Nee, dan ben je gewoon dom of suicidaal.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:30 schreef luckass het volgende:
[..]
Want? Je bent een nerd als je je lichaam niet vergiftigd?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:27 schreef Saucerian het volgende:
Trippen op wiet? Ben je niet gewoon psychotisch?
FD was een junk back in the days.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:36 schreef Frank_Drebin het volgende:
Bad trips, tja, clichématig kun je natuurlijk zeggen dat je gewoon geen drugs moet gebruiken wat wel een kern van waarheid bevat.
Maar goed iedereen is jong of jong geweest en bijna iedereen heeft weleens een blowtje gerookt. Hoewel een 'bad trip' in de zin van het woord niet bij het gebruik van cannabis voorkomt want dan zouden dronkenschap eigenlijk ook wel een bad trip kunnen noemen om maar een zijsprong te noemen. Feit blijft dat als het verkeerd valt je er behoorlijk ziek van kan worden. Maar een echte bad trip wil je niet meemaken.
Drugs is meervoud.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:45 schreef Kriebelhoest het volgende:
drugs maakt de samenleving kapot
Zwak man. In 9 jaar nog nooit gebeurd.quote:
Jij was toch 15, of niet? Wel erg vroeg danquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:02 schreef Quotidien het volgende:
Terechte klacht, heb het ook een keer gehad. M'n vrienden dachten dat ik een grapje maakte.
Nee, hoe kom je daarbij?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:28 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Jij was toch 15, of niet? Wel erg vroeg dan
Ik kan er ook niet tegen, word helemaal para ervanquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:27 schreef Saucerian het volgende:
Trippen op wiet? Ben je niet gewoon psychotisch?
De enkele keren dat ik heb geblowd merkte ik er nagenoeg niets van, hoogstens dat ik wat melig werd.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:36 schreef waspoedertje het volgende:
[..]
Ik kan er ook niet tegen, word helemaal para ervan
Precies deze situatie. Ik denk ook vaak dat het gewoon kutwiet was omdat we er hoogstens wat melig van werden. En die vriend die enorm moe werd, dat overkwam mij een keer. Alleen was het nog wat erger dan enorm moe worden, ik kon me amper bewegen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:39 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
De enkele keren dat ik heb geblowd merkte ik er nagenoeg niets van, hoogstens dat ik wat melig werd.
Maar dat kan ook gewoon slechte wiet zijn geweest
Een vriend van me werd wel enorm moe en viel zowat in slaap. Kon niet goed meer ademhalen en zo![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |