Nou, ze moeten 'kind' spelen, en in de kostuums passen, vandaar dat ze niet te lang mogen zijn. Maar het is wel grappig: ze vragen om kinderen van 10 tot 14 jaar, die 1.52 tot 1.64 zijn. Oudste is dus 10, maar we zijn bang dat ze over de hoogste grens heen gaat. Jongste, van 8, haalt die 152 misschien net, en danst ook (en ook goed), en zou het erg tof vinden, maar geeft toch aanmerkelijk minder om het geheel dan zijn zus. Die denkt stiekem toch een beetje aan professioneel dansen, later...quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:53 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Wat stoer!
Hoe lang mag je daar nou voor zijn?
quote:
Da's wel handig idd. Die van ons is een paar weken geleden stuk gegaan, maar die moest echt 2 trappen op (en de oude dus naar beneden). Daar heb ik maar even 15 euro extra voor gelapt, sluiten ze 'm nog aan ook. En ze nemen de bende mee enzo, ideaal.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:01 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Moet ik erop gaan zitten wachten, ik plan liever mijn eigen tijd in.
Nu haal ik hem vanuit mijn werk op, rij door naar huis, en zet hem samen met F. in de schuur... Hij hoeft niet de trap op oid.
Ik ben liever zelfstandig.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:21 schreef Ticootje het volgende:
Ik breng mn was gewoon nog steeds bij mn moeder
je daalt nu wel heel erg in mijn achting...quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:21 schreef Ticootje het volgende:
Ik breng mn was gewoon nog steeds bij mn moeder
Ja, dat zou ik dan ook gedaan hebben. Maar hij kan bij ons zo de poort door, de tuin in en hup de bijkeuken/schuur in en ik haat het om te gaan zitten wachten, daar heb ik deze week niet echt tijd voor, dus dit is dan het snelste. Ik dacht nooit zo'n neuroot te zijn, maar ik baal er nu gewoon van dat ik sinds zaterdag nog niks heb kunnen wassen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:20 schreef Luigi het volgende:
[..]
Da's wel handig idd. Die van ons is een paar weken geleden stuk gegaan, maar die moest echt 2 trappen op (en de oude dus naar beneden). Daar heb ik maar even 15 euro extra voor gelapt, sluiten ze 'm nog aan ook. En ze nemen de bende mee enzo, ideaal.
Plus de trap in huis.quote:
Niet kunnen wassen is echt ruk. Moet wel zeggen dat we nu heel blij zijn met zo'n grote trommel (8 kilo kan er in ofzo). Voorheen stond dat ding elke dag aan, nu kunnen we af met 4x per week gemiddeld. Erg fijn. Plus het is een A+++ ofzo en ik stel 'm in dat -ie in het daltarief wast, moet duiten gaan schelen strakjes!quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat zou ik dan ook gedaan hebben. Maar hij kan bij ons zo de poort door, de tuin in en hup de bijkeuken/schuur in en ik haat het om te gaan zitten wachten, daar heb ik deze week niet echt tijd voor, dus dit is dan het snelste. Ik dacht nooit zo'n neuroot te zijn, maar ik baal er nu gewoon van dat ik sinds zaterdag nog niks heb kunnen wassen.
Wij hebben voor een 7 gekozen, maar dat is al vooruitgang tov wat we nu hebben, en idd met timer zodat je hem in kan stellen, ideaal.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:27 schreef Luigi het volgende:
[..]
Niet kunnen wassen is echt ruk. Moet wel zeggen dat we nu heel blij zijn met zo'n grote trommel (8 kilo kan er in ofzo). Voorheen stond dat ding elke dag aan, nu kunnen we af met 4x per week gemiddeld. Erg fijn. Plus het is een A+++ ofzo en ik stel 'm in dat -ie in het daltarief wast, moet duiten gaan schelen strakjes!
Sowieso zit ik helemaal op de bespaartour (en ik ben er stiekum best een beetje trots op ook). De BSO hebben we afgeschaft, de 2e koelkast in de schuur staat definitief uit (onzin), nieuwe zuinige wasmachine die ook nog eens minder vaak draait, vaatwasser alleen nog maar 's nachts aan en minder vaak, boodschappen uitgaven bijna gehalveerd (echt schunnig wat we daar aan uitgavenquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:28 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wij hebben voor een 7 gekozen, maar dat is al vooruitgang tov wat we nu hebben, en idd met timer zodat je hem in kan stellen, ideaal.
Weet je iig aan wie t lag dat je zoveel was hadquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:30 schreef Ticootje het volgende:
Sinds ik alleen nog mezelf en de meisjes heb, scheelt dat behoorlijk in was. Ik hoorde van mn ex dat bij heb de washel dezelfde hoeveelheden is gebleven... Ik heb 3 wasjes in de week ofzo.
Verzekeringen staan nog op mijn wishlist maar vind ik echt wel lastige shit, maar goed, moet er eens voor gaan zitten. Zorgverzekering is door het collectief van m'n werkgever echt heel concurrerend ivm de andere aanbieders (ook omdat het uit bruto loon wordt betaald) dus daar is switchen niet heel lonend.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:33 schreef Ticootje het volgende:
En straks in december je zorgverzekering weer uitpluizen.. Dat wil soms ook wel schelen. Sowieso, af en toe al je verzekeringen eens nakijken en kijken of overstappen niet scheelt is wel aan te raden.
Doorlopende reisverzekering... Weeg af hoevaak je op vakantie gaat en of het dan niet voordeliger is om voor die paar dagen er 1 aan te schaffen..quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:35 schreef Luigi het volgende:
[..]
Verzekeringen staan nog op mijn wishlist maar vind ik echt wel lastige shit, maar goed, moet er eens voor gaan zitten. Zorgverzekering is door het collectief van m'n werkgever echt heel concurrerend ivm de andere aanbieders (ook omdat het uit bruto loon wordt betaald) dus daar is switchen niet heel lonend.
Wij denken erover om in het najaar iemand van de Vereniging Eigen Huis langs te laten komen om eens samen met ons te kijken naar alle verzekeringen en uitgaven die we hebben.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:33 schreef Ticootje het volgende:
En straks in december je zorgverzekering weer uitpluizen.. Dat wil soms ook wel schelen. Sowieso, af en toe al je verzekeringen eens nakijken en kijken of overstappen niet scheelt is wel aan te raden.
Mijn 'streef' is wekelijks onder de 100 euro te blijven (dus dat is incl. incidentele bezoekjes aan de lokale super én de wekelijkse boodschappen). De wekelijkse boodschappen doe ik gewoon bij de Appie en dan probeer ik onder de 75 euro te blijven. En de incidentele boodschappen worden ook steeds minder.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:39 schreef Ticootje het volgende:
Gister voor de hele week boodschappen gedaan, en zelfs nog extra voorraad.. 61 eu. Volgens mij ben ik een keer niet de helft vergeten, dus ik vond het best netjes.
Bekende bedragen.. Maar dan voor 3 volwassen en 2 kinderen. En dan tussendoor nog tig keer bijhalen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:43 schreef Luigi het volgende:
[..]
Mijn 'streef' is wekelijks onder de 100 euro te blijven (dus dat is incl. incidentele bezoekjes aan de lokale super én de wekelijkse boodschappen). De wekelijkse boodschappen doe ik gewoon bij de Appie en dan probeer ik onder de 75 euro te blijven. En de incidentele boodschappen worden ook steeds minder.
Voorheen keek ik echt nergens naar en zat ik alleen al voor de wekelijkse boodschappen op de 120 - 130 euro. Echt heel erg. Voor 2 volwassen, een kleuter en een kat dus. Nergens voor nodig.
Verse dingen haal ik op woensdag (mijn vrije dag) idd nog wel eens bij. Ook omdat ik dan vrij ben en wat uitgebreider (verser) kan koken. En ff brood bijhalen idd.quote:Op maandag 27 augustus 2012 10:45 schreef Joene het volgende:
Enige wat we nog wel is bijhalen is brood en of melk eigenlijk ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |