abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport donderdag 20 september 2012 @ 15:20:18 #101
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_117025531
Gewoon een vrij lokaal zoeken als je met een groepje bent. Natuurlijk wel een kans dat je moet verkassen maar het zij zo.

Gewoon via rooster en alle studiesselecteren en zoeken naar een bepaald lokaal en je weet of die de hele dag vrij is (of niet).
En verder goed zoeken :+. Zie post hierboven :P
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_117025891
quote:
0s.gif Op donderdag 20 september 2012 15:14 schreef Sandertje23 het volgende:

[..]

Ik ga jou even mijn plekjes vertellen zeg :P

Het ligt eraan in welk gebouw je wilt zitten.
En als ik je heel lief aankijk?

Het liefst in het hoofdgebouw.
pi_117025997
quote:
0s.gif Op donderdag 20 september 2012 15:30 schreef Gwniemand het volgende:

[..]

En als ik je heel lief aankijk?

Het liefst in het hoofdgebouw.
Dat werkt niet bij mij, maar ik zit ergens anders :)

In HG kun je het beste eens kijken als je binnenkomt, linkertrap omhoog, 180 graden draaien en dan is daar verder op een zaaltje van de UB (is stilteruimte, maar daar zitten ook projectruimtes). Verder nog de media-experience (ook daar in de buurt) of de hogere verdiepingen (12+).
  Moderator / Redactie Sport maandag 1 oktober 2012 @ 13:23:38 #104
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_117461825
quote:
Momenteel is op de VU Campus de nodige onrust ontstaan over het matige functioneren van het draadloos netwerk. Dit roept (terecht) veel irritatie op bij de gebruikers. De problemen worden met name veroorzaakt door verouderde infrastructuur en toename van het gebruik van draadloos internet.

Momenteel werken we aan uitbreiding van de capaciteit, waarbij de collegezalen als eerste worden aangepakt. Los van het capaciteitsprobleem is er een landelijk probleem met de authenticatie van nieuwe gebruikers. We zoeken naar de oorzaak van dit probleem en verwachten een spoedige oplossing. In het tweede kwartaal van 2013 moet het draadloos netwerk op alle locaties weer adequaat functioneren.
Ik kan het merken dat de collegezalen weer een redelijk netwerk hebben. Tablet weer altijd verbinding met internet. Begin september was het nog een drama.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_117462751
quote:
0s.gif Op maandag 1 oktober 2012 13:23 schreef borisz het volgende:

[..]

Ik kan het merken dat de collegezalen weer een redelijk netwerk hebben. Tablet weer altijd verbinding met internet. Begin september was het nog een drama.
Heeft dat niet te maken dat er weer meer studenten richting studentenleven gaan en dus de colleges weer langzamerhand gaan overslaan?
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_117463029
Ook, maar ze zijn ook bezig met de infra van de collegezalen.

Oh, zag het eerdere stuk te laat.

Jezus wat is et een ramp om een bericht te wijzigen op een smartphone :@
pi_118033260
VUnet twitterde op dinsdag 16-10-2012 om 09:51:09 Maak je gebruik van Dropbox en wil je extra ruimte? Log hier in met je VU-e-mail: http://t.co/elfgxWPi en krijg uiteindelijk tot 25GB extra. reageer retweet
Ja hoi even doen bedankt.
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_118033295
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:31 schreef TJV het volgende:
VUnet twitterde op dinsdag 16-10-2012 om 09:51:09 Maak je gebruik van Dropbox en wil je extra ruimte? Log hier in met je VU-e-mail: http://t.co/elfgxWPi en krijg uiteindelijk tot 25GB extra. reageer retweet
Ja hoi even doen bedankt.
je kan ook gewoon een nieuw account aanmaken!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 16 oktober 2012 @ 17:39:18 #109
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_118045734
Neuh. Die 2Gb blijft gewoon twee jaar aan je dropbox gekoppeld. :)
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  dinsdag 16 oktober 2012 @ 18:08:39 #110
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_118046780
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 oktober 2012 12:31 schreef TJV het volgende:
VUnet twitterde op dinsdag 16-10-2012 om 09:51:09 Maak je gebruik van Dropbox en wil je extra ruimte? Log hier in met je VU-e-mail: http://t.co/elfgxWPi en krijg uiteindelijk tot 25GB extra. reageer retweet
Ja hoi even doen bedankt.
Gedaan. :)
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
pi_118162252
Dat internet :'(
  vrijdag 19 oktober 2012 @ 12:09:45 #112
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_118165926
quote:
Dropbox, een goed idee?
Datum bericht: 20 mei 2011

Dropbox is een dienst waarbij je via het web bestanden "ergens in de cloud" kunt opslaan en delen met anderen. Waar je ook bent, als je de beschikking hebt over een werkende internetverbinding, kun je bij die bestanden. En het is, in de eenvoudige versie, nog gratis ook! Te mooi om waar te zijn? Misschien. Er zijn in ieder geval een paar risico's aan verbonden waar je goed over na moet denken voor je besluit persoonlijke bestanden via die weg op te slaan of te delen. Vertrouwelijke documenten en gegevens van de RU horen hier in ieder geval zeker niet thuis.

Op de eerste plaats worden je bestanden "ergens ter wereld" opgeslagen en vallen daardoor waarschijnlijk niet onder Nederlandse of Europese wetten en regels. En indien de leverancier van deze service onderworpen is aan een andere wetgeving op het gebied van privacybescherming en toegang verlenen aan opsporingsdiensten dan de Nederlandse, kan hier een conflict ontstaan met de wetgeving, waaraan de RU gebonden is.
Dropbox zegt de aangeboden bestanden veilig te versleutelen, zodat ze niet door iedereen te lezen zijn, maar doet dat met een eigen sleutel die je zelf niet krijgt. Dit betekent dat Dropbox, of een kwaadwillende medewerker van Dropbox, in staat is deze bestanden weer leesbaar te maken. Dropbox heeft al toegegeven in sommige omstandigheden bestanden ter beschikking te stellen aan de Amerikaanse opsporingsdiensten. Wanneer je er zeker van wilt zijn dat je bestanden alleen door jezelf in te zien zijn, moet je ze dus vooraf zelf versleutelen en dus ook weer "ontsleutelen". Maar dat is lastig, zeker als je ze ook af en toe via je smartphone wilt bekijken, want lang niet alle en- en decryptie software draait daarop.
Dropbox zou daarnaast ruimte besparen door alleen unieke documenten in de cloud op te slaan. Als je een document zou uploaden dat al door een andere gebruiker online is opgeslagen, slaat Dropbox alleen een snelkoppeling naar het originele bestand op. Hoewel dit zeer efficiënt en kostenbesparend is, analyseert Dropbox dus weldegelijk de inhoud van je bestanden.

Verder is ook de toegang zelf tot Dropbox niet zo veilig. Het verificatiebestand, ofwel token, op je pc dat nodig is om toegang te krijgen tot de data op een Dropbox-account kan gewoon worden overgezet naar een andere pc. Daardoor zou iemand anders toegang tot jouw bestanden kunnen krijgen; in ieder geval in theorie, want het is gelukkig niet zo makkelijk om een bestandje ongemerkt van de ene op de andere pc over te zetten.
Tot slot kent Dropbox de mogelijkheid om mappen te delen. Indien een eigenaar van een account een map deelt naar een andere gebruiker, kan die op zijn beurt weer anderen toegang geven tot die map en die op hun beurt weer anderen, zonder dat de eigenaar dat weet. Dat maakt het risico van inbreuk op bv de vertrouwelijkheid van een document wel erg groot.

Kortom, misschien vind je het niet zo erg als je eigen video van de volkomen uit de hand gelopen 25-jarige bruiloft van oom Niko en tante Nel tot enige vrolijkheid bij de FBI leidt, maar vertrouwelijke documenten en gegevens van de RU horen daar dus niet thuis. Het RU-beleid vereist dat vertrouwelijke RU-gegevens onder verantwoordelijkheid van de RU beheerd worden en dus niet zomaar door externe partijen. Daarnaast heeft iedere medewerker ook een persoonlijke verantwoordelijkheid voor de gegevens die hij/zij op de thuis-pc, op een USB-stick of waar dan ook neerzet. Wil je toch makkelijk vertrouwelijke informatie delen, gebruik daar dan bv Surfgroepen voor (https://www.surfgroepen.nl/default.aspx). Deze dienst van SURF draait nog tot eind 2012 en er wordt onderzoek gedaan naar alternatieven voor de periode na 2012.
http://www.ru.nl/ict-beveiliging/@811860/pagina/
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
pi_118190330
Nog (ex)pre-master studenten die tips hebben voor statistiek tentamen?
pi_118200780
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 september 2012 17:18 schreef AMDB het volgende:
De verschillen onderling zijn toch wel minimaal. Alle universiteiten van NL zitten ongeveer op een zelfde redelijk niveau.
Qua onderwijs wel ja. Sowieso zijn de bachelors van dezelfde opleiding allemaal ongeveer hetzelfde, volgens mij stellen ze zelfs het curriculum op elkaar af. Zelfs een bachelor technische wiskunde/natuurkunde verschilt niet zo gek veel van een bachelor wiskunde/natuurkunde. Het maakt dus niet zoveel uit waar je je bachelor volgt.
Het verschil wordt pas gemaakt in de masterfase want sommige universiteiten hebben echt een master die uniek is of waar ze in gespecialiseerd zijn.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  zaterdag 20 oktober 2012 @ 10:45:31 #115
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_118202436
quote:
Echt vertrouwelijke documenten moet je dan ook niet op die manier op internet zetten, dat is een beetje dom. :P
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
  zondag 28 oktober 2012 @ 08:58:15 #116
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_118525471
quote:
VU onderzoekt mogelijke wetenschapsfraude

De Vrije Universiteit in Amsterdam (VU) gaat onderzoeken of een gepensioneerde hoogleraar Politieke Antropologie wetenschapsfraude heeft gepleegd. De emeritus hoogleraar Mart Bax zou het bestaan van een klooster hebben verzonnen.

Hoogleraar VU verdacht van wetenschapsfraude (Foto ANP) Hoogleraar VU verdacht van wetenschapsfraude (Foto ANP)

In het boek Ontspoorde Wetenschap dat vrijdag uitkomt, trekt onderzoeksjournalist Frank van Kolfschooten de beweringen van Bax in twijfel. Bax omschreef in zijn inaugurele reden (de toespraak bij het aanvaarden van het hoogleraarschap) een klooster en de monniken in de fictieve plaats Neerdonk in Noord-Brabant.

Bronnen
Het is niet vreemd dat Bax een fictief dorp gebruikte en zijn bronnen anonimiseerde. Dit is volgens Van Kolfschooten gebruikelijk in de antropologie. Het viel Van Kolfschooten echter op dat andere deskundigen ook niet konden ontdekken welk klooster en welke monniken het betrof. Toen collega’s opheldering vroegen aan Bax, wilde hij hen dit niet vertellen.

Dit is opmerkelijk vindt Van Kolfschooten. 'Je kan afspraken maken dat dat in vertrouwen gebeurt, maar dat wilde hij niet. Ik heb hem ook verschillende keren benaderd voor uitleg, maar daar heeft hij niet op gereageerd'. De onderzoeksjournalist zet ook vraagtekens bij de publicatie van Bax over een slachtpartij in een bedevaartsoord in voormalig Joegoslavië.

Andere fraude
Van Kolfschoten onderzocht meer gevallen van wetenschapsfraude en maakte hierbij onderscheid tussen plagiaat, het verzinnen van gegevens, en het weglaten van gegevens die de onderzoeker niet uitkomen. In de afgelopen zeven jaar kwam fraude voor op 33 universiteiten.

In juni werd de hoogleraar consumentengedrag Dirk Smeesters van de Erasmus Universiteit verdacht van wetenschapsfraude. Hij bekende met cijfers te hebben geknoeid maar zag zichzelf niet als fraudeur. Een ander bekend geval is de hoogleraar Diederik Stapel, hij fraudeerde op grote schaal met onderzoeksgegevens.
http://www.elsevier.nl/we(...)etenschapsfraude.htm
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
pi_118528074
quote:
Het is niet vreemd dat Bax een fictief dorp gebruikte en zijn bronnen anonimiseerde. Dit is volgens Van Kolfschooten gebruikelijk in de antropologie
Hier had ik even een wtf-momentje. Dit is ongeveer hoe ik het begrijp: in de antropologie vertelt men elkaar verhaaltjes, die wel waar gebeurd moeten zijn, maar waarbij je niet vertelt met wie, waar en wanneer het heeft plaatsgevonden. Je moet dus zelf maar wat namen en plaatsen bedenken... zoals "Neerdonk". Maar als je dan in dat verhaaltje ook vertelt dat er in dat niet bestaande plaatsje een klooster stond, dan zijn de rapen gaar.

Antropologie :')
  maandag 29 oktober 2012 @ 15:42:58 #118
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118580064
Internet-loos dagje op de VU vandaag, hele netwerk lag plat :')
pi_118580216
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 15:42 schreef Grumpey het volgende:
Internet-loos dagje op de VU vandaag, hele netwerk lag plat :')
Nog steeds
  maandag 29 oktober 2012 @ 15:57:10 #120
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118580625
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 15:47 schreef Sandertje23 het volgende:

[..]

Nog steeds
Ben inmiddels maar thuis gaan werken, wel zo effectief :P
pi_118593594
quote:
0s.gif Op zondag 28 oktober 2012 11:14 schreef thenxero het volgende:

[..]

Hier had ik even een wtf-momentje. Dit is ongeveer hoe ik het begrijp: in de antropologie vertelt men elkaar verhaaltjes, die wel waar gebeurd moeten zijn, maar waarbij je niet vertelt met wie, waar en wanneer het heeft plaatsgevonden. Je moet dus zelf maar wat namen en plaatsen bedenken... zoals "Neerdonk". Maar als je dan in dat verhaaltje ook vertelt dat er in dat niet bestaande plaatsje een klooster stond, dan zijn de rapen gaar.

Antropologie :')
Gaat er denk meer om dat ze met de feiten die er verteld zijn, ze wel moeten kunnen achterhalen waar het gebeurt is en dat schijnt nu een beetje lastig te zijn (althans, dat lijkt mij het meest voor de hand liggend)

Aangezien naast VUnet ook het rooster-gedeelte plat ligt: iemand die ook Empirische Methoden volgt en weet waar morgen het college is? Staat heel leuk op BlackBoard dat het 1e college verplicht is, maar wordt nogal lastig volgen als ik geen idee heb waar het is :P
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_118594806
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:22 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Gaat er denk meer om dat ze met de feiten die er verteld zijn, ze wel moeten kunnen achterhalen waar het gebeurt is en dat schijnt nu een beetje lastig te zijn (althans, dat lijkt mij het meest voor de hand liggend)

Aangezien naast VUnet ook het rooster-gedeelte plat ligt: iemand die ook Empirische Methoden volgt en weet waar morgen het college is? Staat heel leuk op BlackBoard dat het 1e college verplicht is, maar wordt nogal lastig volgen als ik geen idee heb waar het is :P
Waarom zou je in een wetenschap überhaupt bronnen verzwijgen, zeker als je wel wil dat het te verifiëren is? Wat een gezever om niks.
pi_118594910
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 20:40 schreef thenxero het volgende:

[..]

Waarom zou je in een wetenschap überhaupt bronnen verzwijgen, zeker als je wel wil dat het te verifiëren is? Wat een gezever om niks.
Ja ach, in dat geval heb je wel gelijk met je Antropologie :')
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_118600172
quote:
0s.gif Op maandag 29 oktober 2012 15:42 schreef Grumpey het volgende:
Internet-loos dagje op de VU vandaag, hele netwerk lag plat :')
Niet alleen op de VU. Ook het rooster en VUnet liggen plat. Blij dat ik m'n rooster al had overgeschreven in m'n agenda :')

quote:
Door een technische storing zijn VUnet en VUnet mobiel op dit moment niet beschikbaar.

Wij verontschuldigen ons voor het ongemak.

Je rooster kun je opvragen via http://rooster.vu.nl​.


Update 21:37
Op dit moment is de roostersite van de VU niet bereikbaar en is het als gevolg daarvan niet mogelijk je VU-rooster op te vragen.
Tip van VUnet: Probeer je "course manual" of "cursushandleiding" op blackboard, wellicht dat daar een kopie van het rooster aanwezig is.
Het spreekt vanzelf dat we deze situatie erg vervelend vinden en alles in het werk stellen om deze situatie op te lossen.

Blackboard is bereikbaar via http://bb.vu.nl.

Via twitter (@VUnet) houden we je op de hoogte van alle vorderingen m.b.t. deze verstoring.

Door de verstoring is het draadloze netwerk (wifi) op de VU ook niet - of niet goed - bereikbaar

English version

Due to a technical failure, VUnet is currently unavailable. We do apologize for any inconvenience.

You can look up your timetable trough http://rooster.vu.nl.

Blackboard is available at http://bb.vu.nl.

We have a (mainly) Dutch twitter-account that we use to communicate progress about this disruption: @VUnet
Mijn UI is:
verFEEst, geZOMbificeerd, verROLluikt en verEKt!
pi_118658516
Hallo allemaal, ikzelf ben ook student aan de VU. Volg de master analytical sciences en zit nu zo'n beetje in het tweede jaar :)
Als je zelf niet gek bent maak je een ander wel gek!
  woensdag 31 oktober 2012 @ 11:10:49 #126
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118659434
Welkom. :)
pi_118803509
Kun je ergens op de VU ook een beetje fatsoenlijk avondeten? Of in de omgeving? Volgens mij ruimen ze die kantine al om 5 uur op toch?
  Moderator / Redactie Sport zondag 4 november 2012 @ 13:20:20 #128
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_118803692
De mensa gaat om 1900 dicht. Voor 4,5e heb je een bord vol. De dag zelf bepaald of het goed te doen is. Die paar keer dat ik er gegeten heb was het te doen.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zondag 4 november 2012 @ 13:34:45 #129
132231 destrovel
Rolluikmuis
pi_118804247
Wat Borisz zegt. Mijn ervaringen leren dat rijst met een sausje vaak beter te eten is.

Probeer echt de vlees- en vis"componenten" te mijden, die zijn zo droog uitgebakken dat 't niet lekker is.

Voor buiten de VU; op de Zuidas kun je goed eten, maar wel tegen een hoge prijs. Meer betaalbaar kun je beter richting Amstelveen gaan. Bij Kostverlorenhof is Thai from Sky wel aan te raden, maar dat is met OV/lopen zo'n 15-20 min van de VU. Of je kan uiteraard de miljoenmiljard steakhouses en pizzeria's rond 't Leidseplein pakken.
Mijn UI is:
verFEEst, geZOMbificeerd, verROLluikt en verEKt!
  zondag 4 november 2012 @ 14:26:42 #130
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118806129
Je hebt een Wagamama op de zuidas, je kan ook een prima burger op de campus bij the basket eten voor 7,50 ofzoiets, en goedkoop heb je ook nog het restaurant in het VUmc, dat een flinke stap beter is dan de Mensa qua smaak en entourage (en ik heb er korting, dus als ik avondje door moet eet ik meestal daar ;) ).
  zondag 4 november 2012 @ 14:27:56 #131
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118806176
Overigens bezorgd thuisbezorgd.nl ook gewoon op de campus, als je maar duidelijk de plek afspreekt waar de bezorger heen moet en je mobiele nummer uitwisselt. :)
pi_118806817
In the Basket kun je ook aardig eten voor ongeveer ¤10,-. Net iets duurder dan de Mensa maar sfeer en eten is daar beter.
  dinsdag 6 november 2012 @ 00:03:48 #133
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_118875531
Ik vind de buitenlandse dingen er vaak juist niet zo lekker uit zien, maar dat kan ook door de groentekeus komen en omdat ik verwend ben met een moeder die echt goed Indisch kan koken. :+ Het vlees is soms nog wel te doen, maar echt lekker is het nooit. Ik kan me voorstellen dat je graag echt een maaltijd hebt die bestaat uit de drie standaard componenten, maar anders zou je eventueel ook gewoon een kom soep (vaak goed te doen! :)) en een broodje kunnen pakken. :)
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
pi_118884162
Ik vind de Mensa belachelijk duur eigenlijk voor wat het is, net zoals de kantine bij Science Park!! Prijzen op de hogeschool jaren geleden stonden deze 'arme' student veel meer aan haha :P
Als je zelf niet gek bent maak je een ander wel gek!
pi_118885016
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 14:41 schreef Hugo- het volgende:
In the Basket kun je ook aardig eten voor ongeveer ¤10,-. Net iets duurder dan de Mensa maar sfeer en eten is daar beter.
10 euro? dat doe je goed... ik had laatst een thaise beef salade (large) en die kostte me 18,50 :Y
pi_118886013
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 12:45 schreef Adelovici het volgende:

[..]

10 euro? dat doe je goed... ik had laatst een thaise beef salade (large) en die kostte me 18,50 :Y
Hij doelt op een tosti. Die is inderdaad 10 euro. The Basket is het meest dure kreng op de hele campus en daardoor boycot ik het al ruim 3 jaar :+
pi_118887249
Het lukt mij al een aantal keer niet om op de pcs van de VU, zoals in de filosofenhof, gebruik te maken van www.22tracks.nl. Hebben er meer mensen hier last van?
  dinsdag 6 november 2012 @ 14:45:56 #138
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118889263
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 13:13 schreef Sandertje23 het volgende:

[..]

Hij doelt op een tosti. Die is inderdaad 10 euro. The Basket is het meest dure kreng op de hele campus en daardoor boycot ik het al ruim 3 jaar :+
Grapje zeker?

Je kan daar prima eten voor 10 euro, misschien moet je er eens langs gaan na 3 jaar ;)

http://amsterdam.thebaske(...)er%20oktober2012.pdf
  dinsdag 6 november 2012 @ 15:04:53 #139
385100 Psychotomimetic
Always hallucinating.....
pi_118889992
Is het op de VU niet meer mogelijk om een voldoende te herkansen?
Bad trip or good trip, take me on the trip, and find out...
  dinsdag 6 november 2012 @ 15:19:37 #140
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118890560
quote:
5s.gif Op dinsdag 6 november 2012 15:04 schreef Psychotomimetic het volgende:
Is het op de VU niet meer mogelijk om een voldoende te herkansen?
Was bij mij nooit mogelijk, en dat weet ik van de afgelopen 10 jaar vrij zeker.
  dinsdag 6 november 2012 @ 15:22:54 #141
385100 Psychotomimetic
Always hallucinating.....
pi_118890678
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 15:19 schreef Grumpey het volgende:

[..]

Was bij mij nooit mogelijk, en dat weet ik van de afgelopen 10 jaar vrij zeker.
Hmmm raar, want ik las laatst nog een Psychologietopic op Fok! van 2011, en daarin ging iemand een voldoende herkansen voor een hoger cijfer... Maar ja ik wacht nog op een e-mail van de studiesecretariaat. Anyway bedankt voor je antwoord
Bad trip or good trip, take me on the trip, and find out...
pi_118891286
Bij mij op de opleiding kan het wel, laatst nog over gehad :P
Als je zelf niet gek bent maak je een ander wel gek!
  dinsdag 6 november 2012 @ 16:07:54 #143
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_118892578
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 november 2012 15:22 schreef Psychotomimetic het volgende:

[..]

Hmmm raar, want ik las laatst nog een Psychologietopic op Fok! van 2011, en daarin ging iemand een voldoende herkansen voor een hoger cijfer... Maar ja ik wacht nog op een e-mail van de studiesecretariaat. Anyway bedankt voor je antwoord
Ik praat voor mijn master, geen idee hoe het bij andere masters was.
pi_118896750
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 14:45 schreef Grumpey het volgende:

[..]

Grapje zeker?

Je kan daar prima eten voor 10 euro, misschien moet je er eens langs gaan na 3 jaar ;)

http://amsterdam.thebaske(...)er%20oktober2012.pdf
Nee geen grapje hoor :) Ik eet dan liever voor 5.50 in de kantine HG (eenpansmaaltijd, drinken en toetje)

quote:
5s.gif Op dinsdag 6 november 2012 15:04 schreef Psychotomimetic het volgende:
Is het op de VU niet meer mogelijk om een voldoende te herkansen?
Dat mag officieel niet meer inderdaad. De examencommissie zal je in 9/10 gevallen ook geen toestemming verlenen.
pi_118902228
Als je cum laude wilt afstuderen, telt het dan eigenlijk als je een laag cijfer herkanst en daarna hoger dan een 8 hebt? Dacht altijd dat je dan alles in 1x gehaald moest hebben en dan hoger dan een 8.
Als je zelf niet gek bent maak je een ander wel gek!
  dinsdag 6 november 2012 @ 20:11:51 #146
385100 Psychotomimetic
Always hallucinating.....
pi_118903902
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 19:43 schreef Mark-J het volgende:
Als je cum laude wilt afstuderen, telt het dan eigenlijk als je een laag cijfer herkanst en daarna hoger dan een 8 hebt? Dacht altijd dat je dan alles in 1x gehaald moest hebben en dan hoger dan een 8.
Moet je op VU bij je faculteitswebsite zoeken naar Onderwijs- en Examenregelingen. Daarin staat bij bij jouw opleiding wat de regels zijn voor het cum laude afstuderen.
Bad trip or good trip, take me on the trip, and find out...
pi_118905091
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 19:43 schreef Mark-J het volgende:
Als je cum laude wilt afstuderen, telt het dan eigenlijk als je een laag cijfer herkanst en daarna hoger dan een 8 hebt? Dacht altijd dat je dan alles in 1x gehaald moest hebben en dan hoger dan een 8.
Meestal word je bij herkansen uitgesloten voor cum laude.
pi_118913271
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 17:39 schreef Sandertje23 het volgende:
Ik eet dan liever voor 5.50 in de kantine HG (eenpansmaaltijd, drinken en toetje)
Ik doelde niet op de tosti nee. :p Hoofdgerechten beginnen daar inderdaad een beetje vanaf ¤10,- . Ik vind het eten daar een stuk beter dan in de kantine en het is ook een stuk gezelliger. Maar als ik alleen moet eten pak ik inderdaad ook liever snel even de kantine.
pi_118924659
Mja ik moet zo'n 1 x per week eten op de vu, omdat dit mijn leerdag is en ik me na mijn hoorcollege tot kwart over 3 opsluit tot 10 uur 's avonds om te gaan leren. Maar om dan in mijn eentje in the Basket te gaan zitten :')

Nog een vraag: Vorig collegejaar heb ik ergens op de eerste/tweede verdieping prima zitten leren. Je liep volgens mij langs liften, en dan moest je door een ''draaipoortje'' heen ( die niet meer functioneerde) en dan kwam je in een ruimte met tafels met van die afzonderschermen ertussen. Ideale plek vond ik dat, best groot dicht bij de centrale hal..

Maar nu ging ik gisteren weer zoeken ( wist niet meer precies waar het was), en nu kan ik die hele zaal niet meer vinden :* Wat ik wel zag was een hele nieuwe godsdienstige afdeling in samenwerking met de RUG, kon me bijna niet voorstellen dat dit er in die paar maandjes voor in de plaats is gekomen off?
pi_118966462
quote:
5s.gif Op dinsdag 6 november 2012 15:04 schreef Psychotomimetic het volgende:
Is het op de VU niet meer mogelijk om een voldoende te herkansen?
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 19:43 schreef Mark-J het volgende:
Als je cum laude wilt afstuderen, telt het dan eigenlijk als je een laag cijfer herkanst en daarna hoger dan een 8 hebt? Dacht altijd dat je dan alles in 1x gehaald moest hebben en dan hoger dan een 8.
Verschilt allebei per faculteit. Allebei zijn bijvoorbeeld bij de FEW wel mogelijk, maar bij de FEWEB zijn allebei niet mogelijk. Volgens mij mag je trouwens wel een No Show hebben, dus als je cum laude wilt en denkt dat je je tentamen niet goed genoeg zal maken, dan kan je beter niet gaan.
pi_118970883
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 04:56 schreef Irving het volgende:

[..]

[..]

Verschilt allebei per faculteit. Allebei zijn bijvoorbeeld bij de FEW wel mogelijk, maar bij de FEWEB zijn allebei niet mogelijk. Volgens mij mag je trouwens wel een No Show hebben, dus als je cum laude wilt en denkt dat je je tentamen niet goed genoeg zal maken, dan kan je beter niet gaan.
Sterker nog; er zijn vroeger zelfs mensen geweest die het tentamen bij het uitreiken snel doorbladerden en wegliepen op 't moment dat ze dachten dat 't geen 8 zou worden. Met de nieuwe tentamenregels kan vroeg weggaan (15 min wachten en aftekenen op de lijst, dus je hebt geen no-show meer maar een 1) niet meer, maar er zijn mensen die zo cum laude zijn afgestudeerd :P
Mijn UI is:
verFEEst, geZOMbificeerd, verROLluikt en verEKt!
pi_119002430
quote:
0s.gif Op woensdag 7 november 2012 08:14 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Mja ik moet zo'n 1 x per week eten op de vu, omdat dit mijn leerdag is en ik me na mijn hoorcollege tot kwart over 3 opsluit tot 10 uur 's avonds om te gaan leren. Maar om dan in mijn eentje in the Basket te gaan zitten :')

Nog een vraag: Vorig collegejaar heb ik ergens op de eerste/tweede verdieping prima zitten leren. Je liep volgens mij langs liften, en dan moest je door een ''draaipoortje'' heen ( die niet meer functioneerde) en dan kwam je in een ruimte met tafels met van die afzonderschermen ertussen. Ideale plek vond ik dat, best groot dicht bij de centrale hal..

Maar nu ging ik gisteren weer zoeken ( wist niet meer precies waar het was), en nu kan ik die hele zaal niet meer vinden :* Wat ik wel zag was een hele nieuwe godsdienstige afdeling in samenwerking met de RUG, kon me bijna niet voorstellen dat dit er in die paar maandjes voor in de plaats is gekomen off?
Als je het over de E-vleugel hebt, die zijn wel in een paar maandjes verbouwd. Op de eerste verdieping zit er een onafhankelijke hogeschool of universiteit. Op de tweede verdieping zitten nu de flexplekken en faculteit godsgeleerheid en wijsbegeerte. Is in de zomer helemaal verbouwd.
  donderdag 8 november 2012 @ 23:59:59 #153
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_119003028
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 november 2012 20:11 schreef Psychotomimetic het volgende:

[..]

Moet je op VU bij je faculteitswebsite zoeken naar Onderwijs- en Examenregelingen. Daarin staat bij bij jouw opleiding wat de regels zijn voor het cum laude afstuderen.
Ik zie het niet staan bij FALW in de OER, dus weet iemand toevallig of je bij FALW een voldoende mag herkansen?
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
pi_119019341
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 23:59 schreef Muisraket het volgende:

[..]

Ik zie het niet staan bij FALW in de OER, dus weet iemand toevallig of je bij FALW een voldoende mag herkansen?
Van horen zeggen dacht ik dat het daar wel mag.
pi_119074706
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 10:57 schreef destrovel het volgende:

[..]

Sterker nog; er zijn vroeger zelfs mensen geweest die het tentamen bij het uitreiken snel doorbladerden en wegliepen op 't moment dat ze dachten dat 't geen 8 zou worden. Met de nieuwe tentamenregels kan vroeg weggaan (15 min wachten en aftekenen op de lijst, dus je hebt geen no-show meer maar een 1) niet meer, maar er zijn mensen die zo cum laude zijn afgestudeerd :P
Kansloos volk die zichzelf voor de gek houdt :')
pi_119166129
Vanochtend lekker aan t werk in 't Initium, opdrachten maken in de computerzalen. Gaat rond een uur of 1 opeens 't brandalarm af en wordt de boel ontruimd :{

Uiteindelijk maar weer naar huis teruggekeerd om daar te arbeiten, wat een lol :')
Mijn UI is:
verFEEst, geZOMbificeerd, verROLluikt en verEKt!
pi_119166589
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 15:32 schreef destrovel het volgende:
Vanochtend lekker aan t werk in 't Initium, opdrachten maken in de computerzalen. Gaat rond een uur of 1 opeens 't brandalarm af en wordt de boel ontruimd :{

Uiteindelijk maar weer naar huis teruggekeerd om daar te arbeiten, wat een lol :')
mensen vluchtten al naar de basket om daar te leren :D
pi_119166679
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 15:41 schreef Silverdigger2 het volgende:

[..]

mensen vluchtten al naar de basket om daar te leren :D
Geen idee wat er nu eigenlijk aan de hand was :')
Mijn UI is:
verFEEst, geZOMbificeerd, verROLluikt en verEKt!
pi_119168811
Laatst in het Science Park van de UvA ook brandalarm, of mag ik dat hier niet zeggen :P
Als je zelf niet gek bent maak je een ander wel gek!
pi_119174851
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 15:43 schreef destrovel het volgende:

[..]

Geen idee wat er nu eigenlijk aan de hand was :')
Brandoefening :)
pi_119207197
Welke studiezalen zijn tot laat open? 9e/10e gaan dicht om 7 uur, mediaxperience al om 5 ( :') ), waar kan ik zitten tot een uurtje of 9?
  Moderator / Redactie Sport woensdag 14 november 2012 @ 18:55:12 #162
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_119213998
Je kunt trouwens ook gewoon in een vrije college- of werkgroepruimte gaan zitten. Die zijn, net als het hoofdgebouw, tot 23:00 open. Dit kan gewoon, je hebt alleen pech als er opeens college gegeven wordt (maar na 17:15 vinden er bijna geen werkgroepen meer plaats in de kleine zalen).
pi_119222164
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 17:56 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Welke studiezalen zijn tot laat open? 9e/10e gaan dicht om 7 uur, mediaxperience al om 5 ( :') ), waar kan ik zitten tot een uurtje of 9?
Het W&N gebouw is gewoon uitgestorven na 17:00 uur hoor, dus je kan in feite overal (vooral op de zesde) gaan zitten, maakt niet uit in welke collegezaal.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_119238931
Werkt blackboard bij jullie? Op de uni werkt alles netjes, maar thuis werkt blackboard niet. Webmail wel.
Materialism: small things to amuse small minds.
pi_119240090
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 14:41 schreef Fruscayerdrix het volgende:
Werkt blackboard bij jullie? Op de uni werkt alles netjes, maar thuis werkt blackboard niet. Webmail wel.
Geen probleem hier?
pi_119240912
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 14:41 schreef Fruscayerdrix het volgende:
Werkt blackboard bij jullie? Op de uni werkt alles netjes, maar thuis werkt blackboard niet. Webmail wel.
Geen probleem hier, BB, Webmail en VUnet, alles werkt goed hier
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_119253084
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 15:40 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Geen probleem hier, BB, Webmail en VUnet, alles werkt goed hier
Hmm, bij mij zegt ie al ruim een week dit:

Blackboard is temporarily unavailable. We are aware of the service interruption and we apologize for the inconvenience.

Our staff is working on the issue. We will have the site up and running again as soon as possible. Please try again at a later time.
Materialism: small things to amuse small minds.
pi_119256169
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 20:55 schreef Fruscayerdrix het volgende:

[..]

Hmm, bij mij zegt ie al ruim een week dit:

Blackboard is temporarily unavailable. We are aware of the service interruption and we apologize for the inconvenience.

Our staff is working on the issue. We will have the site up and running again as soon as possible. Please try again at a later time.
Even je cache van je webbrowser leeghalen
  vrijdag 16 november 2012 @ 10:14:40 #171
366332 Fruscayerdrix
Hendr-ayer-ante
pi_119267887
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 22:00 schreef Sandertje23 het volgende:

[..]

Even je cache van je webbrowser leeghalen
That did the trick. :D Thx
Materialism: small things to amuse small minds.
pi_119270381
Zijn er hier toevallig meer mensen die studeren aan de Letterenfaculteit :)?
  vrijdag 16 november 2012 @ 12:15:14 #173
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_119271560
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 11:42 schreef Diefke het volgende:
Zijn er hier toevallig meer mensen die studeren aan de Letterenfaculteit :)?
No idea, maar misschien een idee om de OP te updaten, Sandertje23? Want volgens mij is het al even geleden dat dat gebeurd is. :P
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
pi_119271637
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 12:15 schreef Muisraket het volgende:

[..]

No idea, maar misschien een idee om de OP te updaten, Sandertje23? Want volgens mij is het al even geleden dat dat gebeurd is. :P
Ik ben vrij nieuw hier, dus wees eens vriendelijk om me uit te leggen: wat is OP ? :p
pi_119273846
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 12:17 schreef Diefke het volgende:

[..]

Ik ben vrij nieuw hier, dus wees eens vriendelijk om me uit te leggen: wat is OP ? :p
Openingspost, ofwel de allereerste post, helemaal bovenaan het topic.

Las trouwens vandaag een stuk in de Advalvas over VUnet dat de site geen 20k man (tijdens de spitsuren, altijd rondom tentamens/inschrijven vakken dus) aan kan. Schrijf je dus maar alvast op tijd in en bekijk cijfers pas 3 maanden na bekendmaking, anders hangt de site :P
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_119280047
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 12:15 schreef Muisraket het volgende:

[..]

No idea, maar misschien een idee om de OP te updaten, Sandertje23? Want volgens mij is het al even geleden dat dat gebeurd is. :P
Ik kan dat niet?
  vrijdag 16 november 2012 @ 19:41:26 #177
192683 AMDB
Visionair.
pi_119287163
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:29 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Openingspost, ofwel de allereerste post, helemaal bovenaan het topic.

Las trouwens vandaag een stuk in de Advalvas over VUnet dat de site geen 20k man (tijdens de spitsuren, altijd rondom tentamens/inschrijven vakken dus) aan kan. Schrijf je dus maar alvast op tijd in en bekijk cijfers pas 3 maanden na bekendmaking, anders hangt de site :P
Ik heb bijna nooit problemen met VUnet. En een week na tentamens F5 ik toch wel regelmatig voor cijfers :P

Ik ben de afgelopen weken trouwens zoveel op de VU dat ik me afvraag wanneer ze me huur gaan vragen. Morgen weer :O
  zaterdag 17 november 2012 @ 08:21:53 #178
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_119304902
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 16:34 schreef Sandertje23 het volgende:

[..]

Ik kan dat niet?
Oeps, even vergeten idd. :+ Dan moet de volgende topicstarter dat maar even onthouden. :P
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
  zaterdag 17 november 2012 @ 08:22:44 #179
353165 Muisraket
Yankee Hotel Foxtrot
pi_119304905
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 19:41 schreef AMDB het volgende:

[..]

Ik heb bijna nooit problemen met VUnet. En een week na tentamens F5 ik toch wel regelmatig voor cijfers :P

Ik ben de afgelopen weken trouwens zoveel op de VU dat ik me afvraag wanneer ze me huur gaan vragen. Morgen weer :O
Hoe vaak ben je wel niet op de VU dan? :P Ik heb vooral het gevoel dat mensen die vaak in de computerzalen van FALW zitten of docenten die vlakbij die lokalen hun kantoor hebben, me inmiddels herkennen. :')
Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
  zaterdag 17 november 2012 @ 18:26:07 #180
192683 AMDB
Visionair.
pi_119318309
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 08:22 schreef Muisraket het volgende:

[..]

Hoe vaak ben je wel niet op de VU dan? :P Ik heb vooral het gevoel dat mensen die vaak in de computerzalen van FALW zitten of docenten die vlakbij die lokalen hun kantoor hebben, me inmiddels herkennen. :')
Momenteel een studieprogramma van 60 uur p/week. Ben meestal maandag t/m vrijdag van 9 tot 17 wel op de VU (soms eerder weg, soms later). Dit en vorig weekend ook beide dagen op de VU gezeten, maar iets minder lang dan op werkdagen. Ik zit trouwens meestal in computerlokalen op de 7e van HG (soms op de 5e).
pi_119620273
Iemand het vak corporate finance 3.2 gehad?

Hoe kan je dat het beste leren?
  Moderator / Redactie Sport zondag 25 november 2012 @ 22:14:58 #182
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_119620402
My finance lab en de opdrachten doen die je krijgt. In mijn tijd ( :') ) was het tentamen gewoon net zoals de opdrachten van myfinlab en de opdrachten die je kreeg.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_119622798
quote:
0s.gif Op zondag 25 november 2012 22:13 schreef Gwniemand het volgende:
Iemand het vak corporate finance 3.2 gehad?

Hoe kan je dat het beste leren?
myfinlab en opdrachten doen. stof is niet zo moeilijk.
pi_119622988
En in welke tijd was dat :P ?

We hebben nu een docent die het voor het eerst geeft, alleen zijn opzet is het boek is zelfstudie, opdrachten tijdens de werkgroepen en die tijdens de hc worden besproken zijn een goede reflectie van het tentamen. (wij werken niet met myfinancelab, maar ik heb daar wel een toegangscode voor :) ) .

Had jij ook dat er stellingen werden gegeven en dat je dan moest aangeven of het juist of onjuist was? Zoiets heb ik namelijk nog nooit gehad, dus weet ook niet echt wat ik ervan moet verwachten...

Volgens mij heeft het dan niet zo'n zin om alle hoofdstukken van het boek in side out te lezen en samen te vatten?
  Moderator / Redactie Sport zondag 25 november 2012 @ 23:00:35 #185
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_119623294
2010. Nieuwe docent? Wij hadden Verwijmeren. We hadden een bonuspuntsysteem via MyFinLab en tijdens de werkcolleges nog gewone opdrachten die besproken werden.

Stellingen kwamen er niet in voor. Tentamen was MC en open met zowel theorie als rekenvragen.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_119623453
Ja wij hebben Raff, hij is er sinds dit schooljaar, en geen bonuspunt via MyFinLab. We hebben een case moeten maken voor een bonuspunt.

Iemand in het bezit van oude tentamens daarvan, ik kan op aureus niets vinden en in bb staat ook niets.
pi_119630267
op studeersnel.nl staat een oefententamen van de verwijmeren tijd. ik heb het vak 2 jaar geleden gedaan, stof is niet moeilijk maar je moet het natuurlijk wel een keer gezien hebben :).
pi_119630458
Thnx, ik heb het gevonden!

Nee dat snap ik...ik den kdat deze docent het ook wel soort gelijk zal doen als Verwijmeren (want hij zei dat hij daar wel veel mee overlegd).
Maar het gaat mij er meer om dat ik gewoon wat 'nieuw' oefenmateriaal heb zodat ik weet of ik de stof goed ken of niet.
pi_121339608
Klein probleempje hier, voor mensen die Finance kant op zijn gegaan/gaan, kunnen me misschien helpen:

Heb de herkansing van Methoden & Technieken van Fin. Economisch onderzoek (oftewel gewoon een wiskundetoets) niet gehaald vanwege moeheid en beetje blackout, heel stom maarja.

Nu is dit een eis voor de bachelorscriptie vreemdgenoeg en moet ik dit vak hebben voor april.
Hij wordt ook voor de premasters/schakeljaar eind maart een tentamen van exact hetzelfde vak gegeven, hoe groot is de kans dat ik die kan volgen?

Ga morgen bellen met studieadviseur e.d., maar wil me kansen weten... Anders kan het een jaar studievertraging opleveren, voor 1 vak :(
pi_121340471
Lijkt me dat je een vrij grote kans hebt dat ze je toestaan dat vak te volgen :) Studenten die een (half)jaar naar het buitenland gaan bij FEWEB hebben ook het probleem dat ze bepaalde vakken niet kunnen volgen, en kunnen die dan ook volgen met de premasters, zodat ze een extra tentamenmogelijkheid hebben :)

Uiteraard alles in overleg met de studieadviseur :)
pi_121343953
Waarom is de VU zo groot? Ik moest naar de masterdag toe en heb 8 trappen omhoog moeten lopen omdat de lift het niet deed ofzo. :')

Heeft iemand hier de pre-master Accounting & Control gedaan? Is het mogelijk voor een HBO'er of van een te hoog niveau?
pi_121349394
quote:
0s.gif Op woensdag 9 januari 2013 10:15 schreef Faeroer het volgende:
Waarom is de VU zo groot? Ik moest naar de masterdag toe en heb 8 trappen omhoog moeten lopen omdat de lift het niet deed ofzo. :')

Heeft iemand hier de pre-master Accounting & Control gedaan? Is het mogelijk voor een HBO'er of van een te hoog niveau?
De VU heeft wel meer dan 1 lift hoor :P
  woensdag 9 januari 2013 @ 18:43:57 #193
192683 AMDB
Visionair.
pi_121362332
quote:
0s.gif Op woensdag 9 januari 2013 10:15 schreef Faeroer het volgende:
Waarom is de VU zo groot? Ik moest naar de masterdag toe en heb 8 trappen omhoog moeten lopen omdat de lift het niet deed ofzo. :')

Heeft iemand hier de pre-master Accounting & Control gedaan? Is het mogelijk voor een HBO'er of van een te hoog niveau?
Verschilt per hbo'er gok ik zo. Aangezien premasters over het algemeen bedoeld zijn voor hbo'ers lijkt het me zeker wel mogelijk dat je hem kunt halen.
pi_123948858
Wireless is momenteel weer om te janken op de VU, meer mensen last van?
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 12 maart 2013 @ 10:58:58 #195
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_123949870
Nee hoor. Prima verbinding met mijn tablet
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_124817386
Ik heb vrijdag werkcollege in BV-1H50. Welk gebouw mag dat zijn? Ik ken MF, HG, WN en IN, maar BV heb ik nog nooit van gehoord. En als ik toch al aan het vragen ben, is die zaal een beetje makkelijk te vinden?
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_124817685
Bv is belle vu, dat is het blauwe gebouw tussen hg en tent in.
pi_124817905
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 10:28 schreef BenjaminLinus het volgende:
Wireless is momenteel weer om te janken op de VU, meer mensen last van?
Jup, eerste dag van een nieuwe periode, overbelasting. :D
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_124823094
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2013 23:23 schreef Gwniemand het volgende:
Bv is belle vu, dat is het blauwe gebouw tussen hg en tent in.
Aah, dank je :)
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_126860618
De internetverbinding is weer dramatisch zeg..

Wel balen omdat thuis het internet er ook uitligt, en hier op de VU (in HG 1-2 en 5-10e verdieping, en de collegezalen MFFG1/2/mediaxperience met veel pijn en moeite kan er nog net een pagina'tje nu.nl geladen worden, maar een hoorcollege terugkijken is er hier niet bij... Jullie ook?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')