Een minpunt aan Nintendo, lokale multiplayer gaat altijd voor op online bij hun.quote:
Voor spellen als mario kart en brawl is dat geen probleem.quote:Op donderdag 13 september 2012 21:46 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Een minpunt aan Nintendo, lokale multiplayer gaat altijd voor op online bij hun.
Ohw, met 2 spelers ga ik het vast wel spelen. Maar die maximum aan 5 ga ik ook nooit halen denk ik. Heb er wel Wiimotes genoeg voor in huis trouwens.quote:Op donderdag 13 september 2012 21:49 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Voor spellen als mario kart en brawl is dat geen probleem.
Maar ik zie mezelf nog niet snel nintentoland erbij pakken
Ja, scheelt dat je al veel accessoires in huis hebt.quote:Op donderdag 13 september 2012 21:54 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Ohw, met 2 spelers ga ik het vast wel spelen. Maar die maximum aan 5 ga ik ook nooit halen denk ik. Heb er wel Wiimotes genoeg voor in huis trouwens.
Voelt als 2002 inderdaadquote:Op vrijdag 14 september 2012 08:45 schreef speknek het volgende:
Die internet meltdown rond Bayonetta 2 is echt fantastisch. Alle fanboy tranen omnomnomnom.
Begun the console wars have.
Nog meer afkortingenquote:Op donderdag 13 september 2012 22:00 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ja, scheelt dat je al veel accessoires in huis hebt.
Verheug me vooral op de vriendinnetjes modus van NSMBU. Dat kan hier nog wel een succes worden.
Dat lijkt me niet. Die Pro-controller is toch gewoon draadloos? Volgens mij moeten controllers voor Wii communiceren via Wiimote.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:22 schreef Aether het volgende:
Is de Pro controller backwards compatible; m.a.w. ook te gebruiken voor de Wii?
Nee, dat is te ingewikkeld. Mee kijken en blokken kunnen plaatsen is echt uitdagend genoeg.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:22 schreef Aether het volgende:
[..]
Nog meer afkortingen
Lijkt me dat juist Nintendoland meer geschikt is voor zo'n mode
Is de Pro controller backwards compatible; m.a.w. ook te gebruiken voor de Wii?
Ok, dat is zo (Wii Balance Board meldt zich mogelijk als een controller?)quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet. Die Pro-controller is toch gewoon draadloos? Volgens mij moeten controllers voor Wii communiceren via Wiimote.
Is me ook niet duidelijk.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:31 schreef Jesse_ het volgende:
Gaat de classic controller wel weer werken op de wiiu eigenlijk?
quote:The Classic Controller and Classic Controller Pro, like the Wii Remote, will be compatible with the Wii U.
http://en.wikipedia.org/wiki/Classic_Controller#Uses
Ah mooiquote:Op vrijdag 14 september 2012 09:34 schreef Aether het volgende:
[..]
Ok, dat is zo (Wii Balance Board meldt zich mogelijk als een controller?)
[..]
Is me ook niet duidelijk.
Lijkt me wel?
Edit:
[..]
Halloquote:Op vrijdag 14 september 2012 10:21 schreef Kyoto5 het volgende:
¤350,- vind ik een meer dan redelijke prijs voor de Premium bundel!Al ben ik nog niet uit of ik hem meteen ga kopen. Ik heb al zoveel dure dingen gekocht dit jaar (3DSXL, TV, Laptop).
En ik ben nieuw hier. Hallo!
Kwestie van rekenen wat je erbij krijgtquote:Op vrijdag 14 september 2012 11:19 schreef Noppie2000 het volgende:
Ik lees nu trouwens dat de ZombiU pack geen Nintendoland erbij krijgt, klopt dit? Want dan moet ik nog even nadenken over welke bundel ik neem, wil namelijk wel beide titels
Gamepad zit bij elke bundel, bij de ZombiU bundel zit de pro controller erbij en is Nintendoland ingewisseld voor ZombiU.quote:Op vrijdag 14 september 2012 11:57 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Ik lees nu ook ergens dat het ZombiU pack ZombiU en die controller zal bevatten in plaats van Nintendoland en een Gamepad. Dat zou echt een gigantische faal zijn.
En op andere sites is weer te lezen dat er wel Nintendoland en gamepad bij zit. Erg onduidelijk. Hoop dat hij binnenkort op bol.com ofzo verschijnt
Alleen jammer dat SDXC niet wordt ondersteund.quote:Op vrijdag 14 september 2012 11:45 schreef Jesse_ het volgende:
Heb je weer een hdd er naast staan. Gooi ik er toch liever een 32gig sdhc kaartje bij in. Met 64gig heb ik toch meer dan genoeg ruimte.
Misschien in een toekomstige firmware update?quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:06 schreef Aether het volgende:
[..]
Alleen jammer dat SDXC niet wordt ondersteund.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |