wij hebben pech dat de spelers die wel gaan dan weer jaren bij hun club blijven (van persie) of transfervrij wegggaan (drenthe)quote:Op zaterdag 1 september 2012 00:08 schreef ThePlaneteer het volgende:
Wat is het toch eigenlijk kut dat al onze jeugdspelers bij Nederlandse clubs belanden en niet lekker naar het buitenland meer verkassen. Helaas was Drenthe gewoon een incident
Ajax verdient bv. gewoon 7 ton omdat De Jong en VDV weer van team (en competitie) wisselen...
Ik vind de ruildeal van Cabral nou niet echt geweldig. Verhoek is zeker een meerwaarde t.o.v. Cabral, maar nu heb je twee rechtsbuiten spelers die allebei aardig verdienen. En links niks.
Ik bedoel, ze hadden kans om zowel Cabral als Schaken te verkopen, maar eigenlijk ben je nu duurder uit met een extra bankzitter.
Nu kan Cissé mooi naar de bank worden verwezen. Vormer eruit en dan zoiets.quote:Op zaterdag 1 september 2012 08:13 schreef Siyara het volgende:
Geniale zet door van Geel. Verhoek prima speler en Cabral zou hier toch meer renderen. Hoop wel dat er een doorverkooppercentage is afgedwongen.
BMI en Mathijsen staan verkeerd omquote:Op zaterdag 1 september 2012 09:40 schreef E.H. het volgende:
[..]
Nu kan Cissé mooi naar de bank worden verwezen. Vormer eruit en dan zoiets.
[ afbeelding ]
Twijfelde al.quote:Op zaterdag 1 september 2012 09:45 schreef Merkie het volgende:
[..]
BMI en Mathijsen staan verkeerd om.
Schaken zal wel Sissy's positie overnemen...quote:Op zaterdag 1 september 2012 09:40 schreef E.H. het volgende:
[..]
Nu kan Cissé mooi naar de bank worden verwezen. Vormer eruit en dan zoiets.
[ afbeelding ]
Kan Van Geel niet alvast wat voorwerk verrichten en zorgen dat hij Sissie in de winterstop kwijtraakt voor een leuk prijsje (kratje bier of zo)?quote:Op zaterdag 1 september 2012 10:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Schaken zal wel Sissy's positie overnemen...
Ach. Bij AZ liep hij 1 op 4. Kan beter, kan slechter. Daarbij moet je wel aantekenen dat hij veelvuldig als invaller in het veld kwam, dus qua minuten is het wellicht niet eens zo slecht. En bovendien kan het voetbaltechnisch niet minder als Guyon of Sekouquote:Op zaterdag 1 september 2012 09:40 schreef onlogisch het volgende:
Pelle loopt 1 op 6. Zelfs onze fopneger heeft een veel beter moyenne. Maar dan hoor je gelijk iedereen "ja maar hij kan een bal vast houden" nou, ik heb 'm 4 jaar bij az gezien, en daar heb ik hem verdomd weinig ballen zien vast houden hoor
"Niet eens zo slecht"? Minder dan 1 op 5 is dramatisch voor een spits. Zo'n gemiddelde mag je van een vleugelspits of 10 verwachten, minimaal.quote:Op zaterdag 1 september 2012 10:23 schreef SportmanNR1 het volgende:
[..]
Ach. Bij AZ liep hij 1 op 4. Kan beter, kan slechter. Daarbij moet je wel aantekenen dat hij veelvuldig als invaller in het veld kwam, dus qua minuten is het wellicht niet eens zo slecht. En bovendien kan het voetbaltechnisch niet minder als Guyon of Sekou
Ja dat zeiden ze gisteren ook bij VI over bal vast houden, ja met zijn handen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 10:33 schreef Gert het volgende:
[..]
"Niet eens zo slecht"? Het is dramatisch.
En dat hij het veel van invalbeurten moest hebben zegt ook al wel wat over zijn kwaliteiten.
Ben blij dat-ie alleen maar gehuurd is.
Misschien kan hij heel goed ingooien.quote:Op zaterdag 1 september 2012 10:34 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja dat zeiden ze gisteren ook bij VI over bal vast houden, ja met zijn handen.
Niemand halen en je geld niet weggooien. Achahbar of Cisse scoren ook die 5 goals wel.quote:Op zaterdag 1 september 2012 11:17 schreef SjaakBauer het volgende:
Iedereen is hier verbouwereerd dat we nu een spits met de kwaliteiten van Pelle hebben, maar wat hadden jullie dan verwacht? Dat wij even een spits van het kaliber Lukaku hadden gehaald? Of misschien Bojan Krkic?
Niet te hard janken over Pelle, geef die gozert een kans.
Dacht het niet. De aanval was afgelopen donderdag echt zwaar ondermaats en incapabel. Cissé is gewoon kut en Achahbar is nog lang niet klaar om 90 minuten in de basis te spelen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 11:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
Niemand halen en je geld niet weggooien. Achahbar of Cisse scoren ook die 5 goals wel.
Cisse?quote:Op zaterdag 1 september 2012 11:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
Niemand halen en je geld niet weggooien. Achahbar of Cisse scoren ook die 5 goals wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |