quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:35 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Eeensch, trouwens dacht dat dit het PVDA lied was.
Denk dat hij dat ook bedoelde.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:52 schreef MaryMouse het volgende:
[..]De internationale.
Nee is nooit het lied van de PvdA geweest, wél was het (als ik mij goed herinner) het onofficiële lied van de SDAP.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:50 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Nog altijd niet leren lopen op haakjes?
Nee bedoelde dus echt de PVDA. Er zatten in de 80'tiger jaren genoeg linke rakkers in de PVDA (en ook in andere buitenlandse gemattigde partijen) die hand in hand samen werkte met het poliet buro in de USSR. Kijk alleen maar eens naar welke lieden meededen aan de stop de bom acties, en dit niet als jan jansen deden ivm een gevoelde angst voor een globale eind oorlog. En heb het dan niet over de normale protesten in steden, maar veel meer over de protesten die bij diverse basissen door heel Europa plaats vonden.quote:
Rot op met die schijt muziekquote:
Had je net als ik, als klein meisje je moeders (pump moeten aantrekken. Als je op veel te grote schoenen en dus in verhouding veel te hogen haakjes kan lopen kan je het later op goed passende schoentjes.quote:
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:00 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Had je net als ik, als klein meisje je moeders (pump moeten aantrekken. Als je op veel te grote schoenen en dus in verhouding veel te hogen haakjes kan lopen kan je het later op goed passende schoentjes.
Berg auf gehn wir mit Unterberg...quote:
Amber heeft dus altijd op te grote voet mogen leven :pquote:
Dat kan ik mij nog wel herinneren, maar voor WOII was de internationale een socialistisch strijdlied, tijdens de koude oorlog meer met het communisme geassocieerd.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:58 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Nee bedoelde dus echt de PVDA. Er zatten in de 80'tiger jaren genoeg linke rakkers in de PVDA (en ook in andere buitenlandse gemattigde partijen) die hand in hand samen werkte met het poliet buro in de USSR. Kijk alleen maar eens naar welke lieden meededen aan de stop de bom acties, en dit niet als jan jansen deden ivm een gevoelde angst voor een globale eind oorlog. En heb het dan niet over de normale protesten in steden, maar veel meer over de protesten die bij diverse basissen door heel Europa plaats vonden.
Ik kan mij niet herinneren dat mijn moeder ooit pumps heeft gedragenquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:00 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Had je net als ik, als klein meisje je moeders (pump moeten aantrekken. Als je op veel te grote schoenen en dus in verhouding veel te hogen haakjes kan lopen kan je het later op goed passende schoentjes.
Voor de WWI was het al het socialistische strijdlied. En werd als ik me niet vergis eerst voorgeslagen als het nieuwe volkslied van de USSR.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:02 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dat kan ik mij nog wel herinneren, maar voor WOII was de internationale een socialistisch strijdlied, tijdens de koude oorlog meer met het communisme geassocieerd.
Daar zou je helemaal gelijk in kunnen hebben. Die kennis is een beetje bij mij weggezakt. Zijn van de weetjes en feitjes uit de tijden van 'papa verteld'quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:04 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Voor de WWI was het al het socialistische strijdlied. En werd als ik me niet vergis eerst voorgeslagen als het nieuwe volkslied van de USSR.
De eerste paar keren met (hoge) haakje was toch wel even wennen hoor, want je voet staat totaal anders tenopozichte van de pendalen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:03 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Ik kan mij niet herinneren dat mijn moeder ooit pumps heeft gedragen
Maar ik kan prima op hakjes lopen, jarenlang gedragen, autorijden is er ook geen probleem mee.
Met lage hakjes begonnen, en dan opbouwen werkte goed voor mij. Maar hakken hoger dan 5cm heb ik nooit gedragen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:05 schreef -Amber- het volgende:
[..]
De eerste paar keren met (hoge) haakje was toch wel even wennen hoor, want je voet staat totaal anders tenopozichte van de pendalen.
Ga ik nu inderdaad doenquote:
Geschiedenis altijd al interresant gevonden. Zeker later in de opleiding(en), omdat ik toen helemaal herkende dat veel wat zich nu afspeeld (deels) voortvloeid uit het verleden. Zie bv. het koerden probleem etc.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:05 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Daar zou je helemaal gelijk in kunnen hebben. Die kennis is een beetje bij mij weggezakt. Zijn van de weetjes en feitjes uit de tijden van 'papa verteld'
Later gater, ga eens huis waards. doeeeeiquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:09 schreef ErwinRommel het volgende:
Nu quality-time besteden, laters iedereen!
Ik heb geschiedenis ook altijd boeiend gevonden, maar op een andere, meer archeologische wijze. Heel veel gelezen en gezien over de middeleeuwen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:07 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Geschiedenis altijd al interresant gevonden. Zeker later in de opleiding(en), omdat ik toen helemaal herkende dat veel wat zich nu afspeeld (deels) voortvloeid uit het verleden. Zie bv. het koerden probleem etc.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:09 schreef ErwinRommel het volgende:
Nu quality-time besteden, laters iedereen!
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:10 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Later gater, ga eens huis waards. doeeeei
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |