Ik ken haar, en geloof me.. ze ziet er onschuldig uit, maar dat was ze vroeger niet, en denk nu nog steeds niet..quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja wandelen is wat anders dan zoenen hoor
Niet klagen maar schoonmaken en bidden om kracht, dus pak die WC-borstel en schrobben maar sletje!quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:10 schreef Gulmez het volgende:
[..]
grappemaker wat ben ik dan nep evrliefd? doe normaal man en ik heb nog nooit toilet in mn leven schoongemaakt dus slaat nergens op jou post
Ik denk eerder dat jij degene bent die dat niet is.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:16 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Ik ken haar, en geloof me.. ze ziet er onschuldig uit, maar dat was ze vroeger niet, en denk nu nog steeds niet..
nee juist niet normailitr. trouwer dan antillianen en nederlanders relatief gezienquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:16 schreef slangpie het volgende:
`zijn al die turken zo ontrouw als de pest?
Ach het eerste beste mooie `halfbloedje'' wat op jouw pad komt grijp je ook weer en dan is het dag mevrouw Sri Lanka. dwaasquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:17 schreef Gulmez het volgende:
en we hebben zovaak ruzie, zou voor ons beide een verlichting zijn om uit elakar te gaan wtf kan je samen gaan wonen rotterdam als je altijd ruzie hebt, dan ziot ik in rotterdam en heb niks meer behalve haar, daar word je niet gelukkig van
ja, ik zeg hele erge dingen tegen haar vaak en dan klapt ze dicht of ze word agressief maar we passen nietb ij elkaar, beide een ander niveau en een ander leven, ook qua werktijdenquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:17 schreef slangpie het volgende:
en ze weet dat jij er zo over denkt?
Gadver maak je je wc nooit schoon? Ransbakquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:10 schreef Gulmez het volgende:
[..]
grappemaker wat ben ik dan nep evrliefd? doe normaal man en ik heb nog nooit toilet in mn leven schoongemaakt dus slaat nergens op jou post
heb pgb'tje van de overheid, krijg geld om iemand in te huren om schoon te maken, want heb agressieproblematiek en dan kom je voor hulp de pgb inquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:35 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Gadver maak je je wc nooit schoon? Ransbak
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |