die beschrijvingquote:Op dinsdag 22 januari 2019 02:30 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Allemaal zwaaien met die armen. Links rechts!![]()
![]()
Tanken Tanken Diesel of Benzine vind ik ook goed.quote:Op zondag 24 maart 2019 12:21 schreef Citizen.Erased het volgende:
Chinees Indisch Restaurant hebben ze nooit meer kunnen evenaren.
whoehaha geniaal nummer weer. Die tekst ookquote:
quote:Op dinsdag 5 mei 2020 15:09 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik werk bij een regionale krant af en toe als freelancer. Belt er een kale man met een koffertje aan. Wat volks type met een zacht stemmetje.
Vroeg ik ik bekend was met Anita en Ed. Ik: Ja wel eens van gehoordHij zei dat hij de manager was en of we niet iets leuks over ze kon schrijven. Ik: Nou wat is er dan nieuwswaardig? We zijn een regiokrant, komen ze optreden of zo?
Hij: Nee. Ze komen ook niet uit de regio. Hij deed dat koffertje open en die zat vol foto's van Anita en Edik zei dat we niet zomaar reclame maken en dat we zelf bepalen wat we nieuwswaardig genoeg vinden. Maar dat hij wel kon adverteren. Hij zei met een knipoog iets van, altijd maar monnie monnie hé, voor niks gaat de zon op. En bleef een beetje door hameren hoe geweldig Anita en Ed waren dus moest na een tijdje toch ietwat dwingend afscheid nemen.
Ben het nu terug aan het kijken!quote:Op dinsdag 5 mei 2020 16:47 schreef djkoelkast het volgende:
Even een directe link:
https://www.facebook.com/anitaened/videos/3006276676059321
Ed heeft z'n beste blouse aangetrokken!
[ afbeelding ]
Ze loopt daar een beetje als zanger Rinusquote:
Bloedserieus ook he hahaquote:Op woensdag 26 augustus 2020 21:02 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Er zijn meer fans van dit olijke duo![]()
https://www.omroepgelderl(...)en-Ed-in-Doornenburg
Nu kunnen ze niet meer eten in een chinees indisch restaurant ;’(quote:Op woensdag 10 februari 2021 16:19 schreef Handleiding het volgende:
Helemaal niet gepost hier dat Anita&Ed geveld zijn geweest door Corona
https://www.omroepzeeland(...)-met-het-coronavirus
Die Anita ziet er tegenwoordig ook uit als is overgereden door een vrachtwagenquote:Op maandag 12 juli 2021 09:48 schreef djkoelkast het volgende:
Even door de aardappelbitrate heenkijken
Ai ai ai aiquote:Op zondag 11 april 2021 14:01 schreef Zolder het volgende:
[..]
Nu kunnen ze niet meer eten in een chinees indisch restaurant ;’(
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |