Als ze je al leuk vind dan verwacht ze dat je in het echt wat doet ipv veilig digitaal berichtjes te sturen. Niets met logica te maken lijkt me.quote:Op maandag 3 september 2012 19:26 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Wie kan mij vertellen wat voor vrouwenlogica hierachter zit:
Meid die ik beetje kende van school kwam ik tegen tijdens uitgaan, leuk mee zitten praten, daarna doorgegaan, soms weer gezien in de club, dan even hoi gezegd, even later stond ik naast haar en gebaarde een vriend dat ik met haar moest dansen omdat ze duidelijk aandacht van mij wou. Ik ben een complete schijterd als het gaat om vrouwen versieren op uitgaanslocaties, dus ik deed er niets mee, terwijl ik haar wel echt enorm leuk vind.
Nou had ik haar een paar keer aangesproken op Facebook (heb haar nr niet), die berichten heeft ze gezien volgens Fb, maar ik wordt gewoon compleet genegeerd. Nou zag ik haar vandaag op school, tenminste, ze zag mij, en riep van een afstand 'heyyy' (maar zij was onderweg naar een les dus meer kwam er niet van). Maar ik zag haar dus niet, dus als ze mij echt wou negeren en niets van mij moest dan had ze mij ook niet begroet neem ik aan.
Ik snap het ook totaal niet, want zij is echt zo'n leuke enthousiaste blije gezellige meid en niet zo'n arrogante bitch.
Dus, zit hier enige vrouwenlogica achter?
Wilt ze alleen maar contact in het echt, of moet ze toch gewoon echt niets van me, of zit ze een spelletje te spelen ofzo?
Ik snap gewoon niet hoe je het ene moment duidelijk met iemand zit te flirten en de volgende dag iemand straal negeert en vervolgens wel weer iemand met een grote glimlach begroeten.
Zal ik even langskomen danquote:Op maandag 3 september 2012 19:29 schreef Royco1 het volgende:
Wat kunnen het soms toch kleine dingen zijn die je een goed gevoel geven.
Nog geen klanten en gewoon lekker hard mijn eigen muziek draaien
hihi je zei in stekenquote:Op maandag 3 september 2012 19:29 schreef Evie het volgende:
[..]
Weet jij wel wat dat kost? Dat kunnen ze beter in de zorg en het onderwijs steken
Een vriend van haar gebaarde je toch? Zij niet?quote:Op maandag 3 september 2012 19:26 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Wie kan mij vertellen wat voor vrouwenlogica hierachter zit:
quote:Op maandag 3 september 2012 19:28 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Dat flirten, was ze toen nuchter?
Ja ze was nuchter en dat flirten was toen ik uitging, ik zie zelf heel slecht wanneer een meisje mij leuk vindt, maar bij haar merkte ik al wat en een vriend van me (die wel goed bekend is op dat gebied) zat constant gebaren te maken dat ik wat met haar moest gaan doen (als in dansen etc).quote:Op maandag 3 september 2012 19:28 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik lees nergens in je verhaal dat ze met je flirt?
Ik vind alleen de TV Draait door leuk eigenlijk. Te vaak uitzendingen met oninteressante zuurpruimen als vaste gastquote:
Die is wel grappig jaquote:Op maandag 3 september 2012 19:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik ben Zack and Miri make a porno aan het kijken.
Best een leuke film.
Nee ik kom dan zorgen dat je goede muziek gaat luisterenquote:Op maandag 3 september 2012 19:31 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Jij wil ook naar Pac en The Outlawz luisteren?
Dat is meestal ook niet het gevalquote:Op maandag 3 september 2012 19:31 schreef Evie het volgende:
[..]jah en dit keer zat er geen dubbele boodschap achter
Die is wel tof jaquote:Op maandag 3 september 2012 19:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik ben Zack and Miri make a porno aan het kijken.
Best een leuke film.
Dat doe ik al.quote:Op maandag 3 september 2012 19:32 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Nee ik kom dan zorgen dat je goede muziek gaat luisteren
quote:
Typische Kevin Smith film wel weer, maar toch.quote:
Oeh, een kijk-eens-hoe-lekker-ik-ben-post.quote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Drommeldaris het volgende:
Wat kijken er trouwens ontzettend veel vrouwen ontzettend verlekkerd naar me nu ik in pak loop
quote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Drommeldaris het volgende:
Wat kijken er trouwens ontzettend veel vrouwen ontzettend verlekkerd naar me nu ik in pak loop
Er zijn dan ook ontzettend veel vrouwen die een zwak hebben voor mannen in pak.quote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Drommeldaris het volgende:
Wat kijken er trouwens ontzettend veel vrouwen ontzettend verlekkerd naar me nu ik in pak loop
quote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Oeh, een kijk-eens-hoe-lekker-ik-ben-post.
Suit upquote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Drommeldaris het volgende:
Wat kijken er trouwens ontzettend veel vrouwen ontzettend verlekkerd naar me nu ik in pak loop
Foto?quote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Drommeldaris het volgende:
Wat kijken er trouwens ontzettend veel vrouwen ontzettend verlekkerd naar me nu ik in pak loop
WHAHAHAquote:Op maandag 3 september 2012 19:33 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
[..]
Typische Kevin Smith film wel weer, maar toch.
Elizabeth Banks (de hoofdrolspeelster) kan er best knap uit zien nog.
Ik vind het wel wat minder hoorquote:Op maandag 3 september 2012 19:35 schreef xFriendx het volgende:
Ben blij dat ik geen pak meer aan hoef.
Ghehequote:Op maandag 3 september 2012 19:32 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dat doe ik al.
Van jou valt me dit tegen, je luistert zelf ook naar old school rap
Hehehe.quote:Op maandag 3 september 2012 19:35 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
WHAHAHA
Kijk de filmcover op IMDB dan![]()
http://www.imdb.com/title/tt1007028/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |