Nee, de politie en wachten tot zij het oplossen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:03 schreef Cue_ het volgende:
En anders slotenmakers maar bellen om te vervangen.
Handig is een tweede idd. Maar verder ben ik het wel met samzz eens.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:03 schreef Evie het volgende:
Jup die hebben andere mensen, heb nu mijn bovendeursleutel.. maargoed.. niet erg handig... want er zaten een boel sleutels aan!
Ze vroeg zich af waar ze mee bezig was. Kan het fout hebben, hoor. Maar het lijkt mij geen rare conclusie.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:04 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Jij gaat er meteen vanuit dat ze dronken was?
Eeuh, het is hun taak om onze spullen te beschermen... Als ze dat niet eens kunnen, hoeveel moeite kost het om een balie en catalogus bij te houden.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:04 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Handig is een tweede idd. Maar verder ben ik het wel met samzz eens.
Beetje afgeven op de politie hierom vind ik wat overdreven.
Dus iedereen die iets verliest.. ergens.. kan de schuld geven aan de politie?quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:06 schreef PeuRac het volgende:
Eeuh, het is hun taak om onze spullen te beschermen... Als ze dat niet eens kunnen, hoeveel moeite kost het om een balie en catalogus bij te houden.
Plus dat een politie bureau makkelijker te vinden is, er meer van zijn en het ruimere openingstijden heeft dan een gemeentehuis.
Het is sowieso een voorbarige conclusie.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:05 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ze vroeg zich af waar ze mee bezig was. Kan het fout hebben, hoor. Maar het lijkt mij geen rare conclusie.
De politie heeft eigenlijk niet heel veel beter te doen. Als ze naast een meisje staat die door de bus heen fietst met een achterop en ze staan er met zn 3en te niksen doen ze niks. Als er een malloot voor je deur staat doen ze niks. Als je verkracht raakt en naar het politie bureau gaat doen ze niks. Als je thuis op je bek wordt geslagen dan doen ze niks behalve je een foldertje geven. Als er wordt ingebroken zeggen ze alleen: "komt vaker voor in deze buurt, wij confesceren uw zoons supersoaker omdat het er te erg als een geweer uit ziet."quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Je sleutels niet verliezen. Dat is pas handig.
Sorry, hoor. De politie heeft wel wat beters te doen dan verloren sleutels van dronken dropjes opsporen. Bel het vervoersbedrijf of zij je sleutels gevonden hebben, zoals ieder mens zou doen.
Nee, dat zeg ik niet, maar ervoor zorgen dat de verloren eigendommen weer bij de eigenaar terug komen is wél een taak van de politie.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dus iedereen die iets verliest.. ergens.. kan de schuld geven aan de politie?
Het is jouw taak je spullen niet te verliezen. Jezusquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:06 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Eeuh, het is hun taak om onze spullen te beschermen... Als ze dat niet eens kunnen, hoeveel moeite kost het om een balie en catalogus bij te houden.
Plus dat een politie bureau makkelijker te vinden is, er meer van zijn en het ruimere openingstijden heeft dan een gemeentehuis.
Mits ze gevonden worden door iemand die het dan ook netjes ergens heen brengt..quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet, maar ervoor zorgen dat de verloren eigendommen weer bij de eigenaar terug komen is wél een taak van de politie.
Is zelfs wettelijk gezien de taak van de pliesiequote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet, maar ervoor zorgen dat de verloren eigendommen weer bij de eigenaar terug komen is wél een taak van de politie.
Tuurlijk, jij verliest nooit wat, want jouw goddelijkheid is geweldigquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Het is jouw taak je spullen niet te verliezen. Jezus.
Mensen zijn menselijk en verliezen wel eens dingen jezus. We kunnen niet allemaal zo goddelijk zijn als jijquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Het is jouw taak je spullen niet te verliezen. Jezus.
Oh, boehoe.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef Evie het volgende:
[..]
De politie heeft eigenlijk niet heel veel beter te doen. Als ze naast een meisje staat die door de bus heen fietst met een achterop en ze staan er met zn 3en te niksen doen ze niks. Als er een malloot voor je deur staat doen ze niks. Als je verkracht raakt en naar het politie bureau gaat doen ze niks. Als je thuis op je bek wordt geslagen dan doen ze niks behalve je een foldertje geven. Als er wordt ingebroken zeggen ze alleen: "komt vaker voor in deze buurt, wij confesceren uw zoons supersoaker omdat het er te erg als een geweer uit ziet."
Dus ik vraag me af wat jij denkt dat ze beter te doen hebben dan hun wettelijke plicht ook zorg te dragen voor verloren voorwerpen?!
Ze doen vast ook wel eens iets goed... maar dat heb ik helaas nog maar 1 keer mogen zien.
Jawel, hoor. Maar ik ga niet janken dat de politie niks doet.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:09 schreef Evie het volgende:
[..]
Mensen zijn menselijk en verliezen wel eens dingen jezus. We kunnen niet allemaal zo goddelijk zijn als jij
Dat bedoelde ik inderdaad, beetje sneu alleen dat ze denken dat ze het er te druk voor hebbenquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:08 schreef Evie het volgende:
[..]
Is zelfs wettelijk gezien de taak van de pliesie
Houd toch op manquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:09 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Tuurlijk, jij verliest nooit wat, want jouw goddelijkheid is geweldig
Nee heb je gelezen wat hierboven staat?quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, boehoe.
Ik heb prima ervaringen met de politie. En hen de schuld geven omdat ze je sleutels niet hebben, damn, wat gruwelijk kinderachtig.
Dat zijn idd klote zaken als ze niet reageren als je het nodig hebt. Ben ik met je eens.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:07 schreef Evie het volgende:
De politie heeft eigenlijk niet heel veel beter te doen. Als ze naast een meisje staat die door de bus heen fietst met een achterop en ze staan er met zn 3en te niksen doen ze niks. Als er een malloot voor je deur staat doen ze niks. Als je verkracht raakt en naar het politie bureau gaat doen ze niks. Als je thuis op je bek wordt geslagen dan doen ze niks behalve je een foldertje geven. Als er wordt ingebroken zeggen ze alleen: "komt vaker voor in deze buurt, wij confesceren uw zoons supersoaker omdat het er te erg als een geweer uit ziet."
Het gaat niet om dat zij haar sleutels niet hebben, maar om het feit dat ze hun taken verzuimen uit te voeren, waardoor dit bij een incapabele en onbereikbare afdeling komt te liggen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, boehoe.
Ik heb prima ervaringen met de politie. En hen de schuld geven omdat ze je sleutels niet hebben, damn, wat gruwelijk kinderachtig.
Nou, ga ze aanklagen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:11 schreef Evie het volgende:
[..]
Nee heb je gelezen wat hierboven staat?
En ik geef ze de schuld niet dat ze mn sleutels niet vinden, want ik snap dat het moeilijk is om zonder enige vorm van intelligentie iets te kunnen vinden.
Ik geef ze de schuld van dat ze niet zoals het wettelijk geregeld staat een depot bij kunnen houden wat vaker open is dan 3 dagen in de week, en van een boel misverstanden en dommigheden.
Het is klote. Maar ze kunnen mensen niet aanhouden omdat je een kenteken van een auto hebt opgeschreven. Voor hetzelfde geld was dat van een toevallige voorbijganger.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:10 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik inderdaad, beetje sneu alleen dat ze denken dat ze het er te druk voor hebben![]()
Ooit zonder reden in elkaar geslagen, ik had het kenteken van diegene twee getuigen en een verklaring van de dokter, en ze hadden 'niet voldoende aanknopingspunten'
Past in het rijtje "niet uitvoeren van taken"quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:11 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat zijn idd klote zaken als ze niet reageren als je het nodig hebt. Ben ik met je eens.
Maar dat zijn hele andere zaken dan een paar sleutels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |