Dan is niet helemaal waarquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:38 schreef Patje1987 het volgende:
Ik hou ook niet van paarden maar ze worden helegaar niet met zweepjes geslagen. Dat is om de vliegen weg te houden.
Ik ben bang voor paarden en alles wat daar bij hoortquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:40 schreef Frank_Drebin het volgende:
Paardenstront is wel vervelend. Zeker in de winter als de weg nat zijn en je in het donker met hardlopen die stront niet ziet en daardoor wegglijdt als je er in stapt en dus op je muil gaat.
Verder mankeert er niets aan paardrijden, al vind ik die paardenmeisjes wel altijd een apart slag. En stiekem ben ik een beetje bang voor ze met die zweepjes die ze altijd bij zich dragen.
Ik moet er ook niets van hebben. Veel te groot en dergelijke, zeker als je ze vlak langs je galopperen.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:43 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik ben bang voor paarden en alles wat daar bij hoort
Of plotseling in paniek raken en met hoeven beginnen te maaien als je ze passeert.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:44 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik moet er ook niets van hebben. Veel te groot en dergelijke, zeker als je ze vlak langs je galopperen.
Ik niet hoor. Ik rijd nooit met een zweepje, maar als er iemand mee is met een zweep is dat erg handig om de dazen van de kont te houden.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:40 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dan is niet helemaal waar. Zweepjes worden gebruikt om slecht gedrag te corrigeren. Naar links gaan als je naar rechts stuurt bijvoorbeeld.
Ga eens fietsen op de Papeweg, Veurseweg of die weg langs het Valkenburgse meerquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:49 schreef mujentas het volgende:
Wat een gelul weer. Die paardenmeisjes zorgen echt wel goed voor die dieren.
Paardenpoep is dan wel weer een terechte klacht, maar niet iets om je druk over te maken. Die beesten kunnen daar zelf niets aan doen. Je kan er makkelijk omheen fietsen.
Bovengenoemde wegen ken ik niet, maar het lijkt mij sterk dat ze helemaal vol liggen met paardenpoep.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:52 schreef x-Lily het volgende:
[..]
Ga eens fietsen op de Papeweg, Veurseweg of die weg langs het Valkenburgse meer
Je eigen conclusies moet je niet als feiten gaan beschouwen. Het enige waar je een punt hebt is de poep, voor de rest slaat het nergens op.quote:Om te beginnen is het gewoon zielig voor de paardjes. Ze worden geslagen met een zweepje als ze sneller moeten lopen, hebben een dingetje in hun mond waar ze zogenaamd op moeten kauwen, vaak nauwelijks stalruimte en als ze even geen zin hebben om bereden te worden moeten ze toch. Zijn ze pas een jaar of 10 moeten ze al naar de slacht. Alleen omdat ze te oud zijn om op te rijden.
AHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHhahahahahhahHHAAHHAHAHA IK GING EXHT STUKKK TIJDENS HET LEZDN MAAR JE HEBT GRLIJK XDDDDDDDDDquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:55 schreef sthomass het volgende:
paardenmensen..
Paardenmensen die altijd fel tegen dierenmishandeling zijn, maar zelf gaan ze met overgewicht op een klein paardje zitten / trekken ze die paardennek krom / slaan ze het paard continu met een zweep / trappen ze het paard met sporen tot bloedens toe.
Bij elk klein wondje moet de dierenarts al langskomen.:')
Sowieso al die vrouwen die tegen hun paard gaan praten.. Terugpraten zullen ze toch nooit doen.
En dan al die mensen die het paard de tering in rijden, terwijl ze het niet eens doorhebben voor de 'sport'. terwijl ze nooit goed zullen worden.
Dan gaat het paard op z'n 6e jaar naar de slager.
Mensen met schulden die 2paarden stallen, en elke week nieuwe hoefijzers omdoen en de dierenarts laten komen. En dan ook nog goede muesly en shit kopen, terwijl ze er nooit op rijden.
Paardenmensen die een paard met 30 graden 's zomers een deken omdoen
Paardenmensen die 30 verschillende dekens en dekjes hebben in alle kleuren van de regenboog
Paardenmensen die de spijlen uit de box zagen, zodat de paarden meer lucht hebben
Paardenmensen die kniebeschermers kopen
Paardenmensen die een wond blijven insmeren met zalf, zodat de wond niet op kan drogen en helen
Paardenmensen die hun paard niet te lang in de wei wil laten staan, omdat hij anders te veel gras eet![]()
Paardenmensen die poep uit de wei gaan scheppen met 30 graden, terwijl dat vanzelf wel opdroogt en verspreidt over de grond
En paardenmensen die een meter stro in een box leggen, en dan alle stro schoon weggooien, terwijl er net 1x in is gescheten
Mannen die naast het paard gaan lopen, als hun vriendin erop zit..
Paardenmensen die hun paard 1000 rondjes laten rennen aan een touw.. Geestdodend..
Bij gebrek aan touw zet je zo'n paard in een stapmolen. Zo hoef je er zelf niet op te rijden, en het is nog geestdodender voor zo'n beest.
En o wee als een paard naar een ander paard trapt. Dan mogen ze nóóit meer samen staan. Gelijk in een andere wei zetten
Het enige leuke is als een paard revanche neemt, en lekker op de dikke paardrijdster gaat liggen. Lekker pletten die hap.
Trouwens dikke wijven van 100+kg die op een kleine pony gaan zitten Dat beest komt amper vooruit.
Paardenmensen die een shetlandpony stallen, terwijl je niet eens echt op die beesten kunt rijden
Koop dan gelijk een hobbelpaard.
Paardenmensen die de wei naspeuren op st. Jacobskruiskruid omdat je paard daar een beetje ziekjes van kan worden..
Paardenmensen die zelf hun paard willen laten fokken, en dna met een veulen zitten, waar ze na een maand op uitgekeken zijn. Kunnen ze dat veulen later gratis wegdoen, terwijl die inseminatie* klauwen met geld kost.
*(Paarden)Sperma met een handschoen in de kut duwen.
Paardenmeisjes met een pet op
Paardenmensen die weken trainen op die kutknol, het hele parcours uit hun hoofd leren, en dan toch nooit winstpunten weten te behalen. Dan gaan ze huilen en het ligt altijd aan de jury.
Paardenmensen die een stervensduur nieuw springzadel kopen, springen ze over een balkje van 10 cm hoog heen. Donderen ze van het beest af en verkopen ze het weer met 800euro verlies.
Paardenmensen die alleen lid worden van een manege, om te vertellen dat ze een paard hebben.
Paardenmensen die voltige doen, ga op turnen ofzo.
Paardenmensen die het beest gaan poetsen en het daarna weer in de wei zetten. Dat beest gaat na 5 minuten weer lekker in de modder rollen.
Paardenmensen die achter hun paard heen lopen en getrapt worden. Dan zijn ze verbaasd, want ze hadden zo'n lief kroelpaard.
Paardenmensen die hun hand niet goed houden bij het voeren en in hun vingers worden gebeten.
Paardenmensen die hun paard liever gratis wegdoen, terwijl ze ervoor betaald krijgen als ze hem naar de slacht brengen.
Paardenmensen in geldnood die een paard laten fixen voor 2 duizen euro, terwijl ze er ook geld voor kunnen vangen als ze hem naar de slacht brengen.
Mensen die een paard van 10.000 euro kopen en denken dat ze daarmee automatisch goede ruiters worden
Sowieso weinig 'mannen' die paardrijden, maar de 'mannen' die het doen zijn wel het best.
Paardenmensen die niet te ver met hun paard gaan rijden, omdat de paarden anders moe worden In het wild lopen ze wel honderd kilometer per dag.
Paarden die niet mogen zweten, anders worden ze ziek..
Mensen die de staart en manen van een paard knippen
mensen die het haar van hun paard gaan vlechten, koop een barbie ofzo
Mannen die hun halve salaris opgeven om hun vrouw op een lelijke knol te laten rijden
Paardenmensen die hun paard van 2km afstand gaan roepen, en denken dat hij komt. Je zult hem toch echt moeten gaan halen dik monster..
Paardenmensen die hun paard niet te pakken krijgen
Paardenmensen die de geboorte van zo'n lelijk veulen willen zien met placenta en shit
Een bel om zwanger paard doen, om 's nachts gewekt te worden als hij gaat liggen / bevallen. En dan een week lang voor niks je nest uitkomen, aangezien het toch niet goed werkt.
Een paardennaam kiezen is zelfs beperkt, de naam moet met een bepaalde letter beginnen.
Paardenmensen die een paard gelijk vol met antibiotica spuiten voor een klein wondje
Paardenmensen die een cap dragen met 30 graden
Uitgaan voor paardenmensen: Het CHIO met kralingse kakkers en naar de boeren in de Brabanthalle![]()
Paardenmensen die weigeren het huis op te ruimen, maar wel lekker de hele dag paardenmest opruimen en zo'n vies beest poetsen
Paardenmensen die de hele dag over hun paard vertellen, aan iedereen.
Paardenmensen die paarden op het fietspad laten schijten en het niet opruimen
Paardenmensen die verwachten dat je voorzichtig het paard inhaalt op het fietspad
Paardenmensen die er de hele dag over doen om hun paard de trailer in te krijgen.
Paardenmensen die paardentijschriften spelen en paardenspelletjes doen, naast het lezen over paarden in boeken en op fora zoals bokt
Paardenmensen die zich aangesproken voelen en weten dat ik de waarheid schrijf en die hier niet durven reageren
Paardenmensen die zeggen dat paardrijden zware sport is. Dan gaan ze een keer hardlopen/tennissen en dan houden ze het nog geen 10 minuten vol.
Zomaar een vraagje, ben je een paardenmens? Je weet er meer over dan ik.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:55 schreef sthomass het volgende:
paardenmensen..
Paardenmensen die altijd fel tegen dierenmishandeling zijn, maar zelf gaan ze met overgewicht op een klein paardje zitten / trekken ze die paardennek krom / slaan ze het paard continu met een zweep / trappen ze het paard met sporen tot bloedens toe.
Bij elk klein wondje moet de dierenarts al langskomen.:')
Sowieso al die vrouwen die tegen hun paard gaan praten.. Terugpraten zullen ze toch nooit doen.
En dan al die mensen die het paard de tering in rijden, terwijl ze het niet eens doorhebben voor de 'sport'. terwijl ze nooit goed zullen worden.
Dan gaat het paard op z'n 6e jaar naar de slager.
Mensen met schulden die 2paarden stallen, en elke week nieuwe hoefijzers omdoen en de dierenarts laten komen. En dan ook nog goede muesly en shit kopen, terwijl ze er nooit op rijden.
Paardenmensen die een paard met 30 graden 's zomers een deken omdoen
Paardenmensen die 30 verschillende dekens en dekjes hebben in alle kleuren van de regenboog
Paardenmensen die de spijlen uit de box zagen, zodat de paarden meer lucht hebben
Paardenmensen die kniebeschermers kopen
Paardenmensen die een wond blijven insmeren met zalf, zodat de wond niet op kan drogen en helen
Paardenmensen die hun paard niet te lang in de wei wil laten staan, omdat hij anders te veel gras eet![]()
Paardenmensen die poep uit de wei gaan scheppen met 30 graden, terwijl dat vanzelf wel opdroogt en verspreidt over de grond
En paardenmensen die een meter stro in een box leggen, en dan alle stro schoon weggooien, terwijl er net 1x in is gescheten
Mannen die naast het paard gaan lopen, als hun vriendin erop zit..
Paardenmensen die hun paard 1000 rondjes laten rennen aan een touw.. Geestdodend..
Bij gebrek aan touw zet je zo'n paard in een stapmolen. Zo hoef je er zelf niet op te rijden, en het is nog geestdodender voor zo'n beest.
En o wee als een paard naar een ander paard trapt. Dan mogen ze nóóit meer samen staan. Gelijk in een andere wei zetten
Het enige leuke is als een paard revanche neemt, en lekker op de dikke paardrijdster gaat liggen. Lekker pletten die hap.
Trouwens dikke wijven van 100+kg die op een kleine pony gaan zitten Dat beest komt amper vooruit.
Paardenmensen die een shetlandpony stallen, terwijl je niet eens echt op die beesten kunt rijden
Koop dan gelijk een hobbelpaard.
Paardenmensen die de wei naspeuren op st. Jacobskruiskruid omdat je paard daar een beetje ziekjes van kan worden..
Paardenmensen die zelf hun paard willen laten fokken, en dna met een veulen zitten, waar ze na een maand op uitgekeken zijn. Kunnen ze dat veulen later gratis wegdoen, terwijl die inseminatie* klauwen met geld kost.
*(Paarden)Sperma met een handschoen in de kut duwen.
Paardenmeisjes met een pet op
Paardenmensen die weken trainen op die kutknol, het hele parcours uit hun hoofd leren, en dan toch nooit winstpunten weten te behalen. Dan gaan ze huilen en het ligt altijd aan de jury.
Paardenmensen die een stervensduur nieuw springzadel kopen, springen ze over een balkje van 10 cm hoog heen. Donderen ze van het beest af en verkopen ze het weer met 800euro verlies.
Paardenmensen die alleen lid worden van een manege, om te vertellen dat ze een paard hebben.
Paardenmensen die voltige doen, ga op turnen ofzo.
Paardenmensen die het beest gaan poetsen en het daarna weer in de wei zetten. Dat beest gaat na 5 minuten weer lekker in de modder rollen.
Paardenmensen die achter hun paard heen lopen en getrapt worden. Dan zijn ze verbaasd, want ze hadden zo'n lief kroelpaard.
Paardenmensen die hun hand niet goed houden bij het voeren en in hun vingers worden gebeten.
Paardenmensen die hun paard liever gratis wegdoen, terwijl ze ervoor betaald krijgen als ze hem naar de slacht brengen.
Paardenmensen in geldnood die een paard laten fixen voor 2 duizen euro, terwijl ze er ook geld voor kunnen vangen als ze hem naar de slacht brengen.
Mensen die een paard van 10.000 euro kopen en denken dat ze daarmee automatisch goede ruiters worden
Sowieso weinig 'mannen' die paardrijden, maar de 'mannen' die het doen zijn wel het best.
Paardenmensen die niet te ver met hun paard gaan rijden, omdat de paarden anders moe worden In het wild lopen ze wel honderd kilometer per dag.
Paarden die niet mogen zweten, anders worden ze ziek..
Mensen die de staart en manen van een paard knippen
mensen die het haar van hun paard gaan vlechten, koop een barbie ofzo
Mannen die hun halve salaris opgeven om hun vrouw op een lelijke knol te laten rijden
Paardenmensen die hun paard van 2km afstand gaan roepen, en denken dat hij komt. Je zult hem toch echt moeten gaan halen dik monster..
Paardenmensen die hun paard niet te pakken krijgen
Paardenmensen die de geboorte van zo'n lelijk veulen willen zien met placenta en shit
Een bel om zwanger paard doen, om 's nachts gewekt te worden als hij gaat liggen / bevallen. En dan een week lang voor niks je nest uitkomen, aangezien het toch niet goed werkt.
Een paardennaam kiezen is zelfs beperkt, de naam moet met een bepaalde letter beginnen.
Paardenmensen die een paard gelijk vol met antibiotica spuiten voor een klein wondje
Paardenmensen die een cap dragen met 30 graden
Uitgaan voor paardenmensen: Het CHIO met kralingse kakkers en naar de boeren in de Brabanthalle![]()
Paardenmensen die weigeren het huis op te ruimen, maar wel lekker de hele dag paardenmest opruimen en zo'n vies beest poetsen
Paardenmensen die de hele dag over hun paard vertellen, aan iedereen.
Paardenmensen die paarden op het fietspad laten schijten en het niet opruimen
Paardenmensen die verwachten dat je voorzichtig het paard inhaalt op het fietspad
Paardenmensen die er de hele dag over doen om hun paard de trailer in te krijgen.
Paardenmensen die paardentijschriften spelen en paardenspelletjes doen, naast het lezen over paarden in boeken en op fora zoals bokt
Paardenmensen die zich aangesproken voelen en weten dat ik de waarheid schrijf en die hier niet durven reageren
Paardenmensen die zeggen dat paardrijden zware sport is. Dan gaan ze een keer hardlopen/tennissen en dan houden ze het nog geen 10 minuten vol.
Waar haal je die onzin nou weer vandaan?quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:36 schreef x-Lily het volgende:
Zijn ze pas een jaar of 10 moeten ze al naar de slacht. Alleen omdat ze te oud zijn om op te rijden.
In het algemeen.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:52 schreef SiIk het volgende:
[..]
Ik niet hoor. Ik rijd nooit met een zweepje, maar als er iemand mee is met een zweep is dat erg handig om de dazen van de kont te houden.
Waarom heb je zoveel moeite gedaan om zoveel onwaarheden te verkondigen?quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:55 schreef sthomass het volgende:
paardenmensen..
Paardenmensen die altijd fel tegen dierenmishandeling zijn, maar zelf gaan ze met overgewicht op een klein paardje zitten / trekken ze die paardennek krom / slaan ze het paard continu met een zweep / trappen ze het paard met sporen tot bloedens toe.
Bij elk klein wondje moet de dierenarts al langskomen.:')
Sowieso al die vrouwen die tegen hun paard gaan praten.. Terugpraten zullen ze toch nooit doen.
En dan al die mensen die het paard de tering in rijden, terwijl ze het niet eens doorhebben voor de 'sport'. terwijl ze nooit goed zullen worden.
Dan gaat het paard op z'n 6e jaar naar de slager.
Mensen met schulden die 2paarden stallen, en elke week nieuwe hoefijzers omdoen en de dierenarts laten komen. En dan ook nog goede muesly en shit kopen, terwijl ze er nooit op rijden.
Paardenmensen die een paard met 30 graden 's zomers een deken omdoen
Paardenmensen die 30 verschillende dekens en dekjes hebben in alle kleuren van de regenboog
Paardenmensen die de spijlen uit de box zagen, zodat de paarden meer lucht hebben
Paardenmensen die kniebeschermers kopen
Paardenmensen die een wond blijven insmeren met zalf, zodat de wond niet op kan drogen en helen
Paardenmensen die hun paard niet te lang in de wei wil laten staan, omdat hij anders te veel gras eet![]()
Paardenmensen die poep uit de wei gaan scheppen met 30 graden, terwijl dat vanzelf wel opdroogt en verspreidt over de grond
En paardenmensen die een meter stro in een box leggen, en dan alle stro schoon weggooien, terwijl er net 1x in is gescheten
Mannen die naast het paard gaan lopen, als hun vriendin erop zit..
Paardenmensen die hun paard 1000 rondjes laten rennen aan een touw.. Geestdodend..
Bij gebrek aan touw zet je zo'n paard in een stapmolen. Zo hoef je er zelf niet op te rijden, en het is nog geestdodender voor zo'n beest.
En o wee als een paard naar een ander paard trapt. Dan mogen ze nóóit meer samen staan. Gelijk in een andere wei zetten
Het enige leuke is als een paard revanche neemt, en lekker op de dikke paardrijdster gaat liggen. Lekker pletten die hap.
Trouwens dikke wijven van 100+kg die op een kleine pony gaan zitten Dat beest komt amper vooruit.
Paardenmensen die een shetlandpony stallen, terwijl je niet eens echt op die beesten kunt rijden
Koop dan gelijk een hobbelpaard.
Paardenmensen die de wei naspeuren op st. Jacobskruiskruid omdat je paard daar een beetje ziekjes van kan worden..
Paardenmensen die zelf hun paard willen laten fokken, en dna met een veulen zitten, waar ze na een maand op uitgekeken zijn. Kunnen ze dat veulen later gratis wegdoen, terwijl die inseminatie* klauwen met geld kost.
*(Paarden)Sperma met een handschoen in de kut duwen.
Paardenmeisjes met een pet op
Paardenmensen die weken trainen op die kutknol, het hele parcours uit hun hoofd leren, en dan toch nooit winstpunten weten te behalen. Dan gaan ze huilen en het ligt altijd aan de jury.
Paardenmensen die een stervensduur nieuw springzadel kopen, springen ze over een balkje van 10 cm hoog heen. Donderen ze van het beest af en verkopen ze het weer met 800euro verlies.
Paardenmensen die alleen lid worden van een manege, om te vertellen dat ze een paard hebben.
Paardenmensen die voltige doen, ga op turnen ofzo.
Paardenmensen die het beest gaan poetsen en het daarna weer in de wei zetten. Dat beest gaat na 5 minuten weer lekker in de modder rollen.
Paardenmensen die achter hun paard heen lopen en getrapt worden. Dan zijn ze verbaasd, want ze hadden zo'n lief kroelpaard.
Paardenmensen die hun hand niet goed houden bij het voeren en in hun vingers worden gebeten.
Paardenmensen die hun paard liever gratis wegdoen, terwijl ze ervoor betaald krijgen als ze hem naar de slacht brengen.
Paardenmensen in geldnood die een paard laten fixen voor 2 duizen euro, terwijl ze er ook geld voor kunnen vangen als ze hem naar de slacht brengen.
Mensen die een paard van 10.000 euro kopen en denken dat ze daarmee automatisch goede ruiters worden
Sowieso weinig 'mannen' die paardrijden, maar de 'mannen' die het doen zijn wel het best.
Paardenmensen die niet te ver met hun paard gaan rijden, omdat de paarden anders moe worden In het wild lopen ze wel honderd kilometer per dag.
Paarden die niet mogen zweten, anders worden ze ziek..
Mensen die de staart en manen van een paard knippen
mensen die het haar van hun paard gaan vlechten, koop een barbie ofzo
Mannen die hun halve salaris opgeven om hun vrouw op een lelijke knol te laten rijden
Paardenmensen die hun paard van 2km afstand gaan roepen, en denken dat hij komt. Je zult hem toch echt moeten gaan halen dik monster..
Paardenmensen die hun paard niet te pakken krijgen
Paardenmensen die de geboorte van zo'n lelijk veulen willen zien met placenta en shit
Een bel om zwanger paard doen, om 's nachts gewekt te worden als hij gaat liggen / bevallen. En dan een week lang voor niks je nest uitkomen, aangezien het toch niet goed werkt.
Een paardennaam kiezen is zelfs beperkt, de naam moet met een bepaalde letter beginnen.
Paardenmensen die een paard gelijk vol met antibiotica spuiten voor een klein wondje
Paardenmensen die een cap dragen met 30 graden
Uitgaan voor paardenmensen: Het CHIO met kralingse kakkers en naar de boeren in de Brabanthalle![]()
Paardenmensen die weigeren het huis op te ruimen, maar wel lekker de hele dag paardenmest opruimen en zo'n vies beest poetsen
Paardenmensen die de hele dag over hun paard vertellen, aan iedereen.
Paardenmensen die paarden op het fietspad laten schijten en het niet opruimen
Paardenmensen die verwachten dat je voorzichtig het paard inhaalt op het fietspad
Paardenmensen die er de hele dag over doen om hun paard de trailer in te krijgen.
Paardenmensen die paardentijschriften spelen en paardenspelletjes doen, naast het lezen over paarden in boeken en op fora zoals bokt
Paardenmensen die zich aangesproken voelen en weten dat ik de waarheid schrijf en die hier niet durven reageren
Paardenmensen die zeggen dat paardrijden zware sport is. Dan gaan ze een keer hardlopen/tennissen en dan houden ze het nog geen 10 minuten vol.
Het is een c/p van mezelf.. En geen onwaarheden.. Waarschijnlijk val je er zelf onder.quote:Op zaterdag 8 september 2012 13:00 schreef Evienne het volgende:
[..]
Waarom heb je zoveel moeite gedaan om zoveel onwaarheden te verkondigen?Oh is het een c/p, nog treuriger. Edoch voel ik niet de behoefte ze te gaan weerleggen.
Waar haal je al die nonsens vandaan, dikke duim? Of ben je gewoon een bevooroordeeld sukkeltje wier vriendin liever paardrijdt dan jou pleziert.
Wow, het zit diep hé?quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:55 schreef sthomass het volgende:
paardenmensen..
Paardenmensen die altijd fel tegen dierenmishandeling zijn, maar zelf gaan ze met overgewicht op een klein paardje zitten / trekken ze die paardennek krom / slaan ze het paard continu met een zweep / trappen ze het paard met sporen tot bloedens toe.
Bij elk klein wondje moet de dierenarts al langskomen.:')
Sowieso al die vrouwen die tegen hun paard gaan praten.. Terugpraten zullen ze toch nooit doen.
En dan al die mensen die het paard de tering in rijden, terwijl ze het niet eens doorhebben voor de 'sport'. terwijl ze nooit goed zullen worden.
Dan gaat het paard op z'n 6e jaar naar de slager.
Mensen met schulden die 2paarden stallen, en elke week nieuwe hoefijzers omdoen en de dierenarts laten komen. En dan ook nog goede muesly en shit kopen, terwijl ze er nooit op rijden.
Paardenmensen die een paard met 30 graden 's zomers een deken omdoen
Paardenmensen die 30 verschillende dekens en dekjes hebben in alle kleuren van de regenboog
Paardenmensen die de spijlen uit de box zagen, zodat de paarden meer lucht hebben
Paardenmensen die kniebeschermers kopen
Paardenmensen die een wond blijven insmeren met zalf, zodat de wond niet op kan drogen en helen
Paardenmensen die hun paard niet te lang in de wei wil laten staan, omdat hij anders te veel gras eet![]()
Paardenmensen die poep uit de wei gaan scheppen met 30 graden, terwijl dat vanzelf wel opdroogt en verspreidt over de grond
En paardenmensen die een meter stro in een box leggen, en dan alle stro schoon weggooien, terwijl er net 1x in is gescheten
Mannen die naast het paard gaan lopen, als hun vriendin erop zit..
Paardenmensen die hun paard 1000 rondjes laten rennen aan een touw.. Geestdodend..
Bij gebrek aan touw zet je zo'n paard in een stapmolen. Zo hoef je er zelf niet op te rijden, en het is nog geestdodender voor zo'n beest.
En o wee als een paard naar een ander paard trapt. Dan mogen ze nóóit meer samen staan. Gelijk in een andere wei zetten
Het enige leuke is als een paard revanche neemt, en lekker op de dikke paardrijdster gaat liggen. Lekker pletten die hap.
Trouwens dikke wijven van 100+kg die op een kleine pony gaan zitten Dat beest komt amper vooruit.
Paardenmensen die een shetlandpony stallen, terwijl je niet eens echt op die beesten kunt rijden
Koop dan gelijk een hobbelpaard.
Paardenmensen die de wei naspeuren op st. Jacobskruiskruid omdat je paard daar een beetje ziekjes van kan worden..
Paardenmensen die zelf hun paard willen laten fokken, en dna met een veulen zitten, waar ze na een maand op uitgekeken zijn. Kunnen ze dat veulen later gratis wegdoen, terwijl die inseminatie* klauwen met geld kost.
*(Paarden)Sperma met een handschoen in de kut duwen.
Paardenmeisjes met een pet op
Paardenmensen die weken trainen op die kutknol, het hele parcours uit hun hoofd leren, en dan toch nooit winstpunten weten te behalen. Dan gaan ze huilen en het ligt altijd aan de jury.
Paardenmensen die een stervensduur nieuw springzadel kopen, springen ze over een balkje van 10 cm hoog heen. Donderen ze van het beest af en verkopen ze het weer met 800euro verlies.
Paardenmensen die alleen lid worden van een manege, om te vertellen dat ze een paard hebben.
Paardenmensen die voltige doen, ga op turnen ofzo.
Paardenmensen die het beest gaan poetsen en het daarna weer in de wei zetten. Dat beest gaat na 5 minuten weer lekker in de modder rollen.
Paardenmensen die achter hun paard heen lopen en getrapt worden. Dan zijn ze verbaasd, want ze hadden zo'n lief kroelpaard.
Paardenmensen die hun hand niet goed houden bij het voeren en in hun vingers worden gebeten.
Paardenmensen die hun paard liever gratis wegdoen, terwijl ze ervoor betaald krijgen als ze hem naar de slacht brengen.
Paardenmensen in geldnood die een paard laten fixen voor 2 duizen euro, terwijl ze er ook geld voor kunnen vangen als ze hem naar de slacht brengen.
Mensen die een paard van 10.000 euro kopen en denken dat ze daarmee automatisch goede ruiters worden
Sowieso weinig 'mannen' die paardrijden, maar de 'mannen' die het doen zijn wel het best.
Paardenmensen die niet te ver met hun paard gaan rijden, omdat de paarden anders moe worden In het wild lopen ze wel honderd kilometer per dag.
Paarden die niet mogen zweten, anders worden ze ziek..
Mensen die de staart en manen van een paard knippen
mensen die het haar van hun paard gaan vlechten, koop een barbie ofzo
Mannen die hun halve salaris opgeven om hun vrouw op een lelijke knol te laten rijden
Paardenmensen die hun paard van 2km afstand gaan roepen, en denken dat hij komt. Je zult hem toch echt moeten gaan halen dik monster..
Paardenmensen die hun paard niet te pakken krijgen
Paardenmensen die de geboorte van zo'n lelijk veulen willen zien met placenta en shit
Een bel om zwanger paard doen, om 's nachts gewekt te worden als hij gaat liggen / bevallen. En dan een week lang voor niks je nest uitkomen, aangezien het toch niet goed werkt.
Een paardennaam kiezen is zelfs beperkt, de naam moet met een bepaalde letter beginnen.
Paardenmensen die een paard gelijk vol met antibiotica spuiten voor een klein wondje
Paardenmensen die een cap dragen met 30 graden
Uitgaan voor paardenmensen: Het CHIO met kralingse kakkers en naar de boeren in de Brabanthalle![]()
Paardenmensen die weigeren het huis op te ruimen, maar wel lekker de hele dag paardenmest opruimen en zo'n vies beest poetsen
Paardenmensen die de hele dag over hun paard vertellen, aan iedereen.
Paardenmensen die paarden op het fietspad laten schijten en het niet opruimen
Paardenmensen die verwachten dat je voorzichtig het paard inhaalt op het fietspad
Paardenmensen die er de hele dag over doen om hun paard de trailer in te krijgen.
Paardenmensen die paardentijschriften spelen en paardenspelletjes doen, naast het lezen over paarden in boeken en op fora zoals bokt
Paardenmensen die zich aangesproken voelen en weten dat ik de waarheid schrijf en die hier niet durven reageren
Paardenmensen die zeggen dat paardrijden zware sport is. Dan gaan ze een keer hardlopen/tennissen en dan houden ze het nog geen 10 minuten vol.
Jezus christus, is je zus soms zo'n hypocriet paardenwijf of zo? Jij weet er echt fucking veel van.quote:
Bekkenbodemspieren bedoel je.quote:Op zaterdag 8 september 2012 15:12 schreef HJVanNigtevegtenBisschop het volgende:
Paardenmeisjes hebben wel vaak krachtige dijbeenspieren wat het genot bij het copuleren verheft naar exceptionele hoogte.
Lol, ik dacht dat ik de enige wasquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:43 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik ben bang voor paarden en alles wat daar bij hoort
Boehoe, beesten kunnen er niets aan doen. Het zijn toch "edele" dieren ofzoiets? Hondenpoep mag op de meeste grasveldjes nog niet eens. Paardenpoep blijkt lekker een week op het fietspad liggen. Hondenpoep moet ook weggeraapt worden, altijd met zakje lopen, etc.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:49 schreef mujentas het volgende:
Wat een gelul weer. Die paardenmeisjes zorgen echt wel goed voor die dieren.
Paardenpoep is dan wel weer een terechte klacht, maar niet iets om je druk over te maken. Die beesten kunnen daar zelf niets aan doen. Je kan er makkelijk omheen fietsen.
Dit inderdaad..quote:Op zaterdag 8 september 2012 16:54 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Boehoe, beesten kunnen er niets aan doen. Het zijn toch "edele" dieren ofzoiets? Hondenpoep mag op de meeste grasveldjes nog niet eens. Paardenpoep blijkt lekker een week op het fietspad liggen. Hondenpoep moet ook weggeraapt worden, altijd met zakje lopen, etc.
En ik heb niet eens een hond.
Ik heb dan ook niet gezegd dat het mag. Die beesten zelf kunnen er niets aan doen omdat ze simpelweg niet volgens de normen en waarden van onze maatschappij leven. Het is aan de eigenaren om het op te ruimen. Dit zal in de praktijk overigens niet zo snel gebeuren.quote:Op zaterdag 8 september 2012 16:54 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Boehoe, beesten kunnen er niets aan doen. Het zijn toch "edele" dieren ofzoiets? Hondenpoep mag op de meeste grasveldjes nog niet eens. Paardenpoep blijkt lekker een week op het fietspad liggen. Hondenpoep moet ook weggeraapt worden, altijd met zakje lopen, etc.
En ik heb niet eens een hond.
Nee, ik heb het over hoe fijn ze je kunnen samenknjipen in dit hieronder nogal plastisch weergegeven standje.quote:
Bang dat ze je een corrigerend tikje geven?quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:40 schreef Frank_Drebin het volgende:
En stiekem ben ik een beetje bang voor ze met die zweepjes die ze altijd bij zich dragen.
Afhankelijk van de setting natuurlijk of ik er bang voor ben of niet maar op straat wel ja.quote:Op zaterdag 8 september 2012 21:43 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Bang dat ze je een corrigerend tikje geven?
Of jij vind het leuk om af te zeiken.quote:Op zaterdag 8 september 2012 12:24 schreef PalmRoyale het volgende:
Wat ben jij een enorme kneus TS. Flikker toch eens een eind op met steeds weer die baggertopics van je. Get a fucking life ipv steeds weer om de meest onbenullige dingen je kankertopics hier te dumpen. Rot gewoon een eind op.
Kutwijf was dat dan.quote:Op zaterdag 8 september 2012 17:39 schreef Aambeienzalf het volgende:
Een vriendin hebben die paardrijd is ook niks want je moet een afspraak met der maken om eens wat te doen. En 's avonds samen tv kijken is er vaak ook niet bij want dan moet dat beest (of in mijn geval waren het er zelfs 2) verschoond/verzorgd worden.
En met seks willen ze vaak altijd bovenop, soms drukte ik haar gewoon met der kop in het kussen en neukte ik haar keihard van bovenop om de rollen eens om te draaien...
Een dikke paardenschijt zooi dus
quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:49 schreef Thezeurminator het volgende:
X-lily jou topics zijn vergelijkbaar met paardenpoep
Ik regel de stront, jij de treinkaartjes.quote:Op zaterdag 8 september 2012 20:32 schreef Assassin92 het volgende:
Wanneer X-Lily nog één keer zo'n stuk paardenstront van een topic opent, ga ik naar Leiden toe en gooi ik paardenpoep in haar gezicht wanneer ze aan het werk is.
Alleen moet je de troll opmerkingen over paardenrookvlees e.d. even bewaren voor na de seks, anders wurgt ze je met haar dijbenen tijdens de 69quote:Op zaterdag 8 september 2012 19:43 schreef HJVanNigtevegtenBisschop het volgende:
[..]
Nee, ik heb het over hoe fijn ze je kunnen samenknjipen in dit hieronder nogal plastisch weergegeven standje.
[ afbeelding ]
deze man weetquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:55 schreef sthomass het volgende:
paardenmensen..
Paardenmensen die altijd fel tegen dierenmishandeling zijn, maar zelf gaan ze met overgewicht op een klein paardje zitten / trekken ze die paardennek krom / slaan ze het paard continu met een zweep / trappen ze het paard met sporen tot bloedens toe.
Bij elk klein wondje moet de dierenarts al langskomen.:')
Sowieso al die vrouwen die tegen hun paard gaan praten.. Terugpraten zullen ze toch nooit doen.
En dan al die mensen die het paard de tering in rijden, terwijl ze het niet eens doorhebben voor de 'sport'. terwijl ze nooit goed zullen worden.
Dan gaat het paard op z'n 6e jaar naar de slager.
Mensen met schulden die 2paarden stallen, en elke week nieuwe hoefijzers omdoen en de dierenarts laten komen. En dan ook nog goede muesly en shit kopen, terwijl ze er nooit op rijden.
Paardenmensen die een paard met 30 graden 's zomers een deken omdoen
Paardenmensen die 30 verschillende dekens en dekjes hebben in alle kleuren van de regenboog
Paardenmensen die de spijlen uit de box zagen, zodat de paarden meer lucht hebben
Paardenmensen die kniebeschermers kopen
Paardenmensen die een wond blijven insmeren met zalf, zodat de wond niet op kan drogen en helen
Paardenmensen die hun paard niet te lang in de wei wil laten staan, omdat hij anders te veel gras eet![]()
Paardenmensen die poep uit de wei gaan scheppen met 30 graden, terwijl dat vanzelf wel opdroogt en verspreidt over de grond
En paardenmensen die een meter stro in een box leggen, en dan alle stro schoon weggooien, terwijl er net 1x in is gescheten
Mannen die naast het paard gaan lopen, als hun vriendin erop zit..
Paardenmensen die hun paard 1000 rondjes laten rennen aan een touw.. Geestdodend..
Bij gebrek aan touw zet je zo'n paard in een stapmolen. Zo hoef je er zelf niet op te rijden, en het is nog geestdodender voor zo'n beest.
En o wee als een paard naar een ander paard trapt. Dan mogen ze nóóit meer samen staan. Gelijk in een andere wei zetten
Het enige leuke is als een paard revanche neemt, en lekker op de dikke paardrijdster gaat liggen. Lekker pletten die hap.
Trouwens dikke wijven van 100+kg die op een kleine pony gaan zitten Dat beest komt amper vooruit.
Paardenmensen die een shetlandpony stallen, terwijl je niet eens echt op die beesten kunt rijden
Koop dan gelijk een hobbelpaard.
Paardenmensen die de wei naspeuren op st. Jacobskruiskruid omdat je paard daar een beetje ziekjes van kan worden..
Paardenmensen die zelf hun paard willen laten fokken, en dna met een veulen zitten, waar ze na een maand op uitgekeken zijn. Kunnen ze dat veulen later gratis wegdoen, terwijl die inseminatie* klauwen met geld kost.
*(Paarden)Sperma met een handschoen in de kut duwen.
Paardenmeisjes met een pet op
Paardenmensen die weken trainen op die kutknol, het hele parcours uit hun hoofd leren, en dan toch nooit winstpunten weten te behalen. Dan gaan ze huilen en het ligt altijd aan de jury.
Paardenmensen die een stervensduur nieuw springzadel kopen, springen ze over een balkje van 10 cm hoog heen. Donderen ze van het beest af en verkopen ze het weer met 800euro verlies.
Paardenmensen die alleen lid worden van een manege, om te vertellen dat ze een paard hebben.
Paardenmensen die voltige doen, ga op turnen ofzo.
Paardenmensen die het beest gaan poetsen en het daarna weer in de wei zetten. Dat beest gaat na 5 minuten weer lekker in de modder rollen.
Paardenmensen die achter hun paard heen lopen en getrapt worden. Dan zijn ze verbaasd, want ze hadden zo'n lief kroelpaard.
Paardenmensen die hun hand niet goed houden bij het voeren en in hun vingers worden gebeten.
Paardenmensen die hun paard liever gratis wegdoen, terwijl ze ervoor betaald krijgen als ze hem naar de slacht brengen.
Paardenmensen in geldnood die een paard laten fixen voor 2 duizen euro, terwijl ze er ook geld voor kunnen vangen als ze hem naar de slacht brengen.
Mensen die een paard van 10.000 euro kopen en denken dat ze daarmee automatisch goede ruiters worden
Sowieso weinig 'mannen' die paardrijden, maar de 'mannen' die het doen zijn wel het best.
Paardenmensen die niet te ver met hun paard gaan rijden, omdat de paarden anders moe worden In het wild lopen ze wel honderd kilometer per dag.
Paarden die niet mogen zweten, anders worden ze ziek..
Mensen die de staart en manen van een paard knippen
mensen die het haar van hun paard gaan vlechten, koop een barbie ofzo
Mannen die hun halve salaris opgeven om hun vrouw op een lelijke knol te laten rijden
Paardenmensen die hun paard van 2km afstand gaan roepen, en denken dat hij komt. Je zult hem toch echt moeten gaan halen dik monster..
Paardenmensen die hun paard niet te pakken krijgen
Paardenmensen die de geboorte van zo'n lelijk veulen willen zien met placenta en shit
Een bel om zwanger paard doen, om 's nachts gewekt te worden als hij gaat liggen / bevallen. En dan een week lang voor niks je nest uitkomen, aangezien het toch niet goed werkt.
Een paardennaam kiezen is zelfs beperkt, de naam moet met een bepaalde letter beginnen.
Paardenmensen die een paard gelijk vol met antibiotica spuiten voor een klein wondje
Paardenmensen die een cap dragen met 30 graden
Uitgaan voor paardenmensen: Het CHIO met kralingse kakkers en naar de boeren in de Brabanthalle![]()
Paardenmensen die weigeren het huis op te ruimen, maar wel lekker de hele dag paardenmest opruimen en zo'n vies beest poetsen
Paardenmensen die de hele dag over hun paard vertellen, aan iedereen.
Paardenmensen die paarden op het fietspad laten schijten en het niet opruimen
Paardenmensen die verwachten dat je voorzichtig het paard inhaalt op het fietspad
Paardenmensen die er de hele dag over doen om hun paard de trailer in te krijgen.
Paardenmensen die paardentijschriften spelen en paardenspelletjes doen, naast het lezen over paarden in boeken en op fora zoals bokt
Paardenmensen die zich aangesproken voelen en weten dat ik de waarheid schrijf en die hier niet durven reageren
Paardenmensen die zeggen dat paardrijden zware sport is. Dan gaan ze een keer hardlopen/tennissen en dan houden ze het nog geen 10 minuten vol.
Een paart heeft nou eenmaal een hoofd en benen, en dat hoor je maar te gebruiken in je conversaties.quote:Op zaterdag 8 september 2012 23:30 schreef Kyubey het volgende:
Ook zo hypocriet: paardenmeisjes die geen paardenvlees willen eten maar wel runder-, varkens- en kippenvlees
Of die meteen boos worden als je het hebt over zijn kop en poten
Ik heb altijd moeite om ankie en het paard uit elkaar te houden, ik ga er maar vanuit dat degene met de cap ankie is.quote:Op zaterdag 8 september 2012 12:43 schreef muhahaha het volgende:
[..]
In het algemeen.
Ik zou overigens nooit het paard van Anke willen zijn
Waarom is dat hypocriet? Kan me wel voorstellen dat je je daar gewoon niet goed bij voelt. Ik eet bijv geen konijn, omdat ik dan gewoon zou moeten denken aan mn huisdier.quote:Op zaterdag 8 september 2012 23:30 schreef Kyubey het volgende:
Ook zo hypocriet: paardenmeisjes die geen paardenvlees willen eten maar wel runder-, varkens- en kippenvlees
Of die meteen boos worden als je het hebt over zijn kop en poten
Man gespot, vrouwen weten dit soort namen van wegen niet.quote:Op zaterdag 8 september 2012 11:52 schreef x-Lily het volgende:
[..]
Ga eens fietsen op de Papeweg, Veurseweg of die weg langs het Valkenburgse meer
Sommige paarden raken in paniek van sneller door bochten gaan doordat ze dan hun balans moeten gaan zoeken.quote:Op zondag 9 september 2012 08:59 schreef sinepedraap het volgende:
Paardentrailers
Lekker met 10km/u door elke bocht![]()
Ok begrijpelijkquote:Op zondag 9 september 2012 09:39 schreef Chai het volgende:
[..]
Sommige paarden raken in paniek van sneller door bochten gaan doordat ze dan hun balans moeten gaan zoeken.
Als ze daarna maar weer gelijk goed vaart maken maakt het niet zoveel uit toch?
Alleen dat gebeurt dus ook niet altijd, dat is zonder inhaalmogelijkheid wel kut. Net zoals inhalen van vrachtwagens op de snelweg, haal dan of niet in, of versnel even naar 105-110 km/h zodat het geen minutenlang duurt.
Herkenbaar dit.quote:Op zondag 9 september 2012 10:45 schreef Pharkus het volgende:
Gisteren zat er ook weer zo'n bakvis te twitteren/facebooken/pingen terwijl ze zo'n vierpoter in bedwang hield.
Ook hypocriet: mensen die geen hondenvlees willen maar wel rund, varkens en kippenvlees.quote:Op zaterdag 8 september 2012 23:30 schreef Kyubey het volgende:
Ook zo hypocriet: paardenmeisjes die geen paardenvlees willen eten maar wel runder-, varkens- en kippenvlees
Of die meteen boos worden als je het hebt over zijn kop en poten
Dat is toch geweldig.quote:Op zaterdag 8 september 2012 17:39 schreef Aambeienzalf het volgende:
En met seks willen ze vaak altijd bovenop, soms drukte ik haar gewoon met der kop in het kussen en neukte ik haar keihard van bovenop om de rollen eens om te draaien...
Honden zijn haramquote:Op zondag 9 september 2012 10:52 schreef x-Lily het volgende:
[..]
Ook hypocriet: mensen die geen hondenvlees willen maar wel rund, varkens en kippenvlees.
Dit.quote:Op zondag 9 september 2012 10:52 schreef x-Lily het volgende:
[..]
Ook hypocriet: mensen die geen hondenvlees willen maar wel rund, varkens en kippenvlees.
Ja want een paard heeft benen en een hond heeft poten dus is een hond blijkbaar minderwaardigquote:Op zaterdag 8 september 2012 11:48 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Of plotseling in paniek raken en met hoeven beginnen te maaien als je ze passeert.
En natuurlijk heb je tegenwoordig de duffe blondjes die ook in het zadel moeten blijven bellen, totaal geen benul hebben van het overige verkeer, en blijven proberen het paard met 1 hand te besturen.
O ja, en natuurlijk is een paard een "honderd-hond", 1 paard produceert ongeveer dezelfde shit als honderd honden, maar voor die elitaire beesten is dan plotseling geen opruimplicht.
Met 16+ gaan ze vaak op de scooter.quote:Op zondag 9 september 2012 17:34 schreef OhNoes het volgende:
Alleen TT gelezen, en onterechte klacht.
Tot nu toe alle paardenmeisjes die ik ken zijn een 7+ (meestal 8+) met een strakke kont.
Goed punt, vaak veranderen ze dan in van die mollige ping sletjes. Des al niet te min, de rest is wel erg okéquote:Op zondag 9 september 2012 19:23 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Met 16+ gaan ze vaak op de scooter.
quote:Op zaterdag 8 september 2012 12:52 schreef kedge het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
doen het niet meerquote:Op zondag 9 september 2012 21:16 schreef KingRoland het volgende:
[..]
DM mij , moet ze allemaal vangen jwz
?????????????????quote:
WTFquote:Op zondag 9 september 2012 21:18 schreef dustbrain het volgende:
[..]
?????????????????
[ afbeelding ]
Is eigenlijk best wel FACKING ENG!
best lekkerquote:Op zondag 9 september 2012 21:18 schreef dustbrain het volgende:
[..]
?????????????????
[ afbeelding ]
Is eigenlijk best wel FACKING ENG!
Stel dat het naar je toe loopt. Dan ren je toch geheid weg met een stijve?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |