Normaal gesproken wel, dit was pas m'n tweede. Moet door slaapgebrek komen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:11 schreef LookAtMe het volgende:
Haha TS is een pussy die niet tegen een beetje drugs kan
Was ook mijn eerste gedachtequote:
echt he wat een mietjequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:11 schreef LookAtMe het volgende:
Haha TS is een pussy die niet tegen een beetje drugs kan
Nee hoor, dat komt door de wekelijkse bezoekjes van mensen als jou om hun gezicht weer eens van wratten te ontdoen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:00 schreef Paxcon het volgende:
godverdomme naar de huisarts?
Door drugsidioten als jou wordt de zorg weer duurder.
hilarischquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:02 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Nee hoor, dat komt door de wekelijkse bezoekjes van mensen als jou om hun gezicht weer eens van wratten te ontdoen.
Want? Je bent een nerd als je je lichaam niet vergiftigd?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:10 schreef Quotidien het volgende:
Nu komen alle nerds die nog nooit een joint aangeraakt hebben naarboven.
Nee, dan ben je gewoon dom of suicidaal.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:30 schreef luckass het volgende:
[..]
Want? Je bent een nerd als je je lichaam niet vergiftigd?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:27 schreef Saucerian het volgende:
Trippen op wiet? Ben je niet gewoon psychotisch?
FD was een junk back in the days.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:36 schreef Frank_Drebin het volgende:
Bad trips, tja, clichématig kun je natuurlijk zeggen dat je gewoon geen drugs moet gebruiken wat wel een kern van waarheid bevat.
Maar goed iedereen is jong of jong geweest en bijna iedereen heeft weleens een blowtje gerookt. Hoewel een 'bad trip' in de zin van het woord niet bij het gebruik van cannabis voorkomt want dan zouden dronkenschap eigenlijk ook wel een bad trip kunnen noemen om maar een zijsprong te noemen. Feit blijft dat als het verkeerd valt je er behoorlijk ziek van kan worden. Maar een echte bad trip wil je niet meemaken.
Drugs is meervoud.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:45 schreef Kriebelhoest het volgende:
drugs maakt de samenleving kapot
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |