Vrouwen zijn erger dan mannen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:50 schreef Frank_Drebin het volgende:
Dat bewijst maar weer dat vrouwen net als mannen gewoon schijten en ook stinken.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:27 schreef TheClown1 het volgende:
waar is ts nu........zou ze het ontdekt hebben en is ze boos op hem?
quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:34 schreef aspirantspierbundel het volgende:
Je moet signalen leren interpreteren, je had haar een voorstel moeten doen om haar broekje te verschonen.
Moest dit topic nu echt worden opgegraven om je vieze fantasie te bevredigen?quote:Op maandag 6 mei 2013 08:25 schreef Waaghals het volgende:
Is dit vrouwtje inmiddels weer op het werk?
worden er nog grappen gemaakt?
Maar weet je nog toen Alberto het park checkte en iemand een matige grap uithaalde op de rommelmarkt?quote:Op maandag 6 mei 2013 09:06 schreef zovty het volgende:
Over 10 jaar hebben jullie het er nog over, en dat is sneu.
Maar wij in KLB ook, en dat is nog sneuer.
De park Pharkus, de park.quote:Op maandag 6 mei 2013 09:56 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Maar weet je nog toen Alberto het park checkte en iemand een matige grap uithaalde op de rommelmarkt?
quote:Op maandag 6 mei 2013 10:04 schreef NietDoen het volgende:
Grijp deze kans door haar te troosten om een goede indruk te maken. Maak haar bijvoorbeeld aan het lachen door een foto van een drol met een blij gezicht op haar pc te plakken.
Sorry zovty je hebt helemaal gelijk.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |