Grumpey mag er inmiddels wel uit, denk ikquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:05 schreef Sandertje23 het volgende:
Ik heb een berichtje gestuurd over de OP, houd hem in de gaten
Die heb ik al veranderd naar Tweedejaars Geneeskundequote:Op zaterdag 24 augustus 2013 12:32 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Grumpey mag er inmiddels wel uit, denk ik
"Grumpey, laatstejaars pyschologie"
Heb ik veranderd naar 2e jaars, dus dat moet nog even met een jaartje worden opgehoogdquote:
Ik zie niksquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:08 schreef Sandertje23 het volgende:
[..]
Die heb ik al veranderd naar Tweedejaars Geneeskunde
Juh! En aan de andere kant (waar die andere metalen trap staat) komt naar ik begrepen hebt nog een andere winkel (geen supermarkt). En ook nog een espresso-bar. Wordt de campus wel een stuk levendiger van!quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 12:09 schreef destrovel het volgende:
We krijgen een Spar supermarkt op de campus, in het W&N gebouw waar eerst SRVU zat
hangt van de regelgeving in de OER van je opleiding af, bij geneeskunde 3 tot 4 jaar ofzo, bij psychologie 1 jaar. Kan dus sterk wisselen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 19:46 schreef DannyDeko het volgende:
Weet iemand toevallig hoe lang een gehaald vak 'geldig' is?
1 jaar? Hoe kun je dan in godsnaam een 3-jaar Bachelor ooit halen?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 19:59 schreef Grumpey het volgende:
[..]
hangt van de regelgeving in de OER van je opleiding af, bij geneeskunde 3 tot 4 jaar ofzo, bij psychologie 1 jaar. Kan dus sterk wisselen.
Hij bedoelt deelcijfers. Als het goed is zijn vakcijfers 5 of 6 jaar geldig. Zie daarvoor inderdaad je OER.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 21:35 schreef AMDB het volgende:
[..]
1 jaar? Hoe kun je dan in godsnaam een 3-jaar Bachelor ooit halen?
Wie had dat gedacht inderdaad!quote:Op donderdag 12 september 2013 11:12 schreef Adelovici het volgende:
Tjezus, jaartje niet op de VU geweest en er is toch wel verrekte veel veranderd (in goede zin). Nu nog een laagje verf over de muren en het wordt misschien wel gezellig
Begint inderdaad ergens op te lijkenquote:Op donderdag 12 september 2013 11:12 schreef Adelovici het volgende:
Tjezus, jaartje niet op de VU geweest en er is toch wel verrekte veel veranderd (in goede zin). Nu nog een laagje verf over de muren en het wordt misschien wel gezellig
http://www.delta.tudelft.(...)-van-vu-en-uva/27344quote:Inspectie wil opheldering van VU en UvA
De Onderwijsinpectie vraagt de Universiteit van Amsterdam en de Vrije Universiteit om opheldering na berichten dat frauderen bij tentamens wel erg eenvoudig is. “We spreken ze binnenkort even aan”, laat een woordvoerder vanmiddag weten.
Op Twitter had een student van de VU geschreven dat hem bij een tentamen niet om een ID was gevraagd. Stadszender AT5 maakte vervolgens een filmpje waaruit blijkt dat het bij de UvA relatief gemakkelijk is om zomaar tentamen te doen. Zo zouden ouderejaars, grote broers of wiskundewonders in principe de tentamens kunnen maken waar studenten zelf moeite mee hebben.
“Deze berichten zijn voor ons reden om wellicht de regels aan te scherpen”, laat een woordvoerder van de UvA weten. Op dit moment zijn studenten verplicht hun ID te laten zien als surveillanten daar om vragen. Maar dat is bij de verslaggever van AT5 niet gebeurd.
Bij de VU staat in de regels dat studenten zich bij een tentamen altijd moeten legitimeren. “Dat is in dit geval mis gegaan, en daar zullen we het dan ook over hebben”, aldus een woordvoerder van de VU.
quote:Beste studenten,
Op last van de rector moeten we ook bij Letteren de regels rond de controle van de identiteitsbewijzen aanhalen. Officieel is het zo dat jullie je bij aanvang van ieder tentamen horen te legitimeren, maar in praktijk hebben we daar de afgelopen jaren niet consequent op gecontroleerd. Zeker bij kleinere groepen, wanneer de docent alle studenten van naam kent, werd deze controle de afgelopen jaren zelden uitgevoerd.
We zijn vanaf nu echter verplicht om de regels, zoals vastgelegd in het examenreglement, consequent na te leven, om problemen met de inspectie te voorkomen.
Dit wil zeggen:
- Bij aanvang van ieder tentamen of hertentamen moet je je identificeren met behulp van een officieel identiteitsbewijs
- De docent noteert op de namenlijst dat je je geďdentificeerd hebt (let daarop: jullie zijn daar zelf mede verantwoordelijk voor)
- Als je je niet kunt identificeren, word je direct van deelname aan het (her)tentamen uitgesloten en krijg je een no show achter je naam bij deze tentamengelegenheid
- Er zijn geen uitzonderingen op deze regel mogelijk
Dus: bezorg jezelf geen moeilijkheden en zorg ervoor dat je je identificeert bij ieder (her)tentamen en dat de docent dit achter jouw naam noteert.
Met hartelijke groet,
Dr. Liesbeth Geudeke, directeur onderwijs van de faculteit der Letteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |