En dan is die mug weer weesquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 22:57 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Nee, ik maak de moeder wel dood, dan heb jij geen argument meer.
Ja, dat is jammer voor die weesmuggen dan, dan hadden ze maar een sociale zekerheid moeten uitvinden met zijn allen. Nu sta ik niet in voor de gevolgen.quote:
Je hebt geen gevoelensquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 22:59 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Ja, dat is jammer voor die weesmuggen dan, dan hadden ze maar een sociale zekerheid moeten uitvinden met zijn allen. Nu sta ik niet in voor de gevolgen.
Tandpasta ook, maar die chemische troep gebruik ik om geen last te hebben van dat vervelend gezoem, want dat vind ik nog het vervelendst.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 23:32 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Zoals ik al zei, de jeuk gaat weg wanneer je wat azijn smeert. Daar moet je geen chemische troep voor gebruiken.
zo'n eletrocuteermepper?quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:24 schreef computerprobleem het volgende:
ik heb vannacht nie kunnen slapen door die VIEZE KUT muggen
het zijn er een aantal FU CCK FUCK zelfs ytijdens het typen van dit topic irriteren ze mij
ARGHHHHHHHHH!!!!!!!!!
ik heb net verdomme een steelbook kapot geslagen man, dat ding kostte mij 28 euro verdomme tyfus kut mug en dat smerige aids-beest vliegt vrolijk rond met zijn vieze sletterige troll-hoofd !!!!!!!!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik ren net dat tyfus beest achterna door de kamer en struikel verdomme bijna over een posterlijst en dat kut beest vliegt hier nog
alle ramen opengezet, deur opengezet en dat verrekte autistische kut mug samen met zijn autistische vrouw of whatever zijn compagnon is vliegt vrolijk door en landt waar het maar wilt
TIPS AUB DIT IS EEN PROFESSIONELE VLIEG, HIJ GLIPT STEEDS TUSSEN MIJN HANDEN VANDAAN
heb ik nietquote:
Dan moet je het wel in de brand steken anders werkt het nog niet.quote:
Wel in een beveiligd gaasdoosje natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dan moet je het wel in de brand steken anders werkt het nog niet.
Ik zou eerder schieten.quote:
FIJNquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:06 schreef armageddin het volgende:
net zo'n insectenkenner gesproken. zegt dat er in september een muggenplaag begint
7! The fuque ik vind het al heel wat als ik er 4 op een nacht heb kapot geslagen. Gisteren zat er maar 1 die was dan ook redelijk gauw dood.quote:Op zondag 19 augustus 2012 12:00 schreef rosepetals het volgende:
Ik heb er 7Maar gister heb ik een speciaal lampje gekocht waar hoge tonen uit komen die muggen wegjagen, plus schoteltjes met citroensap neergelegd verspreid over de kamer.
Ik had een rustige nachten ben niet gestoken.
2 muggen kunnen al heel veel schade aanrichten. Nogmaals, 26 muggebulten op mijn lijf, van ik weet niet hoeveel muggen. Ze zitten op mijn handen, vingers, armen, benen, voeten, buik, zij en zelfs op mijn kontquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:16 schreef Argo het volgende:
[..]
7! The fuque ik vind het al heel wat als ik er 4 op een nacht heb kapot geslagen. Gisteren zat er maar 1 die was dan ook redelijk gauw dood.
Betere kwaliteit onderbroek kopen, of heb je z'n vrouwen onderbroek met dunne stof en gaten erin? Dan lijkt het me niet vreemd.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:20 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
2 muggen kunnen al heel veel schade aanrichten. Nogmaals, 26 muggebulten op mijn lijf, van ik weet niet hoeveel muggen. Ze zitten op mijn handen, vingers, armen, benen, voeten, buik, zij en zelfs op mijn kontvind ik dan toch knap van ze. Gewoon dwars door m'n onderbroek heen steken.
Loop je nou zomaar mijn ondergoed te bevooroordelen? Foei. Het zijn gewoon hele zelfverzekerde muggen. Ziekelijk snel ookquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:24 schreef Argo het volgende:
[..]
Betere kwaliteit onderbroek kopen, of heb je z'n vrouwen onderbroek met dunne stof en gaten erin? Dan lijkt het me niet vreemd.
Nee maar ik bedoel door z'n ondergoed daar komt hij makkelijk heen ik weet niet wat je droeg.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:18 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
Loop je nou zomaar mijn ondergoed te bevooroordelen? Foei. Het zijn gewoon hele zelfverzekerde muggen. Ziekelijk snel ook
Gewoon zo'n blije gekleurde meisjes-onderbroek met een kinderachtig printjequote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:19 schreef Argo het volgende:
[..]
Nee maar ik bedoel door z'n ondergoed daar komt hij makkelijk heen ik weet niet wat je droeg.
Wel lief.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:22 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
Gewoon zo'n blije gekleurde meisjes-onderbroek met een kinderachtig printjenee, ik schaam me eigenlijk niet. Ik hou er gewoon van.
1? ik heb er 7 op mn kamer ze helpen wel want mn kamer is nu mug vrijquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:15 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
FIJN![]()
ik ga gewoon opzoek naar een lief klein spinnetje en die laat ik dan een web maken bij mijn plafondlamp![]()
Veel (rauwe) koflook eten schijnt ook te helpen. Dan vinden ze je stinken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |