quote:
Dit is gewoon triest man. Zonder fans geen club.quote:Op zondag 2 september 2012 03:03 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Hangt van de context af, waarin je het gebruikt.
Pas als je zelf op het speelveld stond tijdens de wedstrijd, of trainer bent, mag je zeggen dat "wij" gewonnen hebben. In ieder ander geval heb je er geen ruk invloed op gehad en heeft die winst dus ook geen ruk met jou als fan/supporter te maken.
quote:Op zondag 2 september 2012 03:28 schreef Equites het volgende:
[..]
Dit is gewoon triest man. Zonder fans geen club.
quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:01 schreef sinepedraap het volgende:
Terechte klacht.
"Wij hebben gewonnen"
Nee jij zat op de bank frituur te vreten en bier te drinken lul
Je hebt niet meegespeeld, maar wel een (concrete) bijdrage aan de club geleverd. De directie mag zeker ook niet zeggen dat zij hebben gewonnen?quote:Op zondag 2 september 2012 03:03 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Hangt van de context af, waarin je het gebruikt.
Pas als je zelf op het speelveld stond tijdens de wedstrijd, of trainer bent, mag je zeggen dat "wij" gewonnen hebben. In ieder ander geval heb je er geen ruk invloed op gehad en heeft die winst dus ook geen ruk met jou als fan/supporter te maken.
dus als je iedere dag bijvoorbeeld windows gebruikt ben je onderdeel van microsoft?quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
In het stadion heb je een wij-gevoel. Daarnaast kun je een clubkaart hebben en dat is een soort 'lidmaatschap als fan'. Dan kun je over 'wij' spreken
Als jij jaarlijks afdraagt aan microsoft om welke reden dan ook kun je stellen dat een overwinning voor microsoft op de markt ook als een overwinning voor jou gezien kan worden.quote:Op zondag 2 september 2012 11:27 schreef dontmesswiththezohan het volgende:
[..]
dus als je iedere dag bijvoorbeeld windows gebruikt ben je onderdeel van microsoft?
motiveer!quote:Op zondag 2 september 2012 17:11 schreef Seamonkey- het volgende:
Wat een verschrikkelijke kut klacht
Heatwave legt het hier boven vrij goed uitquote:
De directie van een club vergelijken met een willekeurige supporterquote:Op zondag 2 september 2012 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je hebt niet meegespeeld, maar wel een (concrete) bijdrage aan de club geleverd. De directie mag zeker ook niet zeggen dat zij hebben gewonnen?
Als je inderdaad thuis op de bank zit te lamzakken en geen clubcard hebt vind ik het wel een terechte klacht.
dat is niet echt een antwoord op de vraag, ik ga er dus vanuit dat het nee is. dus als je een supporter bent ben je geen deel van de clubquote:Op zondag 2 september 2012 11:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als jij jaarlijks afdraagt aan microsoft om welke reden dan ook kun je stellen dat een overwinning voor microsoft op de markt ook als een overwinning voor jou gezien kan worden.
Incorrecte vergelijking maar goed geprobeerd.quote:Op zondag 2 september 2012 18:53 schreef dontmesswiththezohan het volgende:
[..]
dat is niet echt een antwoord op de vraag, ik ga er dus vanuit dat het nee is. dus als je een supporter bent ben je geen deel van de club
goed leg dan is uit waarom je een deel van de club bent en niet een deel van de groep supporters?quote:Op zondag 2 september 2012 18:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Incorrecte vergelijking maar goed geprobeerd.
quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:06 schreef zarGon het volgende:
Je voelt je gewoon een deel van een groter geheel.
Mierenneukerij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |