Check. Wij hebben geeneens een hele dure kantine maar 2 a 3 euro geef je zo uit idd. Enorm veel geld op jaarbasis. Nu is het bammetjes mee en lunchwandelen (dubbele winst).quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:13 schreef Nielsch het volgende:
Wat hier een enorme besparing heeft opgeleverd is zelf lunch meenemen naar werk. We gaven daar per dag ongeveer 6 euro aan uit (in totaal). Maal 210 werkbare dagen = 1260 euro per jaar aan lunch. Nu kopen we gewoon wat lekkere salades en wat brood en bolletjes. Kost ongeveer 6 euro per week. Toch al snel een besparing van ongeveer 900 euro of zoiets.
Ik betaal iets van 30 euro bruto per maand van mn salaris voor lunch, en dan wordt het geregeld door het werkquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:13 schreef Nielsch het volgende:
Wat hier een enorme besparing heeft opgeleverd is zelf lunch meenemen naar werk. We gaven daar per dag ongeveer 6 euro aan uit (in totaal). Maal 210 werkbare dagen = 1260 euro per jaar aan lunch. Nu kopen we gewoon wat lekkere salades en wat brood en bolletjes. Kost ongeveer 6 euro per week. Toch al snel een besparing van ongeveer 900 euro of zoiets.
Dat had ik bij mijn vorige werkgever ook. Goddelijk was dat inderdaad. Nu gewoon een kantine waar je al snel 3,50 euro kwijt bent aan lunch.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:14 schreef Joene het volgende:
[..]
Ik betaal iets van 30 euro bruto per maand van mn salaris voor lunch, en dan wordt het geregeld door het werk
Staan die percentages niet gewoon vast??quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:17 schreef Nielsch het volgende:
In 2013 gaan wij besparen doordat de rente op mijn DUO-schuld enorm omlaag zal gaan (van 4,5% naar 1,5% of zoiets) en we naar een goedkopere kinderopvang gaan (nouja niet per sé goedkoper, maar een waar we 10,5 uur kunnen afnemen ipv 11). Daarnaast hebben we ook het idee dat we qua energie nog iets zuiniger kunnen, al heb ik het laatst vergeleken en we zitten al redelijk aan de onderkant.
gewoon elke dag pakken wat je wilt , en als iets op is ff neerzetten wat je lekker vind en wordt gehaald.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:15 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dat had ik bij mijn vorige werkgever ook. Goddelijk was dat inderdaad. Nu gewoon een kantine waar je al snel 3,50 euro kwijt bent aan lunch.
Samen dingen doen is belangrijk , zowel met zn 2en als met de kinderen , vind ik dan.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:19 schreef Ticootje het volgende:
Wij geven ook best veel uit aan gewoon uitgaan... We vinden het toch wel fijn om ook dingen samen te doen. Dus uit eten ofzo...
Ze staan voor 5 jaar vast en het gaat om het jaar waarin je bent afgestudeerd. Ik ben in 2007 afgestudeerd dus ik zat heel erg ongunstig (4,17% rente). In 2013 zijn die 5 jaar voorbij en krijg ik een nieuw percentage. Ben je in 2011 afgestudeerd is je rente 1,39%. Daar de rentepercentages nog steeds erg laag zijn, verwacht ik er op vooruit te gaan. Rente op de spaarrekening is als het goed is dan weer hoger dan op de schuld, dus loont het nog even om die schuld aan te houden. Sowieso, omdat we met aftrek van schuld nog net onder het belastingvrije spaartarief zitten.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:18 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Staan die percentages niet gewoon vast??
Ik moet ook even achteraan bellen en laten herberekenen.. Het staat nu een jaar stop ivm scheiden enzo.
Als we het op dit moment zouden kunnen missen, zou ik wel aan de zonnepanelen willen bijv. Niet dat je daar rijk van wordt, maar gewoon omdat het kan. Nu met deze subsidieronde ook wel leuk natuurlijk. Maarja eerst ff andere dingenquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:17 schreef Nielsch het volgende:
In 2013 gaan wij besparen doordat de rente op mijn DUO-schuld enorm omlaag zal gaan (van 4,5% naar 1,5% of zoiets) en we naar een goedkopere kinderopvang gaan (nouja niet per sé goedkoper, maar een waar we 10,5 uur kunnen afnemen ipv 11). Daarnaast hebben we ook het idee dat we qua energie nog iets zuiniger kunnen, al heb ik het laatst vergeleken en we zitten al redelijk aan de onderkant.
Zonnepanelen kan je gewoon op marktplaats voor redelijke prijs kopen J , 200-300 per paneel. Die leg je gewoon op je dak en de converter steek je in stopcontact , met 2/3 panelen gaat de nuon rekening met 50% omlaag ongeveerquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:21 schreef Luigi het volgende:
[..]
Als we het op dit moment zouden kunnen missen, zou ik wel aan de zonnepanelen willen bijv. Niet dat je daar rijk van wordt, maar gewoon omdat het kan. Nu met deze subsidieronde ook wel leuk natuurlijk. Maarja eerst ff andere dingen.
Alles wat we na dit jaar zouden willen besparen gaat denk ik wel pijn (in grote of kleine hoeveelheden dus) doen. Dan ga je echt snijden in dingen die je toch wel erg fijn, leuk of lekker vind en dat hoeft denk ik ook echt niet. We wonen redelijk goedkoop, verdienen leuk, dus het kan allemaal best. Maar da's nog geen reden om te verspillen of om niet kritisch te blijven. Ik heb bijvoorbeeld mijn iPad 3G abbo opgezegd omdat ik dat echt amper gebruik, maar zonder iPhone zou ik het weer een stuk minder leuk vinden dus. Dat soort dingen.
Ga ik ook eens proberen. Ik doe boodschappen als de dames naar zwemles zijn en op de route ligt ook een Aldi. Gewoon eens proberen of ik daar ook uitkom qua wensen en kijken wat het scheelt idd.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:20 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik haal bijna alles bij lidl. Scheelt ook enorm!
Wij waren bij de lidl even duur uit als bij de jumboquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:23 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ga ik ook eens proberen. Ik doe boodschappen als de dames naar zwemles zijn en op de route ligt ook een Aldi. Gewoon eens proberen of ik daar ook uitkom qua wensen en kijken wat het scheelt idd.
Da's wel interessant idd, maar ik zou me wel eerst in willen lezen plus dat ik het idee heb dat de woningbouw de huurhuizen bij ons in de straat volgend jaar oid van nieuwe daken (of iig, nieuwe pannen enzo) gaat voorzien dus daar wil ik nog wel ff op meeliften voordat ik m'n dak vol leg.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:22 schreef Joene het volgende:
[..]
Zonnepanelen kan je gewoon op marktplaats voor redelijke prijs kopen J , 200-300 per paneel. Die leg je gewoon op je dak en de converter steek je in stopcontact , met 2/3 panelen gaat de nuon rekening met 50% omlaag ongeveer
De pindakaas is ranzig.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:25 schreef Nielsch het volgende:
Lidl heeft trouwens erg goede producten, dus het loont wel.
OEH!!! ff kijken.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:20 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze staan voor 5 jaar vast en het gaat om het jaar waarin je bent afgestudeerd. Ik ben in 2007 afgestudeerd dus ik zat heel erg ongunstig (4,17% rente). In 2013 zijn die 5 jaar voorbij en krijg ik een nieuw percentage. Ben je in 2011 afgestudeerd is je rente 1,39%. Daar de rentepercentages nog steeds erg laag zijn, verwacht ik er op vooruit te gaan. Rente op de spaarrekening is als het goed is dan weer hoger dan op de schuld, dus loont het nog even om die schuld aan te houden. Sowieso, omdat we met aftrek van schuld nog net onder het belastingvrije spaartarief zitten.
http://duo.nl/particulier(...)ngen_na_1_1_1992.asp
maar wat is jouw voordeel daarvan als huisbezitter ?quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:25 schreef Luigi het volgende:
[..]
Da's wel interessant idd, maar ik zou me wel eerst in willen lezen plus dat ik het idee heb dat de woningbouw de huurhuizen bij ons in de straat volgend jaar oid van nieuwe daken (of iig, nieuwe pannen enzo) gaat voorzien dus daar wil ik nog wel ff op meeliften voordat ik m'n dak vol leg.
Mijn gevoel zegt me dat het ook niet zo enorm veel uitmaakt, op de manier waarop ik nu boodschappen doe dus. Maar goed, ik probeer het eens, alles van ongeveer een tientje per week besparing vind ik zeker de moeite waard (toch weer 40 - 50 euro / maand).quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:24 schreef Joene het volgende:
[..]
Wij waren bij de lidl even duur uit als bij de jumbo
Meestal kun je als tussen-koopwoning tegen inkoopstarief wel meedoen met dat soort groot onderhoud acties. Kán interessant zijn financieel gezien.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:26 schreef Joene het volgende:
[..]
maar wat is jouw voordeel daarvan als huisbezitter ?
Liddl kan behoorlijk bedriegen.. Soms zijn ze zelfs duurder dan de jumbo of de AH.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:20 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik haal bijna alles bij lidl. Scheelt ook enorm!
Denk dat ik vrij gemiddeld zit als ik dat zo lees hier.
Ah geen idee geen ervaring mee, blok waar ik heb/had gekocht is volledig koopquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:27 schreef Luigi het volgende:
[..]
Meestal kun je als tussen-koopwoning tegen inkoopstarief wel meedoen met dat soort groot onderhoud acties. Kán interessant zijn financieel gezien.
Lidl/aldi is leuk als je boodschappen gaat doen voor een verjaardag, spullen voor op een toastje en shit is vele malen goedkoper.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:26 schreef Luigi het volgende:
[..]
Mijn gevoel zegt me dat het ook niet zo enorm veel uitmaakt, op de manier waarop ik nu boodschappen doe dus. Maar goed, ik probeer het eens, alles van ongeveer een tientje per week besparing vind ik zeker de moeite waard (toch weer 40 - 50 euro / maand).
Voor de werklui is het ook echt veel handiger om gewoon lekker door te kunnen gaan ipv bij elk koophuis weer te moeten stoppen, stellingen niet door te kunnen bouwen, etc. Dus vaak is het wel de moeite waard.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:29 schreef Joene het volgende:
[..]
Ah geen idee geen ervaring mee, blok waar ik heb/had gekocht is volledig koop
Same here! Gewoon thuis online je lijstje maken en dan direct synchroniseren met de app. Werkt prima inderdaad. Je ziet ook gelijk of er iets van je lijstje in de aanbieding is.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:28 schreef Luigi het volgende:
Plus dat ik de app van de AH echt geniaal vind qua looproute en vooraf lijstjes maken enzo..
Sportschool heb ik ook een jaar abo, 26,50 per maand. Die ga ik niet opzeggen, het is toch mn stok achter de deur om iets te doen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:35 schreef Luigi het volgende:
Sportschool abbo omzetten van een maandelijks abbo naar 2 jaars abbo scheelde trouwens 25 euro (!) per maand... (Nou heb ik een belachelijk dure sportschool, maar ok). Ik bedoel, ik ga toch wel (soms wat vaker, soms wat minder) dus of ik dat nou per maand of per 2 jaar afsluit...
En mijn vrouw krijgt via haar werk korting via haar bruto salaris, samen sporten we voor 60 euro in de maand bij een hele fijne sportschool en niet bij een Fit4Free ofzo, toch weer mooi geregeld.
(en ja ik weet dat sportschool een besparing an sich is... maar dit is voor ons het enige wat 'werkt' qua beweging)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |