Toch die buikgriep?quote:Op woensdag 12 september 2012 21:10 schreef MohMi het volgende:
Zoveel stemmen nog voor de SP, joh? Zag ik niet aankomen. Evenals mn avondeten van net, zag ik ook niet aankomen.
Hm krijgen we een soort van paars zonder middenquote:De eerste exitpolls laten woensdagavond een nek-aan-nekrace zien tussen de VVD van Mark Rutte (41 zetels) en de PvdA van Diederik Samsom (40).
Ogerm. Hierbij is wel bewezen dat je lelijk bent want mooie vrouwen poepen niet.quote:Op woensdag 12 september 2012 21:16 schreef MohMi het volgende:
[..]
....Nja, beter dan een beginnende maagzweer zal ik maar zeggen
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
quote:Op woensdag 12 september 2012 21:19 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ogerm. Hierbij is wel bewezen dat je lelijk bent want mooie vrouwen poepen niet.Als het daarom gaat ben ik afzichtelijk sowiesoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar moest overgeven, niet kakken. Maar als je me even geeft zit dat zo ook wel snor aan het gerommel te merken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 12 september 2012 21:22 schreef MohMi het volgende:
[..]
Als het daarom gaat ben ik afzichtelijk sowiesoMaar moest overgeven, niet kakken. Maar als je me even geeft zit dat zo ook wel snor aan het gerommel te merken
Niks arme anus. Racekak komt er veel makkelijker uit. Zo'n dikke harde drol doet pas pijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
Ja maar 100x vegen is dodelijk, zeker met die zure brandkakquote:Op woensdag 12 september 2012 21:24 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Niks arme anus. Racekak komt er veel makkelijker uit. Zo'n dikke harde drol doet pas pijn.
Iew ja. Tot bloedens toe danquote:Op woensdag 12 september 2012 21:26 schreef MohMi het volgende:
[..]
Ja maar 100x vegen is dodelijk, zeker met die zure brandkak![]()
Ik ga trouwens ook platTruste alvast
Nooit geweest, maar volgens mij is het niet veel anders dan de Terminus. Ga je daar heen met je nieuwe project?quote:Op woensdag 12 september 2012 21:41 schreef Muisraket het volgende:
Even snel een vraagje: zijn er mensen die wel eens/vaak in de Rode Pimpernel komen? Zo ja: is het erg warm daar, of valt het mee? Oh en zeg er even bij of je een koukleum bent of niet, thanks.
Ik ga daarheen met een groep. Terminus was niet mega warm toch?quote:Op woensdag 12 september 2012 21:53 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nooit geweest, maar volgens mij is het niet veel anders dan de Terminus. Ga je daar heen met je nieuwe project?
Weet ik tochquote:Op woensdag 12 september 2012 21:54 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Ik ga daarheen met een groep. Terminus was niet mega warm toch?
Hmm, lastig dit.quote:Op woensdag 12 september 2012 21:58 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Weet ik tochEn terminus is 'normaal'. Je kan daar gewoon in een shirtje zitten en dan zweet je niet.
Doe gewoon een normale broek, een shirtje en een vestje aan ofzoquote:Op woensdag 12 september 2012 21:59 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Hmm, lastig dit.
Vrouwen en kledingcrises._! x infinity
Zou misschien ook kunnen ja.quote:Op woensdag 12 september 2012 22:02 schreef BarrieButsers het volgende:
Kan je niet een vestje/blazer aantrekken, voor het geval je het warm/koud krijgt?
Da's meervoud.quote:Op woensdag 12 september 2012 22:06 schreef BarrieButsers het volgende:
shocking nieuws wel, mr zojuist een foutje zien maken. Kledingcrises
Nergens voor nodig.quote:
quote:Op woensdag 12 september 2012 22:10 schreef BarrieButsers het volgende:
Oh MR ongeacht wat je aantrekt, mocht je het koud krijgen dan moet je hem gewoon even in zijn ogen aankijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |