Ergens van binnen wel, voelt dan niet lekker, maar toch.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar heeft je sociale status toch niets mee te maken dan?
En waarom wil ze het weten.. ze is bezet.
Je kan zeggen dat je haar wel leuk vond. Of je houdt het lekker voor je.
Ze wil weten of je haar leuk vindt, en jij wil vertellen over dat je eenzaam bent? wat is de connectie tussen die twee dan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:49 schreef ForzaCaptian het volgende:
Ergens van binnen wel, voelt dan niet lekker, maar toch.
En 'waarom'? Wist ik het maar..
Ja maar dat word dus enorm opgeblazen handig weer. Ach ja...quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:48 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Mwah.. Ik heb wel gezegd dat ik het daten miste. De rest herken ik niet (althans, meer als een via via via via via verhaal) Mijn beste vriend heb ik in dit topic leren kennen, ik houd wel eens meetings, er woont geen fokker bij mij in (ja Detroit zelf dan haha)
Maar toch even netjes vragen aan de persoon waar het over gaatquote:
Misschien, ga niet heel het verhaal uit de doeken doen hier op een fora, maar soit. Elders wel is gedaan bij iets en daar zeiden ze ook dat het er wel sterk op leek, zeker gezien het verleden en al.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:51 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ze wil weten of je haar leuk vindt, en jij wil vertellen over dat je eenzaam bent? wat is de connectie tussen die twee dan?
Gok dat ze gewoon de aandacht leuk vindt. Wie wil nou niet horen dat iemand anders dan je vriend je leuk vindt.
Iets met klepel en klok.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:51 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Ja maar dat word dus enorm opgeblazen handig weer. Ach ja...
[..]
Maar toch even netjes vragen aan de persoon waar het over gaat
Dat is dan ook het belangrijkste toch?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:53 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Iets met klepel en klok.
Maar weet je, het zal mij een worst wezen. Ik weet hoe het zit, en Detroit weet hoe het zit. Dat is het belangrijkste.
van deze zin snap ik echt helemaal nietsquote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:52 schreef ForzaCaptian het volgende:
Misschien, ga niet heel het verhaal uit de doeken doen hier op een fora, maar soit. Elders wel is gedaan bij iets en daar zeiden ze ook dat het er wel sterk op leek, zeker gezien het verleden en al.
Inderdaad. Ik zeg ook niet dat je negatief moet zijn en dat je de hele tijd moet gaan lopen klagen. De nadruk ligt op de positieve draai aan geven. Ik heb ook wel tegen mijn date gezegd dat ik geen sociale kring had en dat ik dat aan het opbouwen was. Ze vond het helemaal geweldig dat ik zo aan mezelf zat te werken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:49 schreef dyna18 het volgende:
Trouwens ook zeggen dat je iets niet weet moet prima kunnen.
Het is alleen het negatieve waar je van weg moet blijven.
Najah, dan wat dat meisje nu doet er toch sterk op lijkt dat ze naar het graven is naar bevestiging van mijn kant, zeker met de reacties die ze plaatst en dingen die ze doet richting mij, die ik hier niet op het forum hoef te zetten.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:54 schreef Cue_ het volgende:
[..]
van deze zin snap ik echt helemaal niets
Maar wil je haar?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:59 schreef ForzaCaptian het volgende:
Najah, dan wat dat meisje nu doet er toch sterk op lijkt dat ze naar het graven is naar bevestiging van mijn kant, zeker met de reacties die ze plaatst en dingen die ze doet richting mij, die ik hier niet op het forum hoef te zetten.En als je dan ook nog eens kijkt naar het verleden en dat ze me leuk gevonden heeft etc. Lijkt het er zeer sterk op, alleen al omdat ik altijd algemeen reageer en nooit het gevoel van mij aan haar heb laten blijken, andersom al wel is.
Goed om te horen, en ook stoer dat je zo open en kwetsbaar durft op te stellen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:54 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik zeg ook niet dat je negatief moet zijn en dat je de hele tijd moet gaan lopen klagen. De nadruk ligt op de positieve draai aan geven. Ik heb ook wel tegen mijn date gezegd dat ik geen sociale kring had en dat ik dat aan het opbouwen was. Ze vond het helemaal geweldig dat ik zo aan mezelf zat te werken.
Ja, niets liever. Maar de situatie waar ik nu privé in zit houdt me hier ook wat in tegen en kan je je weer gaan afvragen of het wel verstandig is en dat geblaat. Ja, i know. Ik twijfel teveel.quote:
Nouja ik zou me drukker maken om het feit dat zij al bezet is.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:02 schreef ForzaCaptian het volgende:
Ja, niets liever. Maar de situatie waar ik nu privé in zit houdt me hier ook wat in tegen en kan je je weer gaan afvragen of het wel verstandig is en dat geblaat. Ja, i know. Ik twijfel teveel.
Ja, dat eerste is ook een dingetje wat niet echt meewerkt, maar soit. Toch doet ze het en ik kan een hele lijst gaan vormen hiero, maar soit. Meer duidelijkheid op een manier creëren kan geen kwaad, wat er dan van komt zie we dan wel weer. Is sowieso beter voor mij, en misschien ook wel voor haar, dat zal dan wel blijken...quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja ik zou me drukker maken om het feit dat zij al bezet is.
Er is altijd wel iets dat prive speelt waardoor het handiger is dit of dat te doen of juist niet. Als ze jou wil, dan wil ze je ook met je eventuele minpunten.
Dan heb je je antwoordquote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:05 schreef ForzaCaptian het volgende:
Ja, dat eerste is ook een dingetje wat niet echt meewerkt, maar soit. Toch doet ze het en ik kan een hele lijst gaan vormen hiero, maar soit. Meer duidelijkheid op een manier creëren kan geen kwaad, wat er dan van komt zie we dan wel weer. Is sowieso beter voor mij, en misschien ook wel voor haar, dat zal dan wel blijken...
Ik gokte al zoiets, maar je weet het op fok maar nooitquote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:08 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Maar ok, maar goed, evengoed, het zal wel, beetje die trent
Nah, op de directe manier zal ze het wel niet vragen. Zij is ook best onzeker heeft ze eens gezegd in een groepsgesprek en werd toen in het uiterste begin een jaar of twee/drie terug ook wel duidelijk. Op de 'gravende manier' dat ze nu doet zeg maar, ben ik dat wel van plan ja.. En anders doe ik het op dezelfde manier als haar. Maar goed..quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dan heb je je antwoordJe gaat vertellen (mits ze er naar vraagt) dat je haar leuk vindt
en dan zie je wel weer.
Ow en haar niet te hoog de hemel in prijzen he
Ligt eraan of je hem ook leuk vindt, en hoe leuk de vrouw opzich dat 'onbereikbare' aantrekkelijk vindt.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:08 schreef Catch_me het volgende:
Is dat voor vrouwen geen afknapper dan dat je als man zijnde uit de doeken doet dat je haar leuk vindt?
Ja dat is het wel. Zij moet altijd de eerste zijn die zich emotioneel overgeeft oftewel zegt dat ze jou leuk vindt, niet andersom.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:08 schreef Catch_me het volgende:
Is dat voor vrouwen geen afknapper dan dat je als man zijnde uit de doeken doet dat je haar leuk vindt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |