij is verre van autistisch.
Ach hij heeft zich iig verdiept in de materiequote:Op woensdag 12 september 2012 10:40 schreef Pharkus het volgende:
[..]
8 jaar aan een studie kernfysica zitten omdat je er tegen bent, misschien niet autistisch maar het is wel typerend.
Dat bedoel ik. Het zijn alle drie mensen die een zeker ideaal voor ogen hebben en heel ver willen gaan om dat te bereiken. Het is de tegenpool van de in Brabant bekende ' contente mens'. Het zijn mensen die in zekere zin compromisloos zijn, niet kunnen relativeren. Overmatig principieel zijn. Nooit de gemakkelijkste weg kiezen. Gewoon niet zo'n gezellige mensen.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:40 schreef Pharkus het volgende:
[..]
8 jaar aan een studie kernfysica zitten omdat je er tegen bent, misschien niet autistisch maar het is wel typerend.
Dan kun je wel meer politici in hetzelfde rijtje zetten....quote:Op woensdag 12 september 2012 10:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Het zijn alle drie mensen die een zeker ideaal voor ogen hebben en heel ver willen gaan om dat te bereiken. Het is de tegenpool van de in Brabant bekende ' contente mens'. Het zijn mensen die in zekere zin compromisloos zijn, niet kunnen relativeren. Overmatig principieel zijn. Nooit de gemakkelijkste weg kiezen. Gewoon niet zo'n gezellige mensen.
Noem er dan eens een die ook zo precies in dat rijtje past?quote:Op woensdag 12 september 2012 10:53 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dan kun je wel meer politici in hetzelfde rijtje zetten....
Wilders...quote:Op woensdag 12 september 2012 11:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Noem er dan eens een die ook zo precies in dat rijtje past?
Heel ander typetje. Rookt. Geen vegetarier. Geen actieverleden. Geen kale kop. Niet Links-angehaucht.quote:
Selectief lezen is ook een kunst zeg... Ik reageerde natuurlijk op jouw bericht die ik ook quote.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Heel ander typetje. Rookt. Geen vegetarier. Geen actieverleden. Geen kale kop. Niet Links-angehaucht.
En hier pas Wilders prima tussen. Zelfs beter dan Samsomquote:Dat bedoel ik. Het zijn alle drie mensen die een zeker ideaal voor ogen hebben en heel ver willen gaan om dat te bereiken. Het is de tegenpool van de in Brabant bekende ' contente mens'. Het zijn mensen die in zekere zin compromisloos zijn, niet kunnen relativeren. Overmatig principieel zijn. Nooit de gemakkelijkste weg kiezen. Gewoon niet zo'n gezellige mensen.
Daar ben ik het dan wel mee eens. Op het overmatig principiele na dan.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:15 schreef bioloogje het volgende:
En hier pas Wilders prima tussen. Zelfs beter dan Samsom
Over welke massamoordenaar hebben we het nu?quote:Op woensdag 12 september 2012 11:17 schreef HostiMeister het volgende:
Iemand vergelijken met een massamoordenaar omdat zijn kop hem niet aanstaat.
Dat is Wilders ook alleen zijn principes zijn anders... Wat minder links om het zo maar even te zeggen. Sterker nog hij kan het over niets anders hebben dan zijn principes. Anti europa, anti islam.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daar ben ik het dan wel mee eens. Op het overmatig principiele na dan.
Die tweedequote:Op woensdag 12 september 2012 11:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
Over welke massamoordenaar hebben we het nu?
Dat vind ik niet. Als het Wilders maar even uitkomt dan draait hij. Zie de AOW-leeftijd.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:19 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dat is Wilders ook alleen zijn principes zijn anders... Wat minder links om het zo maar even te zeggen. Sterker nog hij kan het over niets anders hebben dan zijn principes. Anti europa, anti islam.
quote:Op woensdag 12 september 2012 11:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
Over welke massamoordenaar hebben we het nu?
Groot gelijk! Dat ik niet eerder heb ingezien hoe Samsom op Onze Grote Leider lijktquote:Op woensdag 12 september 2012 09:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat mag je vinden wmb. Ik denk dat dit qua karakter heel andere types zijn.
Maar Samsom valt echt prima in het rijtje Volkert, Vegan Streaker. En eigenlijk kun je er Breivik ook wel tussen zetten. Het zijn gewoon dezelfde types mensen. Hoogbegaafd maar autistisch. Actieverleden en fanatiek. Niet mijn type.
Samsom heeft juist een extreem-links verleden dat hij sinds hij kandidaat is enigszins heeft afgezwakt. Ik denk juist dat het erger is dan het lijkt.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:24 schreef SeLang het volgende:
Af en toe hoor ik verstandige woorden van Samsom dus ik hoop dat dat extreem linkse gedoe alleen maar een truuk is om de SP de pas af te snijden en dat de PvdA gewoon de meer gematigd linkse partij blijft waar zij de afgelopen 2 decennia in is veranderd.
Wat mij betreft hoeven niet alle politiek-andersdenkenden aangemeldt, opgesloten of het land uit gezet te worden. Ik ben namelijk eerder liberaal dan links.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:31 schreef iamcj het volgende:
Ik ben voor een meldpunt voor mensen met de volgende kenmerken :
activistisch
politiek Links angehaucht
een autistische extremistische blik in de ogen hebben
kaal of kalend, daarvoor blond
vetegarisch
bepaalde schedelvorm
Dan kunnen we ze mooi opsluiten voordat ze hun mogelijke acties uitvoeren.
Terroristen zijn het! Het land uit! Weg ermee!
Dat vrees ik dan weer wel... Maar dat ligt er maar net aan welk kabinet we krijgen. Krijgen we een kabinet met de PVDA en een rechtse partij zal hij deze rol als nu moeten blijven vervullen om nog dingen gedaan te krijgen. Krijgen we een kabinet met bv. PVDA,SP en nog een linkse partij dan zal hij snel richting SP gaan vrees ik.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Samsom heeft juist een extreem-links verleden dat hij sinds hij kandidaat is enigszins heeft afgezwakt. Ik denk juist dat het erger is dan het lijkt.
Daar hoop ik ook op. Een middenkabinet is ook in het beste belang voor Nederland. En dat vind ik belangrijker dan welk partijbelang dan ook. En dan is de PvdA de meest geschikte kandidaat.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:39 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dat vrees ik dan weer wel... Maar dat ligt er maar net aan welk kabinet we krijgen. Krijgen we een kabinet met de PVDA en een rechtse partij zal hij deze rol als nu moeten blijven vervullen om nog dingen gedaan te krijgen. Krijgen we een kabinet met bv. PVDA,SP en nog een linkse partij dan zal hij snel richting SP gaan vrees ik.
Daarom hoop ik ook op een beetje een midden kabinet. (Zoals zo vaak ligt de waarheid naar mijn idee in het midden)
Misschien. Ik moet er in elk geval niet aan denken dat hij straks als premier in de kont van Hollande kruipt in plaats van in de kont van Merkel.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Samsom heeft juist een extreem-links verleden dat hij sinds hij kandidaat is enigszins heeft afgezwakt. Ik denk juist dat het erger is dan het lijkt.
Dat doet hij sowieso. die contacten zijn al gelegd.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:43 schreef SeLang het volgende:
[..]
Misschien. Ik moet er in elk geval niet aan denken dat hij straks als premier in de kont van Hollande kruipt in plaats van in de kont van Merkel.
Maar niet in de hoedanigheid van premier. Als hij straks premier is en de kant van Frankrijk kiest dan is de schade voor Nederland niet te overzien.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat doet hij sowieso. die contacten zijn al gelegd.
Reken er maar op dat hij dit gaat doen.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:49 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar niet in de hoedanigheid van premier. Als hij straks premier is en de kant van Frankrijk kiest dan is de schade voor Nederland niet te overzien.
http://www.pvda.nl/berich(...)nde+over+eurocrisis#quote:Samsom overlegt met Hollande over eurocrisis
door De Redactie op 6 september 2012
Diederik Samsom belt met de Franse president François Hollande, om de eurocrisis en de situatie in Griekenland en Spanje te bespreken. Hollande wenste Samsom tevens veel succes in de laatste week van de verkiezingscampagne.
Misschien is het ook wel positief, want het versnelt een Duitse exit (en daarmee een Nederlandse exit) uit de euro.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:51 schreef LXIV het volgende:
[..]
Reken er maar op dat hij dit gaat doen.
[..]
http://www.pvda.nl/berich(...)nde+over+eurocrisis#
Dat is echt van hetzelfde laken een pak. Dat vind ik trouwens niet zo erg, want ik ben ook meer Kenisiaans aangelegd ipv Austerity.
Ja hij zegt dat zijn karakter is veranderd en hij nu een ander persoon is... Kun je zomaar je karakter veranderen en als dat zo makkelijk gaat, kan het dan straks ook plotseling veranderen? Hij is ook al iets van 10 keer opgepakt. Lijkt me geen goed cv voor mp.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:52 schreef MaLo het volgende:
Samsom lijkt inderdaad een eng soort fanatisme te hebben. De laatste tijd, nu hij premier wil worden, houdt hij zich in. Ik ben bang dat hij weer helemaal los zou gaan als hij MP zou worden.
Wat wil je zeggen? Wat is ' te koop lopen met zijn gering IQ vermogen' ? Probeer eens normaal Nederlands te typen, zodat ik er op kan reageren.quote:Op woensdag 12 september 2012 12:14 schreef TLC het volgende:
Wel knap dat TS te koop loopt met zijn gering IQ vermogen, ik zou dat zelf nooit zo durven op het internet
In gewoon Nederlands kan ik vanwege je OP opmaken dat de persoon achter je nickname LXIV niet al te bijster slim is, en dat is nog vriendelijk uitgedrukt.quote:Op woensdag 12 september 2012 12:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat wil je zeggen? Wat is ' te koop lopen met zijn gering IQ vermogen' ? Probeer eens normaal Nederlands te typen, zodat ik er op kan reageren.
"In gewoon Nederlands kan ik vanwege je OP opmaken"? Wat is dat nu voor een gebrabbel? Probeer het nog eens, aub.quote:Op woensdag 12 september 2012 12:18 schreef TLC het volgende:
[..]
In gewoon Nederlands kan ik vanwege je OP opmaken dat de persoon achter je nickname LXIV niet al te bijster slim is, en dat is nog vriendelijk uitgedrukt.
Plat gezegd kom je als een eersteklas randdebiel over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |