Dit dus..quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:02 schreef bioloogje het volgende:
Ik denk dat er 1 iemand is die hem echt geweldig vind. Beetje jammer voor hem is dat ie het zelf is.
Dan ben je meteen mislukt? Nogal kort door de bocht. Ik ken wel een paar mensen die netjes in vier jaar een mastergraad hebben behaald, maar die een stuk minder ontwikkeld zijn dan Sywert van Lienden. Ik zie in de politieke sferen liever iemand met bagage die vaak switcht of lang over zijn studie doet/heeft gedaan dan een of andere onboeiende aap die puur op discipline en werklust zijn studie heeft afgemaakt.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:00 schreef sjorsie1982 het volgende:
Hij is de grootste faalhaas die er is. Aan tig studies begonnen, maakt niks af
Ben je bekend met het idee achter die G500? Het slagen ervan staat of valt niet alleen met de inzet van Sywert van Lienden zelf.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:03 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dit dus..
Hij is nog groen achter zijn oren en heeft een grote mond dat die alles wel gaat veranderen, maar tot nu toe heeft die nog niks bereikt.
Nee hoor maar hij heeft niks afgemaakt en hij heeft geen bagage. Nog niks wat die gedaan heeft is echt gelukt. Hij kan alleen goed praten en af en toe wat mooie one-liners zeggen. Zoals ik al schreef: bedrijven geilen op dit soort mannetjes, daar kan die het nog ver schoppen. Ik zie hem over 10 jaar wel in het nieuws dat die ook zo'n faal-CEO is, die alles heeft verkloot en met miljarden aan ontslagvergoedingen een villa heeft gekocht op de bahama's.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:12 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Dan ben je meteen mislukt? Nogal kort door de bocht. Ik ken wel een paar mensen die netjes in vier jaar een mastergraad hebben behaald, maar die een stuk minder bagage hebben dan Sywert van Lienden. Ik zie in de politieke sferen liever iemand die vaak switcht of lang over zijn studie doet/heeft gedaan dan een of andere onboeiende aap die puur op discipline en werklust zijn studie heeft afgemaakt.
Ja ik ken het en vond het op zich een goed idee, maar het werkt niet en zal nooit werken ook.quote:[..]
Ben je bekend met het idee achter die G500? Het slagen ervan staat of valt niet alleen met de inzet van Sywert van Lienden zelf.
En alle huidige politici hebben wel van alles bereikt?quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
Nee hoor maar hij heeft niks afgemaakt en hij heeft geen bagage. Nog niks wat die gedaan heeft is echt gelukt.
Weer een mening zonder argumentatie.quote:Ja ik ken het en vond het op zich een goed idee, maar het werkt niet en zal nooit werken ook.
Und? Wat zou het dat iemand zijn studie niet heeft afgemaakt? Nogmaals, het gaat om wat iemand te bieden heeft, niet om het papiertje.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Nee hoor maar hij heeft niks afgemaakt en hij heeft geen bagage. Nog niks wat die gedaan heeft is echt gelukt. Hij kan alleen goed praten en af en toe wat mooie one-liners zeggen. Zoals ik al schreef: bedrijven geilen op dit soort mannetjes, daar kan die het nog ver schoppen.
Waarom? En als het niet werkt, ligt dat dan enkel aan Sywert van Lienden?quote:Ja ik ken het en vond het op zich een goed idee, maar het werkt niet en zal nooit werken ook.
Meer dan hem. Samsam is bv een kernfysicus, Bos was geloof ik een politicoloog en veel oud ministers zijn universiteit opgeleid. Niet allemaal, maar die faalden dan ook grandioos.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:19 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
En alle huidige politici hebben wel van alles bereikt?
Ja, daar ben ik goed in.quote:[..]
Weer een mening zonder argumentatie.
Nee, maar als je al zo'n faalhaas bent, en je maakt dan ook niks af, dan laat dat wel wat zien.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:19 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Und? Wat zou het dat iemand zijn studie niet heeft afgemaakt? Nogmaals, het gaat om wat iemand te bieden heeft, niet om het papiertje.
Nee hoor, maar hij is wel de voorzitter en het gezicht. Niemand kent leden van zijn beweging behalve hem.quote:[..]
Waarom? En als het niet werkt, ligt dat dan enkel aan Sywert van Lienden?
Inhoudelijk ken ik hem enkel van de G500. Dat idee (als ik het goed begrepen heb) vond ik wel geinig.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:12 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Allemaal korte ongenuanceerde meningen zie ik al. Dat is een teken dat ik dus een punt heb.
Nee voor nu is het zeker geen optiequote:Op vrijdag 7 september 2012 23:26 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Inhoudelijk ken ik hem enkel van de G500. Dat idee (als ik het goed begrepen heb) vond ik wel geinig.
Maar je vraagt of hij een goede premier zou zijn in mijn ogen, daarvoor kijk ik dan niet naar de argumenten die hij nu gebruikt in bepaalde kwesties maar eerder naar hoe hij overkomt, zijn stageperformance, mag ik hem, kan hij nu plaatsnemen tussen Merkel en Hollande. En dat vind ik niet, zo komt hij niet over. Wellicht krijgt hij als hij 40+ is een wat betere uitstraling (Samsom had eerst ook haar), maar nu zie ik enkel een jong ventje die wel geinig tot zijn recht komt in een programma als DWDD.
Dan schuif jij toch aan op televisie. Eens kijken of jij het er beter af brengt.quote:Op zaterdag 8 september 2012 00:04 schreef Boomeister het volgende:
Die gozer bakt er helemaal niks van, denk dat die alles weet. Vind het echt beschamend.
Waarom? Ik heb helemaal geen politieke ambities. Maar het is meestal hetzelfde met die type gasten, denken dat ze het wiel opnieuw hebben uitgevonden. Ik heb die gozer tot nu toe niks origineels horen zeggen of een standpunt horen onderbouwen. Nog erger vind ik het het beeld wat hiermee word geschept t.a.v. jongeren/studenten met dat hele g500 gedoe.quote:Op zaterdag 8 september 2012 00:05 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dan schuif jij toch aan op televisie. Eens kijken of jij het er beter af brengt.
Hij pretendeert toch ook niet dat hij het beter kan? TS vraagt of mensen hem een Minister President vinden (Subjectief). Je krijgt niet meteen de instemmende reactie die je wil en dan is elke negatieve mening maar stom.quote:Op zaterdag 8 september 2012 00:05 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dan schuif jij toch aan op televisie. Eens kijken of jij het er beter af brengt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |