80 a 90 euro per dag? Hoe krijg je dat voor elkaar?quote:Op donderdag 6 september 2012 21:49 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Zodra je Adsense account geverifieerd is en je minimaal 70 Euro hebt verdiend, krijg je dat de eerstvolgende maand (ergens rond de 21e) uitbetaald.
Dat lukt me momenteel iedere dag, zit al de hele week rond de 80-90 Euro.
Owh ik verwacht niet dat ik zo veel zou verdienen met mijn YT filmpjesquote:Op donderdag 6 september 2012 21:49 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Zodra je Adsense account geverifieerd is en je minimaal 70 Euro hebt verdiend, krijg je dat de eerstvolgende maand (ergens rond de 21e) uitbetaald.
Dat lukt me momenteel iedere dag, zit al de hele week rond de 80-90 Euro.
Met filmpjes al deze denk ik:quote:Op donderdag 6 september 2012 21:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
80 a 90 euro per dag? Hoe krijg je dat voor elkaar?
YouTube kanalen.quote:Op donderdag 6 september 2012 21:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
80 a 90 euro per dag? Hoe krijg je dat voor elkaar?
Dat kanaal heeft vooral veel views vanwege het beroemde "Eva Jinek - Boobies" filmpje.quote:Op donderdag 6 september 2012 22:15 schreef JDx het volgende:
[..]
Met filmpjes al deze denk ik:
http://www.youtube.com/us(...)t=p&flow=grid&view=0
Toch vind ik 1,5 miljoen weergaven in een paar jaar tijd niet echt veel, heb zelf ook meer dan een half miljoen, maar nooit echt veel aan kunnen verdienen.
ik vind het ook moeilijk te geloven.. Alleen star gazor haalt dat volgens mij ,,,,quote:Op donderdag 6 september 2012 21:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
80 a 90 euro per dag? Hoe krijg je dat voor elkaar?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
Handig van Google maar dat is dus niet uit te zetten? Vanaf die ene computer is totaal niks meer te zien, een vriend gebeld om even te kijken en hij ziet wel alles.quote:
dat bepaald google niet, maar de adverteerder in de meeste gevallen.. Maar ongetwijfeld heeft google ook ergens een Freq cap er in zitten..quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:13 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Handig van Google maar dat is dus niet uit te zetten? Vanaf die ene computer is totaal niks meer te zien, een vriend gebeld om even te kijken en hij ziet wel alles.
nou hangt ook af van je type ads, bij remarketing campagnes doe je er verstandig aan een freq cap aan te gooien, anders spam je je gebruiker..quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:18 schreef WebBeestje het volgende:
Het scheelt dat je zelf dan niet meer op een advertentie kunt klikkenIk vond het vooral bijzonder omdat ik hier al een aantal maanden van alles lees over Adsense maar dit kwam ik nog niet tegen.
Ik ga mezelf ook maar eens richten op youtubequote:Op donderdag 6 september 2012 23:19 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
YouTube kanalen.
In april zat ik nog rond de 20 cent per dag...
Ik zou wel een printje van zijn adsense willen zienquote:Op vrijdag 7 september 2012 09:34 schreef JDx het volgende:
Ik ben ook erg benieuwd hoe je in godsnaam 80-90 euro per dag kan verdienen met YouTube, terwijl de inkomsten per view daar extreem laag is.
Ja idd, achja, zo heb je hier zoveel mensen, die komen alleen even vertellen hoeveel ze wel niet verdienen, maar komen nooit met iets constructiefs, tips of ervaringen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:37 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Ik zou wel een printje van zijn adsense willen zienDan geloof ik hem
porntube denk ik eerder, dan zou het nog wel kunnen vermoed ik, als zijn vriendin een beetje lekker is tenminstequote:Op vrijdag 7 september 2012 09:34 schreef JDx het volgende:
Ik ben ook erg benieuwd hoe je in godsnaam 80-90 euro per dag kan verdienen met YouTube, terwijl de inkomsten per view daar extreem laag is.
Lol, ja pron deed/doet het goed als je de juiste contacten hebt. Jaren geleden had je daar in moeten stromen. Nu is de pronmarkt letterlijk verneukt door de gratis tubes.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:39 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
porntube denk ik eerder, dan zou het nog wel kunnen vermoed ik, als zijn vriendin een beetje lekker is tenminste
gratis, maar vol met adsquote:Op vrijdag 7 september 2012 09:41 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Lol, ja pron deed/doet het goed als je de juiste contacten hebt. Jaren geleden had je daar in moeten stromen. Nu is de pronmarkt letterlijk verneukt door de gratis tubes.
Als ik een screenshot mocht posten van Google dan had ik dat wel gedaanquote:Op vrijdag 7 september 2012 09:38 schreef JDx het volgende:
[..]
Ja idd, achja, zo heb je hier zoveel mensen, die komen alleen even vertellen hoeveel ze wel niet verdienen, maar komen nooit met iets constructiefs, tips of ervaringen.
Ahh ok, het is niet steady 80-90 euro, niet dat je zeg maar je baan er voor op kan zeggen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 10:21 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Als ik een screenshot mocht posten van Google dan had ik dat wel gedaan
Ik heb zo'n 100 video's maar 2 doen het extreem goed op dit moment, ook als "aanbevolen video" door Google.
Kan ook zo weer wegzakken, lijkt me.
Toen ik nog jong was (te jong om m'n eigen site te bezoeken) had ik er een paar, nog in de inbeltijd, soms had je niets, soms belde iemand een paar uur in en had je opeens 120 gulden op een dagquote:Op vrijdag 7 september 2012 09:41 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Lol, ja pron deed/doet het goed als je de juiste contacten hebt. Jaren geleden had je daar in moeten stromen. Nu is de pronmarkt letterlijk verneukt door de gratis tubes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |