Die punten liggen meer aan je eigen discipline hoor. Heeft niks met een TV abonnement te maken.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:46 schreef TR08 het volgende:
30 euro.
XS4all basic ADSL internet, geen kabel TV. We kijken alles wat we willen zien gewoon via uitzending gemist achtige sites. Gaat prima en 8 Mbit internet is snel zat.
En ik kan het je aanraden: Het leven zonder TV abbo is heerlijk![]()
• Je mist niks
• Je loopt nooit meer van jezelf te balen dat je -weer- een avond nutteloos voor de buis hebt liggen brak doen,
• Je krijgt meer voor elkaar van de dingen die je wel wilde doen
• Je bent meer relaxed omdat je alles gewoon kijkt op het moment dat jou dat uit komt
Ik wou net zeggen, ik heb tv en denk dat maar zeldenquote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:48 schreef Civilian het volgende:
[..]
Die punten liggen meer aan je eigen discipline hoor. Heeft niks met een TV abonnement te maken.
Nou bij gebrek aan discipline in deze *ahum*quote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:48 schreef Civilian het volgende:
[..]
Die punten liggen meer aan je eigen discipline hoor. Heeft niks met een TV abonnement te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. *ahum*heeft het bij ons in huis veel goeds gebracht dat dat abbo weg is
*Update*
En mijn vrouw is het daarmee eens lees ik net op de SMS![]()
[ Bericht 4% gewijzigd door TR08 op 22-08-2012 11:15:33 ]
Ik heb ook via de kabel, maar dat is niet stabieler dan ADSL. De kabel in in mijn ogen juist instabieler omdat je veel vaker schommelingen hebt als het druk wordt. Reden dat ik toch overgegegaan ben op de kabel is dat Ziggo gewoon sneller internet levert. Digitenne heb ik ook gehad en dat voldoet prima, zolang je geen tv hebt groter dan 1,15 of iets dergelijks en zolang je geen fullHD tv hebt van een hoge kwaliteit. Als je gewoon een wat oudere HD ready hebt, werkt het behoorlijk. In elk geval het goedkooptste digitale alternatiefquote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef jroz het volgende:
Zonder kortingstarief: Iets van 55 euro voor TV (+DVR), internet (50 Mbit) en bellen (doe ik niets mee) van UPC.
Maar kan natuurlijk veel goedkoper, net wat je eisen zijn. Ik wil stabiel en snel internet en ben hier dus aangewezen op kabel.
Als ik traag onstabiel internet zou willen en TV in slechte kwaliteit, dan kon ik ook ADSL + Digitenne kiezen en voor veel minder klaar zijn.
Apart...bij ons was kabel juist altijd slecht qua betrouwbaarheid. Zowel in Delft (Casema/Ziggo) als Almelo (@home/later Ziggo).quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef jroz het volgende:
Zonder kortingstarief: Iets van 55 euro voor TV (+DVR), internet (50 Mbit) en bellen (doe ik niets mee) van UPC.
Maar kan natuurlijk veel goedkoper, net wat je eisen zijn. Ik wil stabiel en snel internet en ben hier dus aangewezen op kabel.
Als ik traag onstabiel internet zou willen en TV in slechte kwaliteit, dan kon ik ook ADSL + Digitenne kiezen en voor veel minder klaar zijn.
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:05 schreef Pokervriend het volgende:
[..]
Ik heb ook via de kabel, maar dat is niet stabieler dan ADSL. De kabel in in mijn ogen juist instabieler omdat je veel vaker schommelingen hebt als het druk wordt. Reden dat ik toch overgegegaan ben op de kabel is dat Ziggo gewoon sneller internet levert. Digitenne heb ik ook gehad en dat voldoet prima, zolang je geen tv hebt groter dan 1,15 of iets dergelijks en zolang je geen fullHD tv hebt van een hoge kwaliteit. Als je gewoon een wat oudere HD ready hebt, werkt het behoorlijk. In elk geval het goedkooptste digitale alternatief
Waar ik woonDE haalde ik de ene keer 8 mbit en de andere keer opeens 30. Waar ik nu woon mag ik blij zijn als ik 6 haal, maar ook dit schommelt gigantisch. Tevens is de ping erg matig. Nu met kabel haal ik een stabiele snelheid (50 mbit abo, ik haal standaard 48) en is de ping uitmuntend.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:05 schreef TR08 het volgende:
[..]
Apart...bij ons was kabel juist altijd slecht qua betrouwbaarheid. Zowel in Delft (Casema/Ziggo) als Almelo (@home/later Ziggo).
In beide plaatsen overgegaan naar ADSL (in Delft naar BabyXL, in Almelo XS4all), meteen volledig storingsvrij.
Mijn ADSL verbinding was en is eigenlijk altijd wel heel stabiel nu.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:25 schreef jroz het volgende:
[..]
[..]
Waar ik woonDE haalde ik de ene keer 8 mbit en de andere keer opeens 30. Waar ik nu woon mag ik blij zijn als ik 6 haal, maar ook dit schommelt gigantisch. Tevens is de ping erg matig. Nu met kabel haal ik een stabiele snelheid (50 mbit abo, ik haal standaard 48) en is de ping uitmuntend.
Is dit de normale prijs of actie prijs en gaat die zometeen omhoog?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:50 schreef opperkleurder het volgende:
Voor TV betaal ik 83,40 per jaar voor digitale tv via edpnet (soort digitenne) en werkt prima.
Voor Internet betaal ik 216 euro per jaar (het eerste jaar) voor een tot 20 Mb/s lijn van T-mobile Online
Is per maand omgerekend dus 24,95.
Is dat 17,50 euro voor alles of vergeet je ene prijs te noemen?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:35 schreef Inlognaam het volgende:
17,50 euro voor vaste lijn, 20mbit/s internet (wat ik bij verre niet haal) en 100 minuten bellen per maand.
Televisie kijk ik op kosten van een andere provider
In mijn geval voor alles. Was een speciale aanbieding van Scarlet One..quote:Op woensdag 22 augustus 2012 16:56 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Is dit de normale prijs of actie prijs en gaat die zometeen omhoog?
[..]
Is dat 17,50 euro voor alles of vergeet je ene prijs te noemen?
Internet is eerste 6 maanden voor 12 euro, daarna betaal je 24 euro. Misschien wissel ik wel weer na een jaar. Modem e.d. is toch gratis.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 16:56 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Is dit de normale prijs of actie prijs en gaat die zometeen omhoog?
[..]
Is dat 17,50 euro voor alles of vergeet je ene prijs te noemen?
Is dat incl. huur vaste lijn trouwens?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 18:42 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Internet is eerste 6 maanden voor 12 euro, daarna betaal je 24 euro. Misschien wissel ik wel weer na een jaar. Modem e.d. is toch gratis.
TV is een vaste prijs, geen actietarief dus. Wordt per jaar in 1x afgeschreven ipv per maand.
Heb geen vaste telefonie, maar betaal naar ik weet geen huur voor een vaste lijn. Als ik privé bel doe ik dat wel mobiel of met skype.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 19:00 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Is dat incl. huur vaste lijn trouwens?
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 19:04 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Heb geen vaste telefonie, maar betaal naar ik weet geen huur voor een vaste lijn. Als ik privé bel doe ik dat wel mobiel of met skype.
EDPNet is een reseller van KPN Digitenne die de prijzen NIET verhoogd heeft.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:50 schreef opperkleurder het volgende:
Voor TV betaal ik 83,40 per jaar voor digitale tv via edpnet (soort digitenne) en werkt prima.
Voor Internet betaal ik 216 euro per jaar (het eerste jaar) voor een tot 20 Mb/s lijn van T-mobile Online
Is per maand omgerekend dus 24,95.
Waar heb je zo goedkoop internet, bellen en TV kunnen vinden. Het goedkoopste dat ik vind is 37,50 per maandquote:Op donderdag 23 augustus 2012 09:03 schreef jagermaster het volgende:
32 euro voor internet, televisie en telefoon...
Internet + bellen van telfort (internet standaard (¤ 20,-) en bellen standaard (¤ 2,50))quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:44 schreef marloesw het volgende:
[..]
Waar heb je zo goedkoop internet, bellen en TV kunnen vinden. Het goedkoopste dat ik vind is 37,50 per maand
En Tele2 maar zeggen dat ze het goedkoopste alles in 1 pakket hebben met glasvezel... voor 42,50.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 16:00 schreef Revolution-NL het volgende:
XMS alles in 1.
40mb glas
Digitale TV met HD
Telefonie
39 euries
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |