En doen ze het via de gemeente en niet op het politiebureau. Volgens mij is dat nog haar grootste puntquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:03 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Die instantie is er en die draagt die verantwoordelijkheid. Alleen niet 24/7 per dag zoals jij verwacht, maar 9 uur per week.
God god wat een steken onderwater zeg. Je zakt tot een diep triest punt.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:59 schreef Evie het volgende:
[..]
Nee.. dan hebben ze ze niet. Misschien moet jij echt eens van de jenever afblijven!
quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:03 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Die instantie is er en die draagt die verantwoordelijkheid. Alleen niet 24/7 per dag zoals jij verwacht, maar 9 uur per week.
Daar wil je dan toch niet wonen?quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:02 schreef Myraela het volgende:
[..]
Rotterdam zuid, hier gaat er ook een dubbel slot op als ik ga slapen.
Het gaat gvd om een paar verloren voorwerpen. Het is niet dat iemands leven er vanaf hangt ofzoquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:05 schreef Evie het volgende:
yeah ... zo kan ik ook een boel verantwoordelijkheid dragen..
Dat is jouw aanname,..quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het gaat gvd om een paar verloren voorwerpen. Het is niet dat iemands leven er vanaf hangt ofzo
Mijn inschatting is dat dat geen issue zou zijn als ze op het moment dat het haar uitkomt die sleutels kan ophalen of in elk geval die instantie kan bellen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:04 schreef Cue_ het volgende:
En doen ze het via de gemeente en niet op het politiebureau. Volgens mij is dat nog haar grootste punt
Nee, nu gaat het om het principe. Net als van die azijnzeikers die instanties helemaal gek maken over 10 cent "want in principe heb ik gelijk!"quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het gaat gvd om een paar verloren voorwerpen. Het is niet dat iemands leven er vanaf hangt ofzo
als ze gewoon op maandag open waren geweest, was het vast ook niet zo'n probleem iddquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef AirwiN het volgende:
Mijn inschatting is dat dat geen issue zou zijn als ze op het moment dat het haar uitkomt die sleutels kan ophalen of in elk geval die instantie kan bellen.
Maar nogmaals, dat is er ook. Wat is nu het probleem? Dat ze niet bereikbaar zijn op de tijden dat jij het wil? Ik had vanochtend om 5 uur trek in verse sushi. Gaat ook niet lukken dan. Live with it.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:02 schreef Evie het volgende:
[..]
Jup ga ik ook doen..
Maar de politie heeft wettelijk gezien de verantwoordelijkheid om een depot te hebben dat toegankelijk en bereikbaar is voor gevonden voorwerpen. Zo simpel is het. Dus dat is niet mijn verantwoordelijkheid.
Ik ben ze kwijt geraakt en daar is niemand verantwoordelijk voor tenzij ze gejat zijn. Maar voor het bovenstaande is het inderdaad een instantie die er wettelijk gezien verantwoordelijkheid voor dient te dragen.
Bij betaalde telefoonnummersquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee, nu gaat het om het principe. Net als van die azijnzeikers die instanties helemaal gek maken over 10 cent "want in principe heb ik gelijk!"
Die instanties zouden gewoon bereikbaar moeten zijn op landelijk geaccepteerde openingstijden. Zo gek is het niet om daar enige verwachting van te hebben.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Mijn inschatting is dat dat geen issue zou zijn als ze op het moment dat het haar uitkomt die sleutels kan ophalen of in elk geval die instantie kan bellen.
Begrijp ik. Wel klote.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef Myraela het volgende:
Dat wil ik ook niet. Je hebt niet altijd een keuze.
Dat hangt er maar vanaf waar je woont. Diverse gemeenten waar die balies op zaterdag of op koopavond ook zijn.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:06 schreef Mystikvm het volgende:
Als ik een nieuw paspoort wil dan is de overheid mij ook verplicht die te leveren. Ik moet er zelfs voor betalen! En ik moet er vrij voor nemen omdat de balie alleen op kantooruren open is.
Ik ken echter bijna niemand die daar zo over aan het fulmineren is als er nu wordt gedaan over een balie gevonden voorwerpen
Menselijk of wenselijk...dat zijn subjectieve beschrijvingen. Kan ik helaas niet echt een argument noemen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:03 schreef Evie het volgende:
[..]
Ja alleen niet erg menselijk of wenselijk.. en niet toegankelijk voor geen uitkeringtrekkers.. of huismoeders.
Ik heb het meegemaakt.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Bij betaalde telefoonnummers10 minuten gaan zeiken over dat het gesprek 10cent per minuut kost
Sinds wanneer vertegenwoordig jij een volledig land?quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:08 schreef Evie het volgende:
Die instanties zouden gewoon bereikbaar moeten zijn op landelijk geaccepteerde openingstijden. Zo gek is het niet om daar enige verwachting van te hebben.
nee precies zo kan ik het ook. Ik start later een ziekenhuis dat toegankelijk is. En ga dan niet snappen dat het niet zo netjes is dat het alleen van 1 tot 3 geopend is overdagquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:07 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Maar nogmaals, dat is er ook. Wat is nu het probleem? Dat ze niet bereikbaar zijn op de tijden dat jij het wil? Ik had vanochtend om 5 uur trek in verse sushi. Gaat ook niet lukken dan. Live with it.
Yo how wacht even!!quote:
Dat weet ik, en ik ben het helemaal met je eens. Maar we hebben hier te maken met een klager van het kaliber "ja maar op koopavond en op zaterdag gaat iedereen en moet ik alsnog heel lang wachten!"quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:08 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dat hangt er maar vanaf waar je woont. Diverse gemeenten waar die balies op zaterdag of op koopavond ook zijn.
Het is een beetje spelen met de mazen van de wet. Als de politie daar al aan begint dan is denk ik het einde zoek als we ze nog meer verantwoordelijkheid gevenquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:08 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Menselijk of wenselijk...dat zijn subjectieve beschrijvingen. Kan ik helaas niet echt een argument noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |