SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Imdb geeft hem een 7.9
en daar sluit ik mij bij aan, misschien zelf wel iets hoger, 8,5 ofzo<hr>
quote:Op donderdag 20 september 2012 00:56 schreef Dawnbreaker het volgende:
[ afbeelding ]
The Man From Earth [2007]
Door de vorige review deze film gaan kijken omdat het verhaal met wel aansprak. Zeer blij verrast door dit pareltje. John Oldman is een docent, die aan zijn college's heeft medegedeeld dat hij weggaat. Als zijn collega's een afscheidsbijeenkomst plannen, en John beginnen uit te vragen waarom hij gaat stoppen en wat hij gaat doen, komt John met een verrassende onthulling: Hij is 14.000 jaar oud. Nee dat is geen spoiler want vanaf deze onthulling begint de film pas.
De film speelt zich af in het huisje van John, in een enkele kamer, er bevat niets anders dan dialogen tussen de spelers. Maar dit is briljant geschreven, en elke minuut is erg boeiend.
Als ik een minpuntje moet opnoemen is dat het einde, niet slecht maar ik had het graag anders gezien en denk dat de film erdoor nog sterker zou zijn geweest.
Zo vond ik deze film met zijn bescheiden budget en alleen maar dialoog veel spannender en boeiender dan bijvoorbeeld avatar of the dark knight, en dat zegt wel wat over de schrijver, dat je een kijker kunt boeien met gewoon een ijzersterk uitgangspunt.Zelden zo'n wanstaltig stukje "film" gezien. Belachelijk slecht. 2/10. Waarom? Het acteerwerk is belachelijk slecht, het verhaal gaat nergens over, en dan al die professoren die zich druk maken en helemaal boos worden en zich allemaal vreemd gaan gedragen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Imdb geeft hem een 7.9
en daar sluit ik mij bij aan, misschien zelf wel iets hoger, 8,5 ofzo. Ik meen mijn cijfer echt, en dat is niet recalcitrant laag stemmen omdat hij zo hoog krijgt op IMDB. Ik kan me echt niet voorstellen dat mensen het verhaal "briljant" geschreven vinden.
2000 light years from home
Als je het Amerikaanse leger wilt lenen voor je film, wat je wel moet aangezien niemand anders zulke marineboten heeft dan moet je onder andere hieraan voldoen;quote:Op donderdag 20 september 2012 17:28 schreef mister_white het volgende:
battleship
Werkelijke hysterische actiefilm over de amerikaanse navy die het opneemt tegen een stel aliens. Beetje beroerde Top Gun/Indepence Day mix. Het lijkt wel 1 reclamespot voor de amerikaanse marine, zou mij niets verbazen als die de film (mee)gefinancierd hebben.
Lijkt me overigens geniaal om als project officer een beetje films helpen te maken.quote:The production must benefit the Department of Defense or otherwise be in the national interest based on the following factors:
The production must help increase public understanding of the Armed Forces and the Department of Defense.
The production should help Armed Forces recruiting and retention programs.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeker een film die je niet onberoerd laat.
7,5
quote:Op donderdag 20 september 2012 18:03 schreef Robby87 het volgende:
Irréversible (2002) - Gaspar Noé
[ afbeelding ]
Nu eindelijk dan ook gezien, en het was geen teleurstelling.
Zowel qua vorm als narratieve structuur vind ik dit een interessant werk van Noé, de toonzetting vond ik zelf ook erg tof.
Ik moet wel zeggen dat het camerawerk mij enigszins stoorde aanvankelijk, en ik de inzet daarvan niet echt als een meerwaarde heb ervaren. Gelukkig werd dit naarmate de film vorderde wat minder ingrijpend ingezet. De relatief lange shots - wat heeft bijgedragen aan het realisme/bijna documentaire-achtig - vond ik sterk.
Wat ik het meest fascinerend vond was hoe je bepaalde karakters leert kennen, juist in omgekeerde volgorde en dan op hun piekmomenten. De 'schreeuwerigheid' van sommige personages helpt wel om je verder (of terug) in het verhaal te stuwen.
Verder heb ik de film niet echt als schokkend ervaren, hoewelGeweldige film imo. Tijdje terug gezien en kwam met een behoorlijke impact.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeker een film die je niet onberoerd laat.
7,5
Monica Bellucci trouwens, prachtige vrouw![]()
meningen verschillen.quote:Op donderdag 20 september 2012 07:43 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zelden zo'n wanstaltig stukje "film" gezien. Belachelijk slecht. 2/10. Waarom? Het acteerwerk is belachelijk slecht, het verhaal gaat nergens over, en dan al die professoren die zich druk maken en helemaal boos worden en zich allemaal vreemd gaan gedragen.... Ik meen mijn cijfer echt, en dat is niet recalcitrant laag stemmen omdat hij zo hoog krijgt op IMDB. Ik kan me echt niet voorstellen dat mensen het verhaal "briljant" geschreven vinden.
Ik zat al een tijdje te wachten op deze film omdat ik er veel positieve dingen over had gehoord. Na een goed half uur was ik redelijk teleurgesteld. Redelijk standaard verhaal met stereotype personages. Maar Killer Joe is net een stoomtrein, hij komt sloom en traag op gang, maar als hij eenmaal vaart heeft is het een geweldige rit gevuld met grof geweld, inktzwarte humor, fucked up trailer park rednecks en een stijlvolle sadistische hitman.quote:When a debt puts a young man's life in danger, he turns to putting a hit out on his evil mother in order to collect the insurance
Origineel is stukken beter.quote:Op vrijdag 21 september 2012 10:54 schreef tompsv18 het volgende:
The Mechanic (2011)
[ afbeelding ]
Een film die lekker wegkijkt en het qua actie gewoon goed doet. Natuurlijk zie je het einde al van mijlenver aankomen, maar desondanks heb ik zeker kunnen genieten van de verschillende actiescenes. Jason Statham is uitermate geschikt voor dit soort films en ook de rest van de cast doet het naar behoren. Het is geen hoogvlieger, maar ik heb me wel prima vermaakt en dat is natuurlijk het belangrijkste bij een film.
IMDb cijfer: 6,5/10
Mijn cijfer: 7,5/10
Goed vermaak, aardig spannend. En uiteindelijk een toch enigszins verrassende ontknoping. Vooral De Niro zet een goede prestatie neer, vond ik.quote:Psychologist Margaret Matheson (Sigourney Weaver) and her assistant study paranormal activity, which leads them to investigate a world-renowned psychic (Robert De Niro) who has resurfaced years after his toughest critic mysteriously passed away.
klinkt als een interessante film moet ik ook maar es kijken dan!quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:45 schreef Garisson72 het volgende:
Red Lights (2012)
[..]
Goed vermaak, aardig spannend. En uiteindelijk een toch enigszins verrassende ontknoping. Vooral De Niro zet een goede prestatie neer, vond ik.
imdb 6,2
ik dacht toch aan een mooie 7.
quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:06 schreef casper019 het volgende:
na t lezen van een aantal zeer positieve recensies over deze film was ik erg benieuwd naar de film en had er ook best hoge verwachtingen van, maar die zijn helaas niet helemaal waargemaakt.
Het is zeker wel een leuke film om te zien en gezien te hebben, maar ik snap niet waar die erg hoge beoordeling vandaan komt.
het verhaal van de film is vrij simpel maar wel erg leuk uitgewerkt en er zit een best grappige droge humor in de film (geen humor waar je van moet schaterlachen maar gewoon moet glimlachen afentoe) ook zitten er leuke dingen in de film waardoor je toch met een soort ''feelgood'' gevoel blijft zitten.
Ik vind het gewoon een leuke film om een x op een doordeweekse dag te zien maar meer ook niet.
6.5
* Ben erg benieuwd hoe jullie deze film vonden, vinden jullie die hoge beoordeling waarD?
De brave, gezapige kneuterigheid was voor mij reden om hem voortijdig uit te zetten.quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:20 schreef JDx het volgende:
Moonrise Kingdom
Wat een fijne film om naar te kijken zeg. Dit soort films mogen ze van mij veel meer maken.
8.
Eensch! Ik liet in het vorige topic ook al een negatieve review achter.quote:Op donderdag 20 september 2012 07:43 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zelden zo'n wanstaltig stukje "film" gezien. Belachelijk slecht. 2/10. Waarom? Het acteerwerk is belachelijk slecht, het verhaal gaat nergens over, en dan al die professoren die zich druk maken en helemaal boos worden en zich allemaal vreemd gaan gedragen.... Ik meen mijn cijfer echt, en dat is niet recalcitrant laag stemmen omdat hij zo hoog krijgt op IMDB. Ik kan me echt niet voorstellen dat mensen het verhaal "briljant" geschreven vinden.
quote:Op donderdag 20 september 2012 18:03 schreef Robby87 het volgende:
Irréversible (2002) - Gaspar Noé
[ afbeelding ]
Nu eindelijk dan ook gezien, en het was geen teleurstelling.
Zowel qua vorm als narratieve structuur vind ik dit een interessant werk van Noé, de toonzetting vond ik zelf ook erg tof.
Ik moet wel zeggen dat het camerawerk mij enigszins stoorde aanvankelijk, en ik de inzet daarvan niet echt als een meerwaarde heb ervaren. Gelukkig werd dit naarmate de film vorderde wat minder ingrijpend ingezet. De relatief lange shots - wat heeft bijgedragen aan het realisme/bijna documentaire-achtig - vond ik sterk.
Wat ik het meest fascinerend vond was hoe je bepaalde karakters leert kennen, juist in omgekeerde volgorde en dan op hun piekmomenten. De 'schreeuwerigheid' van sommige personages helpt wel om je verder (of terug) in het verhaal te stuwen.
Verder heb ik de film niet echt als schokkend ervaren, hoewelBy far de ziekste, vreselijkste film die ik ooit gekeken heb. Althans, de eerste zoveel minuten, tot die scene in die homotent, toen hield ik het echt niet meer vol en heb dit abstracte baggerstuk gelaten voor wat het was. Een 2.0 voor de durf.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeker een film die je niet onberoerd laat.
7,5The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Eensch. Ayn Randquote:Op zondag 23 september 2012 00:18 schreef robin007bond het volgende:
The Fountainhead
Prachtige verfilming van de roman van Ayn Rand. Nu moet ik toegeven het boek zelf niet te hebben gelezen (ben wel bezig aan Atlas Shrugged), maar ken het verhaal wel globaal. Een erg mooi verhaal over een talentvolle en onbegrepen architect. Een worsteling tussen het individu en het collectief.
Mooie film. Wel een beetje oud.
Goed, ik ga hem ook kijkenquote:Op zondag 23 september 2012 10:53 schreef Dobbs het volgende:
La habitación de Fermat (2007)
Spaanse thriller over vier wiskundigen die worden uitgenodigd door een figuur dat zichzelf Fermat noemt om samen te werken aan een groot wiskundig raadsel. Ze ontmoeten elkaar op een vreemde plek en langzamerhand krijgen ze door dat er toch iets niet in de haak is en vooral niet met de ruimte waarin ze zich bevinden.
Het verhaal en de uitwerking van het plot zijn net op het randje van geloofwaardigheid, maar de wiskundige raadsels zijn leuk. De acteurs doen het ook goed. Het tempo was precies goed, de film duurt maar 90 minuten en die waren zo om naar mijn gevoel. Ik geef hem een 7, IMDb een 6.7.
Wat ik ook erg mooi vond is de passie om je kop boven het maaiveld uit te steken. Niet tevreden zijn met middelmaat, maar de passie hebben om te excelleren.quote:
Ja ik kende ze op één na ook al, maar ik houd wel van dit soort puzzeltjes.quote:Op zondag 23 september 2012 12:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vond de raadsels nogal simpel, daarvoor moet je nauwelijks een wiskundige zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |