Misschien manage ik mijn apps nu beter ofzo, maar mijn batterij houdt het een goede dag uit tegenwoordig. Als ik binnen ben probeer ik de helderheid van het scherm zo laag mogelijk, al dan niet minimaal in te stellen om verbruik te besparen.quote:Op donderdag 6 september 2012 21:11 schreef Klonk het volgende:
[..]
die oplossing is alleen oplossing voor een betere weergave, niet van het drainprobleem
hoe hard loopt jouw batterij leeg in een uurtje tijd, begin nu para te worden
Werkt helaas niet.quote:Op vrijdag 7 september 2012 16:55 schreef Mirel het volgende:
Probeer een andere browser app, kijk of het uitmaakt of je 'open' of 'save' gebruikt.
Dat kan nu ook al via Polaris en Documents To Goquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:45 schreef Cici het volgende:
Ik heb van iemand gehoord vandaag dat er een update aankomt waarbij je Word, Excell etc kunt gebruiken...
Heb het gehoord, of het waar is..
Oh, dat kan. Ik ken het niet en gebruik het ook niet.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:14 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Dat kan nu ook al via Polaris en Documents To Go
Ik heb die mini-update ook via Kies gedaan.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:53 schreef Mirel het volgende:
Ook als er wel een update is is hij niet te zien via de updateknop in 'about'. Dat was met de eerste update ook. Ik maakte toen verbinding met Kies en de eerste melding was of ik een update wilde downloaden.
Kies is zooi, bloatware. En het stinkt.quote:Op vrijdag 7 september 2012 22:00 schreef APK het volgende:
[..]
Ik heb die mini-update ook via Kies gedaan.
Hoop gedoe overigens
Als ik hem update, dan start hij opnieuw op, dan is er zo'n android logo in beeld met daaronder hoeveel % hij is. Bij de 30 % 'valt' het robotje om met een gevaar logo erboven. Dan start de telefoon opnieuw op en krijg ik de melding dat de update mislukt is.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:32 schreef exile79 het volgende:
Nog meer mensen bij wie de software update niet werkt, zowel ota als via kies. Wel een geroot toestel, kan het daar misschien aan liggen?
Was de enige manier om de vorige update binnen te halen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 22:01 schreef Fendy het volgende:
[..]
Kies is zooi, bloatware. En het stinkt.
Maar ik weet niet echt wat ik van Tele2 moet denkenquote:Op zaterdag 8 september 2012 16:22 schreef alwaysonhold het volgende:
Super aanbieding S3. Openingsactie. S3 voor 28,75 per maand met 500 belminuten /mb plus 50 smsjes en toestel gratis![]()
![]()
http://www.ritel.nl/gsm-p(...)B2%5D=87-50502&b=470
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |