Natuurlijk niet, maar dan geeft hij straks achteraf al die socialisten van 'links' weer de schuld die dat uiteraard tegenhielden...quote:Op maandag 10 september 2012 12:07 schreef JeMoeder het volgende:
Och Markje toch...
Grappig hoe je lastenverzwaringen ineens gaat terugdraaien als je opnieuw verkozen gaat worden... dus de afschaffing van de onbelaste KM-vergoeding en BTW verhoging die je net zelf hebt afgesproken mogen ineens de deur uit?
Draaikont.
De PvdA en D66 zijn behoorlijk uit elkaar gegroeid de afgelopen 10 jaar. PvdA is conservatief geworden en D66 een stukje sociaaleconomisch rechtser. Ze zullen elkaar vooral kunnen vinden in groene maatregelen en de beperking van de hypotheekrenteaftrek.quote:Op maandag 10 september 2012 12:05 schreef Alfje het volgende:
Rutte wil gewoon heel graag een reden hebben om het cda ook mee te laten doen zodat de vvd niet steeds afgetroefd wordt door pvda en d66 samen.
quote:Op maandag 10 september 2012 12:19 schreef Tomatenboer het volgende:
Al blijven er nog genoeg opties over hoor, PvdA - SP - CDA - D'66 bijvoorbeeld
Als het zo goed als onmogelijk is is het niet onmogelijk.quote:Op maandag 10 september 2012 12:19 schreef Tomatenboer het volgende:
@ TT: Rutte zegt dus dat Paars zo goed als onmogelijk is, en niet dat Paars niet onmogelijk is zoals de TT stelt.
Er waren geen "puinhopen van Paars", behalve in het hoofd van ene meneer Fortuyn.quote:Op maandag 10 september 2012 12:45 schreef _Michiel_ het volgende:
Paars is per definitie onwenselijk.
We hebben de puinhopen van de vorige 8 jaar paars nog niet eens opgeruimd
Klopt.quote:Op maandag 10 september 2012 12:50 schreef ATuin-hek het volgende:
Hoe triest is het eigenlijk gesteld als ze die meerderheid wel of niet hebben in de 1ste kamer als een belangrijk punt aandragen... Dat is toch helemaal niet de taak van de 1ste kamer?
in de 1ste kamer zullen CU en GL makkelijk meegaan op de link serie thema's van paars en CDA met de recht serie thema's. Ik voorzie geen problemen.quote:Op maandag 10 september 2012 12:50 schreef ATuin-hek het volgende:
Hoe triest is het eigenlijk gesteld als ze die meerderheid wel of niet hebben in de 1ste kamer als een belangrijk punt aandragen... Dat is toch helemaal niet de taak van de 1ste kamer?
Daarom, zolang het kabinet wetgeving produceert die de toets aan de grondwet en andere wetgeving doorstaat is er weinig reden waarom de 1e kamer het weg zou stemmen.quote:Op maandag 10 september 2012 13:32 schreef DroogDok het volgende:
[..]
in de 1ste kamer zullen CU en GL makkelijk meegaan op de link serie thema's van paars en CDA met de recht serie thema's. Ik voorzie geen problemen.
Nee? Stijging van criminaliteit? Stijging van immigratie? Stijging van wachtlijsten? Onderwijskwaliteit achteruit?quote:Op maandag 10 september 2012 12:45 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Er waren geen "puinhopen van Paars", behalve in het hoofd van ene meneer Fortuyn.
Er is wel teveel geld verspild door Zalm maar dat is dan weer VVD beleid onder Paars.
Onder paars 2 is de vreemdelingenwet 2000 ingevoerd en dat heeft de immigratie enorm beperkt.quote:Op maandag 10 september 2012 14:25 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Nee? Stijging van criminaliteit? Stijging van immigratie? Stijging van wachtlijsten? Onderwijskwaliteit achteruit?
Ging goed man tijdens paars. Al dit is op cijfers na te kijken. En er moest maar meer geld worden geïnvesteerd, want dan zou het product altijd beter worden. Zijn ze terecht op afgerekend.
Alleen Paars 1 was oke. Daarom zou ik er nu even niet op tegen zijn. Stem zelf D66 denk ik dit keer
Vertel....quote:Op maandag 10 september 2012 12:45 schreef _Michiel_ het volgende:
Paars is per definitie onwenselijk.
We hebben de puinhopen van de vorige 8 jaar paars nog niet eens opgeruimd
Dat moeten ze wel eerst een meerderheid halen en dat is volgens de laatste peilingen nog geen zekerheid.quote:Op maandag 10 september 2012 14:46 schreef sonnyspek het volgende:
VVD-SP-PVV let maar op. Worden de rechtse kiezers van de PVV/VVD tevreden gesteld. De linkse van PVV/SP ook.
De wens is de vader van de gedachte volgens mij.quote:Op maandag 10 september 2012 14:46 schreef sonnyspek het volgende:
CDA gaat nooit regeren, die willen dat gewoon niet. Dan worden ze gedecimeerd. VVD-SP-PVV let maar op. Worden de rechtse kiezers van de PVV/VVD tevreden gesteld. De linkse van PVV/SP ook.
En de SP zal er veel voor over hebben om te regeren. Anders doen ze weer niks.
Ja ook.quote:Op maandag 10 september 2012 15:01 schreef alors het volgende:
[..]
De wens is de vader van de gedachte volgens mij.
Weer 0 hervormingen en weinig stabiliteit, ik denk het niet.
Dat moet de VVD toch aanspreken?quote:Op maandag 10 september 2012 15:01 schreef alors het volgende:
Weer 0 hervormingen en weinig stabiliteit, ik denk het niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |