SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)Pascal's toernooi:quote:OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
Duuc-nl (Duuc-nl)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:45 schreef pascal08 het volgende:
- Inschrijvingen tot morgenavond 0:00.
- 10k inleg.
- Prijzen worden nog bepaald.
- Alles is geoorloofd (sweaty goals, keeper uit laten komen, mannetje op de lijn), gewoon om gezeik te voorkomen.
- Alle soorten teams zijn toegestaan.
- Wedstrijden moeten binnen een dag gespeeld worden, tenzij beide spelers instemmen om het op een andere tijdstip te spelen.
Wat geeft volgens Pascal's regels de doorslag bij gelijke stand van twee spelers of meer?
Onderling resultaat
Doelsaldo onder spelers in kwestie
Aantal doelpunten gescoord door de spelers in kwestie
Doelsaldo onder alle spelers in de poule
Aantal doelpunten gescoord in de poule
Loting![]()
Ik vind van niet.quote:
Wie had je dan op centraal willen zetten en op rb? Strootman is sowieso bagger en daar had je Fer neer moeten zetten of VDV, maar die is niet mee.quote:
Waarin is Strootman beter??quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:27 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Ik vind van niet.
Fer is wel beter dan Clasie vind ik.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:27 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Ik vind van niet.
Fer is wel beter dan Clasie vind ik.
Loopvermogen, en defensief sterker.quote:
lolwutquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:28 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Loopvermogen, en defensief sterker.
Aanvallend brengt fer meer.
Je weet niet at je zegt. Zoals altijdquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:28 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Loopvermogen, en defensief sterker.
Aanvallend brengt fer meer.
Fer is box to box speler, heeft dus een geweldig loop vermogen en kan dus ook verdedigen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:28 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Loopvermogen, en defensief sterker.
Aanvallend brengt fer meer.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:30 schreef BDIL het volgende:
Ik had liever Wijnaldum in het Nederlands elftal gezien, aanvallend kan hij veel inbrengen
Nee, dat heeft er niks mee te maken, je kan gewoon zien dat Fer beter is dan Strootman (die al een half jaar bagger speeltquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:29 schreef marcie216 het volgende:
Dat is mijn mening. Jullie hebben een andere mening, dat kan. Ga niet zo dom doen.
Of je bent aan het trollen of je bent domquote:
Ik vind Fer koning, ook naast het veldquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:30 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Nee, dat heeft er niks mee te maken, iedereen met een klein beetje voetbal verstand weet dat Fer beter is dan Strootman (die al een half jaar bagger speelt)
Dat mag. Verder denk ik dat Fer wel wat beter is dan Strootman op beide punten. Ik zou ze wel graag naast elkaar willen zien en Sneijder op 10.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:29 schreef marcie216 het volgende:
Dat is mijn mening. Jullie hebben een andere mening, dat kan. Ga niet zo dom doen.
Je bent nu zelf dom bezig. Wijnaldum is fucking slechtquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:31 schreef BDIL het volgende:
[..]
Of je bent aan het trollen of je bent dom
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:30 schreef BDIL het volgende:
Ik had liever Wijnaldum in het Nederlands elftal gezien, aanvallend kan hij veel inbrengen
Ik zei niet dat hij in de startend team hoort, maar hij kan wel meedraaien op dit moment als een standin voor een Clasie of eventueel Snijder als het echt moet. Vandaag heeft u-21 dik gewonnen door hem en wat hij aanvallend heeft verricht tussen de linies. In de voorbereiding heeft hij het goed gedaan bij PSV op de plek van Toivonen en hij is fit.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:33 schreef Rijst het volgende:
[..]
Je bent nu zelf dom bezig. Wijnaldum is fucking slechtEcht niet oranjewaardig. En waar moet hij dan spelen volgens jou?
Wat hebben ze dan precies gedaan??quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:33 schreef Fuszy het volgende:
Ea heeft het wel tof aangepakt. Die samenwerking met die bekende youtubers. Calfreezy, kazooie94 en nog wat.
Loopvermogen is geen mening.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:29 schreef marcie216 het volgende:
Dat is mijn mening. Jullie hebben een andere mening, dat kan. Ga niet zo dom doen.
Voortijdig fifa 13 laten spelen geloof ikquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:35 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Wat hebben ze dan precies gedaan??
Ze laten youtubers nu filmpjes voor ze maken om dingen te promoten. Calfreezy loopt bv door het nieuwe transfer systeem en Kazooie94 werd uitgenodigd bij EA en heeft daar een filmpje gemaaktquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:35 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Wat hebben ze dan precies gedaan??
Strootman is even goed een box to box speler, dat heb je wel gezien. Moet voor 3 man lopen op het middenveld van PSV.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:29 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Fer is box to box speler, heeft dus een geweldig loop vermogen en kan dus ook verdedigen.![]()
Je let dus niet zoveel op Fer.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:36 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ze laten youtubers nu filmpjes voor ze maken om dingen te promoten. Calfreezy loopt bv door het nieuwe transfer systeem en Kazooie94 werd uitgenodigd bij EA en heeft daar een filmpje gemaakt
Relaxt, even wat clipjes bekijken dan maar.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:36 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Voortijdig fifa 13 laten spelen geloof ik
Afgelopen wedstrijd, tegen AZ was hij anders weer verschrikkelijk goed.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:30 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Nee, dat heeft er niks mee te maken, je kan gewoon zien dat Fer beter is dan Strootman (die al een half jaar bagger speelt)
9/11 goeie timingquote:
Strootman is bijna nooit in de 16 van de tegenstander te bekennen, dus hoezo box to box speler?quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:37 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Strootman is even goed een box to box speler, dat heb je wel gezien. Moet voor 3 man lopen op het middenveld van PSV.
Niet er in nee, wel tot de 16.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:38 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
Strootman is bijna nooit in de 16 van de tegenstander te bekennen, dus hoezo box to box speler?
En pak hij een domme gele kaart. Verder had PSV 2de helft niet zoveel moeite en speelde iedereen goed.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:37 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Afgelopen wedstrijd, tegen AZ was hij anders weer verschrikkelijk goed.
Strootman veroverde anders alle ballen voor PSV zijnde.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:39 schreef GekkeZuiden het volgende:
[..]
En pak hij een domme gele kaart. Verder had PSV 2de helft niet zoveel moeite en speelde iedereen goed.
Beter neem je vrij die dag. YOLOquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:39 schreef Thorb het volgende:
[..]
Schandalig dat ze dan gewoon een demo uit durven te brengen.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:39 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Niet er in nee, wel tot de 16.
Ga maar eens de GEHELE wedstrijd tegen AZ en Roda kijken.
1000 topics a 301 posts en toch maar 264000 totaal. Wat klopt hier niet.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:40 schreef Fuszy het volgende:
[ afbeelding ]
We hebben nog maar 2 anderen voor ons in hoeveelheid van post dit jaar.
Fifa komt uit in septemberquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:42 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
1000 topics a 301 posts en toch maar 264000 totaal. Wat klopt hier niet.
vanaf januari 2012quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:42 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
1000 topics a 301 posts en toch maar 264000 totaal. Wat klopt hier niet.
De bal is rond, er kan van alles gebeuren.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:41 schreef BDIL het volgende:
Ik denk dat Turkije vanavond nog is kan winnen van Nederland. Onervaren elftal tegen thuisvoordeel voor de Turken en hun strijdlust.
Thuisvoordeel gaat wat ver..het is nog steeds 60-40 ofzo voor Nederland in het stadion als het goed is.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:41 schreef BDIL het volgende:
Ik denk dat Turkije vanavond nog is kan winnen van Nederland. Onervaren elftal tegen thuisvoordeel voor de Turken en hun strijdlust.
22 000 turken zeiden ze + Nederlandse supporters en juichenquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:43 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Thuisvoordeel gaat wat ver..het is nog steeds 60-40 ofzo voor Nederland in het stadion als het goed is.
17.000 Turken hoorde ik, weet niet of dat kloptquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:43 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Thuisvoordeel gaat wat ver..het is nog steeds 60-40 ofzo voor Nederland in het stadion als het goed is.
Daarom gated communities, en op elke hoek van de straat beveiliging 24/7quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:44 schreef Fuszy het volgende:
Van mij mag alles gebeuren, maar turkije mag niet winnen. Ik hoef die achterlijke mensen niet weer te horen toeteren tot 3 uur 's nachts.
Waar ga je nou uitetennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:45 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Daarom gated communities, en op elke hoek van de straat beveiliging 24/7
Watdan?quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:45 schreef Rijst het volgende:
[..]
Waar ga je nou uitetennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?
Inderdaad, wat een graftombe is dat zeg.quote:
quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:46 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Inderdaad, wat een graftombe is dat zeg.
Kuip
(omdat mooiste stadion van Nederland)
Respeckts___!! +1quote:Kempi, de voormalig drugsdealer die al eerder een celstraf uit moest zitten, stopt met het maken van muziek. De 26-jarige rapper 'wil een gewoon leven', heeft hij opgebiecht aan het hiphopmagazine State.
Kempi, die bij een recente arrestatie nog een 'kapotte binnenlip' opliep, heeft de werkzaamheden aan zijn derde album stilgelegd en zijn binnenkort te verschijnen Mixtape 4 wordt zijn laatste muziekproject. "Muziek maken is geweldig en de fans zijn belangrijk voor me, maar alles eromheen niet", zegt hij.
"Ik kan soms zo jaloers worden op mensen met een negen-tot-vijfbaan en een gezinsleven", aldus de rapper. Door de faam en het werk is Kempi 'werkelijk alles kwijtgeraakt'. "Ik zit klem in mijn eigen droom, dit werkt niet meer."
De rapper zou graag weer naar school willen en een diploma halen, maar geeft toe dat hij niet weet wat hem te wachten staat. "Als ik van Eindhovense straatdealer een bekende Nederlander kan worden, kan ik vast wel een normaal leven voor mijzelf creëren."
Ja dit ja, en waar halen ze het geld vandaan? Serieuze vraag .quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:47 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Over afbreken gesproken, waarom krijgt Feyenoord een nieuw stadion?
No way.quote:
Gemeente, geldschieters/investeerders. Zoals bij elk stadion zou gebeuren. Volgens mij betaald de KNVB zelfs nog mee, omdat zelfs zij baat hebben.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:48 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Ja dit ja, en waar halen ze het geld vandaan? Serieuze vraag .
Nederlanders bouwen de hele wedstrijd door een feestje, lekker hele tijd de wave, big band op de tribune, gekke liedjes zingen alles...Schitterendquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:44 schreef BDIL het volgende:
[..]
22 000 turken zeiden ze + Nederlandse supporters en juichen
Ah oke.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:49 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Gemeente, geldschieters/investeerders. Zoals bij elk stadion zou gebeuren. Volgens mij betaald de KNVB zelfs nog mee, omdat zelfs zij baat hebben.
Waarom? Geen idee eigenlijk, blijkbaar is het nodig. Snap niks meer van die berichtgeving. Het is echt in twee kampen verdeeld.
Ben je sarcastisch bezig jongequote:Op vrijdag 7 september 2012 19:49 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Nederlanders bouwen de hele wedstrijd door een feestje, lekker hele tijd de wave, big band op de tribune, gekke liedjes zingen alles...Schitterend![]()
Echt pauperpubliek is het idd, heeft niks met voetbalsfeer te maken
[ afbeelding ]
Feyenoord gaat over stappen naar een ander stadion omdat ze wanneer ze in dit stadion blijven zitten voorbijgelopen worden door clubs als Twente etc.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:47 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Over afbreken gesproken, waarom krijgt Feyenoord een nieuw stadion?
Ja, naar het NL voetbalpubliek, niet naar jou. Al was dat misschien niet helemaal duidelijk als ik mijn post zo ziequote:
Ik vond het idd wat vaag overkomenquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:52 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ja, naar het NL voetbalpubliek, niet naar jou. Al was dat misschien niet helemaal duidelijk als ik mijn post zo zie
Iedereen is er altijd zo enthousiast over, maar ik vind die waves en fanfare echt niets met voetbal te maken hebben.
Goed opgemerkt. Ik kom hier voor Sebastiaan en niemand anders.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:58 schreef Thorb het volgende:
[..]
Oh dus de rest en ook ik zijn niet interessant voor je?
Ze zijn al een half uur bezig jongequote:Op vrijdag 7 september 2012 20:01 schreef Kamikazie het volgende:
Gaan ze nu al beginnen? Half 9 was het toch?
Je liegt.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:02 schreef Rijst het volgende:
[..]
Ze zijn al een half uur bezig jonge
No shit sherlockquote:
Wat is er dan?quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Louis van Gaal had toch 88x gezegd dat Huntelaar eerste keus voor hem was en dat Van Persie zich moest opmaken voor de bank.
Hij verandert lekker snel van gedachte.
Een PSV'er hielp hij wel!quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:06 schreef Thorb het volgende:
[..]
Lekker een ajacied aan het trollen he?
Ik mag het weten.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:07 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik kom hier niet zo vaak maar weten jullie al of de ratings van de spelers in fifa 13 bekend zijn geworden?
http://fut13.ultimatedb.nl/quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:07 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik kom hier niet zo vaak maar weten jullie al of de ratings van de spelers in fifa 13 bekend zijn geworden?
Niet officieel. Je kan wel op chuzzz of ultimatedb bij fifa 13 ratings zien maar die zijn niet definitief.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:07 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik kom hier niet zo vaak maar weten jullie al of de ratings van de spelers in fifa 13 bekend zijn geworden?
Bazennaam.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:08 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Wat is je teamnaam?
Ah zie het al.
Maak een knap team en speel een keer tegen mequote:
Wacht nog maar een paar jaar dan.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:12 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Maak een knap team en speel een keer tegen me
Nee man, gewoon simpel team makenquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:13 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Wacht nog maar een paar jaar dan.
IK MOET ME NU ECHT KEIHARD INHOUDEN GODVERDOMME.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:12 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Maak een knap team en speel een keer tegen me
Gooi het eruit .....quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:15 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
IK MOET ME NU ECHT KEIHARD INHOUDEN GODVERDOMME.
Laat je gaan. Want je weet... YOLOquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:15 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
IK MOET ME NU ECHT KEIHARD INHOUDEN GODVERDOMME.
Nee want jij hebt betere spelers dan mij.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:14 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Nee man, gewoon simpel team maken
okquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:15 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
IK MOET ME NU ECHT KEIHARD INHOUDEN GODVERDOMME.
Nee hoor, mijn teams zijn voor <25k te makenquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:16 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Nee want jij hebt betere spelers dan mij.
GG echt bedankt man.
Als je gewoon pakjes van 400 koopt en met Cheatengine alles er voor 150 opzet heb je al makkelijk 10k als je echt niet gewoon kan handelen...quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:16 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Nee want jij hebt betere spelers dan mij.
GG echt bedankt man.
Ik heb misschien net iets van 2.000 coins.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:17 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Nee hoor, mijn teams zijn voor <25k te maken
IF Maikon Leite voor 300k te veel kopen enzoquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:17 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik snap best dat mensen nu moeite hebben om winst te maken, maar handelen was zo makkelijk dit jaar en volgend jaar zullen er wel weer genoeg mensen zijn die fouten maken.
Je hebt Cicinho toch?quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Ik heb misschien net iets van 2.000 coins.
supquote:Op vrijdag 7 september 2012 19:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Goed opgemerkt. Ik kom hier voor Sebastiaan en niemand anders.
Waarom denk je dat ik me zo gek gedraag? Een grote manier op aandacht te krijgen.
Ja ik wist toch niet dat hij ineens veel goedkoper ging wordenquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:18 schreef Thorb het volgende:
[..]
IF Maikon Leite voor 300k te veel kopen enzo
Pak je best veel geld opquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
Oh ik heb al 3000 coins. HEUUUJ PACK TIME
[..]
Ja staat nu op verkoop..
Ja ik zag het ja, benieuwd wat mijn moeder er van vind ofzoquote:
Que?quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:22 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Ja ik zag het ja, benieuwd wat mijn moeder er van vind ofzo
UHmmmmmmmmmmmmmmm, kan wel.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:22 schreef Kamikazie het volgende:
Na nederland - turkey turkey ff clubben xbox jongens?
Kaal, en dan alleen haar in het middenquote:
Opskeertje allleeeeeezzzzzzzquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:22 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Kaal, en dan alleen haar in het midden
Maar wat jouw ma ervan vindt?quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:22 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Kaal, en dan alleen haar in het midden
dat stond er bij in de tweetquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:23 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Maar wat jouw ma ervan vindt?
Dat we de tegenstander zullen respecteren etc etcquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:29 schreef n0ir het volgende:
Ik heb mn geluid uit maar wat is dit voor praatje?
Gewoonquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:29 schreef Thorb het volgende:
[..]
Dat we de tegenstander zullen respecteren etc etc
Der in vliegen als een gek jongen, zo doen we dat!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier wonen er genoeg.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:32 schreef n0ir het volgende:
Bij mij in de buurt wonen weinig Turken, bij jullie?
Waar ik eerst woonde wel, maar woon nu in een goede buurtquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:32 schreef n0ir het volgende:
Bij mij in de buurt wonen weinig Turken, bij jullie?
quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:32 schreef n0ir het volgende:
Bij mij in de buurt wonen weinig Turken, bij jullie?hier wel veelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als ze winnen gaat dat wel gebeuren ja
'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'
Kon ik je ook vertellenquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:42 schreef Gtaboy107 het volgende:
Wat een kutpack, verspilling van mijn harde coins... Maar 3 spelers
Je moet ook geen silver pack kopen als je maar 3k hebt. Wat had je verwacht te krijgen danquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:42 schreef Gtaboy107 het volgende:
Wat een kutpack, verspilling van mijn harde coins... Maar 3 spelers
Messi, C. Ronaldo...quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:49 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Je moet ook geen silver pack kopen als je maar 3k hebt. Wat had je verwacht te krijgen dan
In een silverpackquote:
Normaal zegt Oldenburger altijd: JA HOOOORRRRRRquote:
RHCP, VdV, Ajax en een dude met peukquote:
John Frusciante, allemachtig zeg..quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:51 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
RHCP, VdV, Ajax en een dude met peuk
Ik bedoelde PIquote:Op vrijdag 7 september 2012 20:51 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
RHCP, VdV, Ajax en een dude met peuk
Mutsje!quote:
Hahaha, ja klinkt bekend!quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:51 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Normaal zegt Oldenburger altijd: JA HOOOORRRRRR
Misschien van zijn stoel gevallen ofzo.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:55 schreef Lindgren. het volgende:
Waar is onze favoriete spekbuik eigenlijk al dagen?
Mag van zijn moeder niet meer op internet na de scheldtirade aan het adres van de heer K. Blom.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:55 schreef Lindgren. het volgende:
Waar is onze favoriete spekbuik eigenlijk al dagen?
Ik moest hardop lachen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:56 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Misschien van zijn stoel gevallen ofzo.
zichzelf buitengesloten toch.quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:55 schreef Lindgren. het volgende:
Waar is onze favoriete spekbuik eigenlijk al dagen?
quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:57 schreef Thorb het volgende:
[..]
Of ze hebben hem teruggegooid in de zee
quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:57 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
hij is de sleutel halen bij de buren denk ik, met de huifkar GTI van mama.
Kan hij zich goed onderscheiden tochquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:00 schreef Vijf_voor het volgende:
Staat Krul in keer in de basis moet hij het met deze verdediging doen
Nee Hasan Ali dan...quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:01 schreef Lindgren. het volgende:
Even tussendoor hè. Ik vind Burak echt de lelijkste naam die ik ooit gehoord heb.
Mehmet vind ik erger, maar dat is omdat alle Mehmets die ik heb gekend strontvervelend waren.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:01 schreef Lindgren. het volgende:
Even tussendoor hè. Ik vind Burak echt de lelijkste naam die ik ooit gehoord heb.
quote:
Laten we op PSV-wachter Marcie wachten met het antwoord.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:04 schreef Jonnsie het volgende:
Normaal had hij die gegeven... Daar ben ik van overtuigd.... Minder zelf verzekerd?
Chamillionairequote:Op vrijdag 7 september 2012 20:59 schreef Lindgren. het volgende:
ZE ZIEN MIJ ROLLEN ZIJ HATEN
[ afbeelding ]
Geen Ajax he... Nee gekheid, iedereen kan een blunder maken, ik bedoel kijk Heitinga/EKquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:05 schreef pascal08 het volgende:
Wat een dramatische spelers. Martins Indi, Narsingh, Willems, Janmaat... echt wtf
Ik kijk niet, maar iets over niet passen ofzo?quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:06 schreef Lindgren. het volgende:
Narsingh leek GJE wel met clubs.
Grapje Rits.
Waarom kijk je niet? Ben je uit et-..quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:07 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Ik kijk niet, maar iets over niet passen ofzo?
Ik ben gewoon een complete spits nu
Iedereen kan een blunder maken inderdaad, maar dit...quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:06 schreef Jonnsie het volgende:
[..]
Geen Ajax he... Nee gekheid, iedereen kan een blunder maken, ik bedoel kijk Heitinga/EK
Te lui om de afstands te pakkenquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:07 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Waarom kijk je niet? Ben je uit et-..sorry.
Hij kon z'n A knopje niet vinden, net als al die andere PSV'ers.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:03 schreef Thorb het volgende:
[..]
Tsja als je nou eens met je hoofd omhoog loopt...
Het had inderdaad wel iets weg van een Mathijsje.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:08 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hij kon z'n A knopje niet vinden, net als al die andere PSV'ers.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:09 schreef Thorb het volgende:
[..]
Het had inderdaad wel iets weg van een Mathijsje.
@GJE vraag de butler dan...
Nja, zolang er niet uit gescoord wordt en er geen (rode) kaarten worden gepakt, vind ik het prima... Daar kunnen ze alleen maar van leren!quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:08 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Iedereen kan een blunder maken inderdaad, maar dit...
PSV is gewoon een pace abuse team.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:08 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hij kon z'n A knopje niet vinden, net als al die andere PSV'ers.
Hopelijk gaat Mitchell Dijks straks doorbreken.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:10 schreef Vijf_voor het volgende:
Hopelijk wordt Vlaar een beetje goed in Engeland
Ben ik zeker met je eens! Maar laat Dijks eerst maar eens de vaste linksback van Ajax worden... Zolang Blind er nog elke keer inkomt!quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:11 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hopelijk gaat Mitchell Dijks straks doorbreken.
1.93m, 90kg, daar heb je tenminste wat aan.
Vriend van mij vroeg ooit eens aan mij waarom Beasley niet was opgeroepen voor Oranje (toen hij nog bij PSV zat). Was de laatste keer dat hij mocht langskomen om voetbal te kijkenquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:13 schreef Lindgren. het volgende:
ZIE JE STRAKS VET DIRK KUIJT INVALLEN BIJ TURKIJE XDD
Ik hoop eigenlijk dat De Boer 'm vaker centraal gaat opstellen, maar dat zie ik eigenlijk niet zo snel gebeuren.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:14 schreef Jonnsie het volgende:
[..]
Ben ik zeker met je eens! Maar laat Dijks eerst maar eens de vaste linksback van Ajax worden... Zolang Blind er nog elke keer inkomt!
Ik vond Dijks tegen Heerenveen niet goed spelen, en Blind is eigenlijk nooit goed. Ajax moet hopen dat Boilesen snel terug keert want de LB positie begint wel een probleem te worden nu.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:14 schreef Jonnsie het volgende:
[..]
Ben ik zeker met je eens! Maar laat Dijks eerst maar eens de vaste linksback van Ajax worden... Zolang Blind er nog elke keer inkomt!
Omdat hij totaal niet kan koppen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:16 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat De Boer 'm vaker centraal gaat opstellen, maar dat zie ik eigenlijk niet zo snel gebeuren.
Blind centraal vind ik ook niks.. Gewoon niet niveau Ajax. Zet dan Denswill daar neer? Clasie deed dat verdedigend net wel aardig moet ik zeggen, komt helemaal van de andere kant om twee man af te jagen..quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:16 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat De Boer 'm vaker centraal gaat opstellen, maar dat zie ik eigenlijk niet zo snel gebeuren.
Allemaal nie van Ajax. Wauw. HET WERD TIJD OM EENS ANDEREN AF TE ZEIKENquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:21 schreef Rijst het volgende:
Wat een pauper elftal hebben we ook.
Janmaat
Willems
BMI
Narsingh
Grindtegelhoofd speelt dan wel weer goed.
Moet je nagaan dat die nog slechter zijn....quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:22 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Allemaal nie van Ajax. Wauw. HET WERD TIJD OM EENS ANDEREN AF TE ZEIKENYEAH
Nou ik zie nog liever van der Wiel hoor.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:23 schreef Thorb het volgende:
[..]
Moet je nagaan dat die nog slechter zijn....
Goeie.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:23 schreef Thorb het volgende:
[..]
Moet je nagaan dat die nog slechter zijn....
quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:14 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vriend van mij vroeg ooit eens aan mij waarom Beasley niet was opgeroepen voor Oranje (toen hij nog bij PSV zat). Was de laatste keer dat hij mocht langskomen om voetbal te kijken
1.89, 72 pace en 77def, 76 headingquote:
Ziet er tof uit.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:28 schreef Lindgren. het volgende:
Die goal vanaf 5:18 is echt nice.Nepenthez' goal
Hier ben ik.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:04 schreef Thorb het volgende:
[..]
Laten we op PSV-wachter Marcie wachten met het antwoord.
Silver en gelijk doorverkocht.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:29 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Wat voor pack heb je gekocht GTA?![]()
Moet nog veel leren ?quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:30 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Hier ben ik.
Narsingh moet nog veel leren. Hij had de bal moeten spelen ja, maar hij was aan het wachten tot Sneijder er aan de andere kant over heen kwam. Verder hield hij balbezit, had robben gewoon beter moeten schieten.
Die gaan dus beide keihard gepricefixed worden!quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:24 schreef Lindgren. het volgende:
[..]![]()
Wellington Silva, die braskilver, wordt een bronzen 5* skiller.![]()
En Agbonlahor is een silver.
Wees er maar trots opquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mijn buren stonden aan de deur of het zachter kon. Ik zei nee en sloeg met een smile de deur dicht. Hihi.
Heb jij zulke buren ja? Fijn is dat!quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mijn buren stonden aan de deur of het zachter kon. Ik zei nee en sloeg met een smile de deur dicht. Hihi.
Look out, we've got a badass over here moest ik nog even bij mijn post plaatsen. Maar ik ben lui. ;'(quote:
Pauper.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mijn buren stonden aan de deur of het zachter kon. Ik zei nee en sloeg met een smile de deur dicht. Hihi.
Wat ik bij PSV ook zie bij Narsingh, dat hij de bal sneller moet laten gaan. Niet allemaal pingelen. Bal terug geven, diep gaan, voorzetten, goal.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:31 schreef zerokil het volgende:
[..]
Moet nog veel leren ?
Je ziet gewoon dat hij minder zelfvertrouwen heeft.
Hij verzorgt heel de opbouw, kijk maar eens hoeveel hij aanspeelbaar is.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:31 schreef Gtaboy107 het volgende:
Clasie goed? Laat me niet lachen man, die gast valt nog echt tegen.
GJE?quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:34 schreef Lindgren. het volgende:
[ afbeelding ]
Wát een baas.Is er hier iemand die hem herkent?
Nee, even samenvatting terugkijken, moeten morgenavond om 8 uur tegen LA B.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:35 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
GJE?
En spelen de Sounders nu al?
Beetje mij woorden in de mond leggen he!!quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:33 schreef Thorb het volgende:
[..]
Pauper.
Of zoals Mathijs zou zeggen: 'Buren hebben'
LA B?quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:35 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Nee, even samenvatting terugkijken, moeten morgenavond om 8 uur tegen LA B.Kijk jij ook MLS?
vind je het gek, cicinho is 18k ofzo, en je zet hem er voor 25-30k op?quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:37 schreef Gtaboy107 het volgende:
Niemand heeft nog geboden op mijn prachtige speler.
Los Angeles Brokers.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:38 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
LA B?ik volg het een beetje, kijk af en toe de samenvattingen van de topploegen.
Zo noemen ze Chivas USA, blijf het een zaadploeg vinden hoor.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:38 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
LA B?ik volg het een beetje, kijk af en toe de samenvattingen van de topploegen.
Ja maar 'leren' is niet het goede woord.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:33 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Wat ik bij PSV ook zie bij Narsingh, dat hij de bal sneller moet laten gaan. Niet allemaal pingelen. Bal terug geven, diep gaan, voorzetten, goal.
Bij Heerenveen kreeg hij de ruimte om de actie te maken, bij PSV heb je al gouw dubbele dekking. Moet hij aan wennen, maar komt wel goed met de assistkoningquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:39 schreef zerokil het volgende:
[..]
Ja maar 'leren' is niet het goede woord.
Want hij kan het wel.
Zoiets moet gewoon groeien, een leerproces. Ik kan het ook.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:39 schreef zerokil het volgende:
[..]
Ja maar 'leren' is niet het goede woord.
Want hij kan het wel.
Een arme sloeber als ondergetekende geeft men graag meer voor.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:38 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
vind je het gek, cicinho is 18k ofzo, en je zet hem er voor 25-30k op?
quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:40 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Een arme sloeber als ondergetekende geeft men graag meer voor.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:37 schreef Gtaboy107 het volgende:
Niemand heeft nog geboden op mijn prachtige speler.
Als je toch niets nuttigs te doen hebt, waar ik wel vanuit ga gezien je hier zit, kan je net zo goed even de webapp aanzetten en 50k verdienen in een avondje.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:40 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Een arme sloeber als ondergetekende geeft men graag meer voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |