Er vielen ook een aantal mannen van Orica-GreenEdge tussenuit, waardoor er allemaal gaten vielen wat de doodsteek was voor De Kort en Degenkolb.quote:Op donderdag 6 september 2012 16:58 schreef DeeBee het volgende:
Bizar dat Swift het nog laat liggen na zo'n lead out.
Stennard reed iedereen gewoon uit het wiel, behalve 6/7 man na die laatste bocht op 500 meter...
quote:Op donderdag 6 september 2012 14:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Argos krijgt hulp van Radioshack (want wanneer heeft Bennati voor het laatst teleurgesteld?) en de kopgroep wordt simpel binnen bereik gehouden.
Dat was uiteraard serieus bedoeld, niet sarcastisch.quote:
Froome is dan ook een baasquote:Op vrijdag 7 september 2012 08:45 schreef Ericr het volgende:
Gesink en Ten Dam lagen dus nog een stukje voor Froome en het peloton op dat stuk. Contador heeft er aardig de sokken in, Contador in beeld op 1:05, Valverde en Rodriguez op 1:14, groepje Ten Dam/Gesink op 1:25, Peloton met Froome op 1:45.
Koplopers overigens op 0:37. Allemaal wel eerder in beeld maar even gemeten op hetzelfde stuk waar de camera bij iedere renner of groepje even meepant.
Verschillen waren dus vrij klein, wel jammer dat Gesink en Ten Dam later dan weer bij Froome terecht komen.
Had die de laatste maanden al andere koersen gereden voor hij startte in de Vuelta?quote:Op vrijdag 7 september 2012 13:11 schreef Syntix het volgende:
[..]
Froome is dan ook een baasitt de meerderheid in het peloton
4, 3 uitgeredenquote:Op vrijdag 7 september 2012 13:13 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Had die de laatste maanden al andere koersen gereden voor hij startte in de Vuelta?
Toen was er een groep van 40 man ofzo weg dacht ik.quote:Op vrijdag 7 september 2012 13:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Nog even de etappe van gisteren teruggekeken, wát fantastisch zeg. Ik stond te juichen voor m'n laptop terwijl ik al precies wist wat er ging gebeuren
.
Wat ik hier niet heb gelezen, maar de commentators wel een aantal keer zeiden: Contador en Valverde waren ook al aangevallen in de eerste 50 km, en zodoende werd heel Katusha opgerookt. Dat is helemaal zelden vertoond, gewoon in de eerste 50 km een aanval van de nummer 2 en 3 in het klassement.
Sneuquote:Op vrijdag 7 september 2012 13:11 schreef Syntix het volgende:
[..]
Froome is dan ook een baasitt de meerderheid in het peloton
Het is een beetje geforceerd een eigen internetidentiteit proberen te verkrijgen door iemand te supporteren die niet door anderen gesupporterd wordt. Leuk. Nu weten we het wel.quote:
breschel was best goed gisteren voor zo'n aamkomst dus wel terecht..quote:Op vrijdag 7 september 2012 14:02 schreef Marcoss het volgende:
Toribio en Galdos 6.18 voorsprong op dit moment. Van Winden werd 3de bij de 1ste tussensprint, dus ik neem aan dat Rabo op kop rijdt van het peloton en dus vertrouwen heeft in Breschel.
Desalniettemin zaten er minstens vier ploegmaten van Rodriguez vooraan toen Contador ging.quote:Op vrijdag 7 september 2012 13:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Nog even de etappe van gisteren teruggekeken, wát fantastisch zeg. Ik stond te juichen voor m'n laptop terwijl ik al precies wist wat er ging gebeuren
.
Wat ik hier niet heb gelezen, maar de commentators wel een aantal keer zeiden: Contador en Valverde waren ook al aangevallen in de eerste 50 km, en zodoende werd heel Katusha opgerookt. Dat is helemaal zelden vertoond, gewoon in de eerste 50 km een aanval van de nummer 2 en 3 in het klassement.
Anton is ook een sukkel zeg.quote:Op vrijdag 7 september 2012 16:11 schreef wimderon het volgende:
[..]
Desalniettemin zaten er minstens vier ploegmaten van Rodriguez vooraan toen Contador ging.
[ afbeelding ]
Of proberen die vier man bij elkaar houden. In ieder geval niet pas gaan reageren op het moment dat Contador al een aardige voorsprong zit en je zelf één ploegmaatje (en even later geen meer) voor je hebtquote:Op vrijdag 7 september 2012 16:15 schreef Sautor het volgende:
Bwhehe, wat een faal van Katusha. Daar had een Moreno, Menchov of Rodriguez gewoon bij moeten zitten.
Ja de theorie is dus dat ze er toen al een beetje doorheen zaten doordat ze in het begin zo hard hadden moeten werken.quote:Op vrijdag 7 september 2012 16:11 schreef wimderon het volgende:
[..]
Desalniettemin zaten er minstens vier ploegmaten van Rodriguez vooraan toen Contador ging.
[ afbeelding ]
twitter:ItsCycling twitterde op vrijdag 07-09-2012 om 17:06:01#Vuelta2012 Finally some action! Attack in the peloton by Maté (COF), Oroz (EUS), Ballan (BMC) and Boom (RAB). 60km to go. reageer retweet
n iedere grote ronde zijn wel zulke etappes. Vlakke ritten zijn in 90% van de gevallen ook niet interessant, behalve de laatste 10km. Vooral in de eerste week als er geen vluchten standhouden.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
Deze rit is zó vreselijk oninteressant dat het gemiddelde entertainmentniveau van deze Vuelta ondertussen bijna gelijk staat met de Tour.
Ik moest nog wat slaap inhalen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
Deze rit is zó vreselijk oninteressant dat het gemiddelde entertainmentniveau van deze Vuelta ondertussen bijna gelijk staat met de Tour.
Ja maar voor wie?quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:46 schreef Sasman het volgende:
Die Doi verzet hier ook wel berenwerk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |