Zal eens kijken of ik iets kan betekenen voor je. Wij vertrekken met de auto vanuit Delft.quote:Op maandag 3 september 2012 16:02 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Q-Base. Dus als ik met iemand mee kan rijden zou dat erg mooi zijn. Benzine betalen is geen probleem ofc. Woon in Oud-Beijerland (net onder R'dam)
Ah dat zou tof zijnquote:Op maandag 3 september 2012 16:10 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Zal eens kijken of ik iets kan betekenen voor je. Wij vertrekken met de auto vanuit Delft.
Die zie ik gewoon staan hoor :/quote:Op maandag 3 september 2012 16:43 schreef Bierpufje het volgende:
Ik mis onze italiaanse vrienden in de OP, met name Technoboy en Tuneboy. De eerste BLQ releases zijn uit 1999 bijvoorbeeld. Daarnaast hebben deze heren ontzettend veel bijgedragen aan de scene.
quote:
Ik niet.quote:Één van de sleutelfiguren in de ontwikkeling van de stijl is Dana van Dreven (met name onder Danamite), bekend onder haar hardstyle dj-alias Dana (Lady Dana voor hardcore). Later hielpen meer van haar collega's uit het hardcore-tijdperk, zoals Pavo, Darkraver, Luna (met name onder Straight On), Zany, DJ Isaac en The Prophet.
Haha gelukkig geen berisping, maar weet niet of ik al info online mag zetten van de organisatorquote:Op maandag 3 september 2012 15:30 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Haha, je werd berispt!
Wel gefeliciteerd ermee als ik dat mag zeggen.
Stukjes die niemand leestquote:Op maandag 3 september 2012 16:50 schreef Bierpufje het volgende:
[..]
[..]
Ik niet.
Edit: Ik zie nu net dat het een copy-paste van wikipedia is, vond het wat te beknopt vandaar mijn opmerking.
En wat kom jij nou weer doen?quote:Op maandag 3 september 2012 19:50 schreef Neo-Mullen het volgende:
DJS THESE DAYS THEY WANNA BE A ROCKSTAR!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
quote:Op maandag 3 september 2012 20:15 schreef robuust89 het volgende:
[..]
En wat kom jij nou weer doen?Zeg zemmel, ook ik heb wel eens vakantie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cuz I'm Mr. Brightside
Nog feesten meegepakt de laatste tijd?quote:Op maandag 3 september 2012 20:16 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Zeg zemmel, ook ik heb wel eens vakantie.
Ik zou naar Q-base gaan, maar dat feest gaat helaas niet door. Ik hoop dat er binnenkort een paar lokale feesten zijn, die zijn was betaalbaarder.quote:Op maandag 3 september 2012 20:18 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Nog feesten meegepakt de laatste tijd?
Defqon en Decibel waren dik! Had ook nog nagedacht over Q-Base, maar dat werd lauw ontvangen door m'n maten. Gaat 'm waarschijnlijk niet wordenquote:Op maandag 3 september 2012 20:19 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik zou naar Q-base gaan, maar dat feest gaat helaas niet door. Ik hoop dat er binnenkort een paar lokale feesten zijn, die zijn was betaalbaarder.
Verder probeer ik van de grote feesten Qlimax mee te pakken.
En jij? Goeie zomeragenda gehad, of komt er nog eea aan?
Gehoorbescherming #9: Doe de hoortest!quote:Op maandag 3 september 2012 21:03 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Mensen met oordopjes hier?
Zaterdag q-base op de agenda en vroeg me af of er mensen zijn met oordopjes... Waar ze deze gekocht hebben en wat ze daarvoor hebben betaald?
Q-base staat geluid op het einde zo freaking hard dat het me toch wel een keer verstandig lijkt.
Was eigenlijk ondanks dat ik weet dat dit wel het beste niet op zoek naar oortjes die helemaal op maat gemaakt zijn en mega veel kosten. Gebruik de oortjes misschien alleen maar voor deze q-base.
Weet niet of het je overigens nog iets zegt, maar had hier een paar jaar geleden ook al een account Hardstyle_babbels. Ken nog verschillende namen die hier blijkbaar nog steeds komen, waaronder die van jouw!quote:
iets met babbels klinkt wel bekend in de orenquote:Op maandag 3 september 2012 21:18 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Weet niet of het je overigens nog iets zegt, maar had hier een paar jaar geleden ook al een account Hardstyle_babbels. Ken nog verschillende namen die hier blijkbaar nog steeds komen, waaronder die van jouw!
Ik heb zelf Noizezz Green. Als je het geld ervoor hebt, dan is op maat laten aanmaken natuurlijk het beste, maar als je snel ff wat nodig hebt is 't een goede optiequote:Op maandag 3 september 2012 21:03 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Mensen met oordopjes hier?
Denk dat ik die morgen ook even ophaal. Vooral omdat de feestjes tegenwoordig op een hand te tellen zijn.quote:Op maandag 3 september 2012 21:23 schreef slvrbld het volgende:
[..]
Ik heb zelf Noizezz Green. Als je het geld ervoor hebt, dan is op maat laten aanmaken natuurlijk het beste, maar als je snel ff wat nodig hebt is 't een goede optieVind ze in elk geval goed genoeg om nog niet over te gaan op op maat gemaakt spul.
je moest eens weten hoe goed op maat gemaakte zijnquote:Op maandag 3 september 2012 21:23 schreef slvrbld het volgende:
Vind ze in elk geval goed genoeg om nog niet over te gaan op op maat gemaakt spul.
Geloof ik graag, maar tot nu toe is de behoefte nog niet groot genoeg om die investering te doenquote:Op maandag 3 september 2012 21:26 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
je moest eens weten hoe goed op maat gemaakte zijn
ligt eraan welke feestjes je gaat etc. want investeren in oordoppen is altijd nog beter dan investeren in een gehoorapparaatquote:Op maandag 3 september 2012 21:27 schreef slvrbld het volgende:
[..]
Geloof ik graag, maar tot nu toe is de behoefte nog niet groot genoeg om die investering te doen
Uhu.. Goede maat van mij ( is al wat ouder ) die kan nu niet eens meer de kroeg in omdat hij dan pijn krijgt.quote:Op maandag 3 september 2012 21:32 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ligt eraan welke feestjes je gaat etc. want investeren in oordoppen is altijd nog beter dan investeren in een gehoorapparaat
Q-Base ga ik volgende week iig niet heen, dus dat scheelt alweerquote:Op maandag 3 september 2012 21:32 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ligt eraan welke feestjes je gaat etc. want investeren in oordoppen is altijd nog beter dan investeren in een gehoorapparaat
en dan hadden ze liever toch die centjes uitgegeven aan goede gehoorbescherming!quote:Op maandag 3 september 2012 21:32 schreef Sc0tTy het volgende:
Was met vrienden naar GZ gegaan. Ze vonden het maar raar dat ik met doppen rondliep (Comfort Disco). Ik zei ze ja en deze ga ik vervangen voor jongens van ¤120+ toen keken ze me helemaal raar aan.
Spreek ze wel over 20 jaar
[..]
Uhu.. Goede maat van mij ( is al wat ouder ) die kan nu niet eens meer de kroeg in omdat hij dan pijn krijgt.
Ik snap dat niet hequote:Op maandag 3 september 2012 21:32 schreef Sc0tTy het volgende:
Was met vrienden naar GZ gegaan. Ze vonden het maar raar dat ik met doppen rondliep (Comfort Disco). Ik zei ze ja en deze ga ik vervangen voor jongens van ¤120+ toen keken ze me helemaal raar aan.
Spreek ze wel over 20 jaar
[..]
Uhu.. Goede maat van mij ( is al wat ouder ) die kan nu niet eens meer de kroeg in omdat hij dan pijn krijgt.
Naar hoeveel feesten ga je dan? Ik had ze gekocht in een periode dat ik maandenlang niks bezocht, maar bij het eerst volgende feest vond ik het al meteen het geld waard! 160 euro, dat is 1 festival als je genoeg biertjes drinkt of een tent meeneemt.quote:Op maandag 3 september 2012 21:27 schreef slvrbld het volgende:
[..]
Geloof ik graag, maar tot nu toe is de behoefte nog niet groot genoeg om die investering te doen
Juist die comfort en geluidskwaliteit betaal ik graag voor.quote:Op maandag 3 september 2012 22:41 schreef mstx het volgende:
Universele doppen beschermen even goed als op maat gemaakte. Bij die laatste heb je alleen een stuk meer comfort en (geluids)kwaliteit. Dus een investering van ¤160 is niet per se nodig.
Hangt net van het aanbod en de locatie af. Soms inderdaad maanden niks, maar soms ook wel om de 2 weken.quote:Naar hoeveel feesten ga je dan? Ik had ze gekocht in een periode dat ik maandenlang niks bezocht, maar bij het eerst volgende feest vond ik het al meteen het geld waard! 160 euro, dat is 1 festival als je genoeg biertjes drinkt of een tent meeneemt.
Mja ik heb van mijn eerste grote feest (Q-Base '07....) gelijk een behoorlijk serieuze beschadiging opgelopen en ook daarna nog een half jaar zo doorgefeest. Ik kan je alleen maar oerstom noemen als je zonder doppen gaat, zeker omdat ik inmiddels weet wat je er van krijgt. Ik heb mijn lesje geleerd met een hele lichte permanente piep maar ook al een keer 5 dagen een zeer zware piep waarbij de eerste dagen een gesprek voeren lastig was en baal er van dat het zeker toen nog redelijk not done was om met doppen te gaan (Ik wist de eerste keer niet eens van het bestaan af). Sinds maart 2008 ofzo ben ik doppen gaan gebruiken. Eerst goedkope en al snel op maat gemaakte en zeker in het begin vaak genoeg op aangesproken of zelfs mensen (DQ '08) die naar je oren grepen van zo hoor je toch niks en ze er uit willen halen...quote:Op maandag 3 september 2012 22:43 schreef Sc0tTy het volgende:
En ja DV sommige mensen zijn eenmaal gewoon niet zo slim. IMHO ben ik vroeger ook dom geweest. Maar nu kan ik nog ingrijpen en dat doe ik dus ook. Een gewaarschuwd mens telt voor twee...
Ook ik ga naar Q-base en heb hier speciaal oordoppen voor aangeschaft van noizezz.http://www.noizezz.com/quote:Op maandag 3 september 2012 23:56 schreef DannyDeko het volgende:
Met het oog op Qbase zat ik er ook aan te denken om die dingen aan te schaffen, maar dan wel goedkopere want ik ga niet elke maand naar een feest/festival.
Iemand linkje welke wel fatsoenlijk maar niet te duur zijn?
Daar ben ik het niet mee eens, daar vind ik ze te hard voor en de muziekfilters laten geluiden door die je tijdens het slapen juist niet wil horen. Voor het slapen heb ik gewoon Alpine Sleep Soft oordopjes.quote:Op dinsdag 4 september 2012 08:37 schreef Mr_Eenoog het volgende:
Hier ook op maat gemaakte van Exinore. Echt de beste investering die ik ooit gedaan heb. Je merkt amper dat je ze in hebt en et geluid klinkt veel beter naar mijn idee.
Ze zijn ook handig als je ergens wil slapen waar wat herrie is, ideaal
trouwensquote:Op maandag 3 september 2012 21:05 schreef ReMcOrE het volgende:
Gehoorbescherming #9: Doe de hoortest!
Dat dus, men vindt het allemaal maar normaal dat de muziek zo hard staat, terwijl dat naar mijn idee ten koste van de kwaliteit van de muziek gaat. Het is toch eigenlijk te idioot voor woorden dat wij met dopjes moeten rondlopen ipv dat de muziek op een wat lager niveau wordt afgespeeld? Zorg dan gewoon voor meer speakers als je dan niet meer de hele zaal bereikt...quote:Op dinsdag 4 september 2012 09:20 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Heb ze wel eens uitgedaan midden op een feest, en dan kom je er pas achter hoe verschrikkelijk hard het geluid eigenlijk staat
Christus ja, ik sloot af bij Thera op Decibel, en ik betrapte mezelf erop dat ik meerdere malen checkte of ik mijn doppen wel goed in hadquote:Op dinsdag 4 september 2012 09:20 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Als ik ooit nog een beetje geld overhou, haal ik zeker op maat gemaakte. Moet het nu nog doen met unviersele, maar dat scheelt ook al een boel.
Heb ze wel eens uitgedaan midden op een feest, en dan kom je er pas achter hoe verschrikkelijk hard het geluid eigenlijk staat
Voor het slapen nog een extra biertje ofzo, dat doet het bij mij altijdquote:Op dinsdag 4 september 2012 09:01 schreef mstx het volgende:
[..]
Voor het slapen heb ik gewoon Alpine Sleep Soft oordopjes.
Ja, maar dan krijg je weer dat gezeik van "de bass moet je niet horen, die moet je voelen". Het is natuurlijk zo dat iedereen "gewend" is dat het geluid zo hard staat, want als het een keer niet zo belachelijk hard staat, maar wel een stuk zuiverder is, dan klaagt iedereen dat het geluid kut was, terwijl het juist een stuk beter was. Ook al stond het een stuk zachter.quote:Op dinsdag 4 september 2012 09:27 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Dat dus, men vindt het allemaal maar normaal dat de muziek zo hard staat, terwijl dat naar mijn idee ten koste van de kwaliteit van de muziek gaat. Het is toch eigenlijk te idioot voor woorden dat wij met dopjes moeten rondlopen ipv dat de muziek op een wat lager niveau wordt afgespeeld? Zorg dan gewoon voor meer speakers als je dan niet meer de hele zaal bereikt...
Trouwens ook vaak genoeg feesten waar de muziek niet idioot hard staat, of als je achteraan staat is het wel te doen zonder dopjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |