Als je nu 1 post in het OS subforum hebt gehad of tijdens/richting/vlak na de OS 1 keer een krant hebt gelezen of een journaal hebt gezien en over 20 jaar doe je al "Kromodinges? Wie?" mag je het land uitgetrapt wordenquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 22:11 schreef Biogarde het volgende:
4 jaar op de bank chips vreten en een gewone baan loont beter.
Ja, maar je hebt wel goud. Over 20 jaar doen we: Kromodinges? Wie?
Een ik-zeg-doen-reclame schijnt 3 ton op te leveren voor nauwelijks werk.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 22:25 schreef Ericr het volgende:
Ach misschien zien we 1 van de winnaars in een Kinder Bueno reclame en er zal vast hier en daar wel wat promotioneel werk te doen te zijn of iets anders waarmee de gouden medaille vermarkt kan worden.
In de meeste sporten hoef je het niet voor het geld te doen. Als je de A-status hebt krijg je hoe dan ook een kostenvergoeding ook al is die vrij laag (¤ 350) en een stipendium mocht je die nodig hebben.
Huidige jeugd weet al niet meer wat een videoband en een cassettebandje is.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 22:20 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je nu 1 post in het OS subforum hebt gehad of tijdens/richting/vlak na de OS 1 keer een krant hebt gelezen of een journaal hebt gezien en over 20 jaar doe je al "Kromodinges? Wie?" mag je het land uitgetrapt worden
Maar die waren in de hoogtijdagen daarvan amper geboren. Mensen die nu 3 zijn ofzo zou ik het over 20 jaar ook wat minder kwalijk nemen (nog wel een beetjequote:Op dinsdag 14 augustus 2012 22:28 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Huidige jeugd weet al niet meer wat een videoband en een cassettebandje is.
Het is geen salaris natuurlijk, dit is een extra vergoeding boven op het stipendium en de onkostenvergoeding die A-status sporters al krijgen. Dat is geen vetpot maar tegelijkertijd wordt een groot gedeelte van de faciliteiten en coaches door NOC/NSF betaald.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 11:05 schreef Pandarus het volgende:
50,000 euro salaris voor een periode van 4 jaar en je moet ook nog eens je coaches enzo betalen, dat is niet zo veel.
Zou raar zijn als ze alles zelf in de portomonee steekt en er een auto ofzo voor koopt. Het is technisch geen 'salaris' maar dat is het natuurlijk wel.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 11:10 schreef Specularium het volgende:
Moet ze die coaches zelf betalen?
Heel netjes van d'rquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 21:15 schreef Marcoss het volgende:
Vos heeft er overigens zelf voor gekozen om het als teamsport aan te laten merken zodat haar ploeggenotes ook een bedrag zouden krijgen.
quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 21:15 schreef Marcoss het volgende:
Vos heeft er overigens zelf voor gekozen om het als teamsport aan te laten merken zodat haar ploeggenotes ook een bedrag zouden krijgen.
Niet dat ik Vos niet sympathiek vind, maar dat is natuurlijk ook vooral gedaan om eigenbelang.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 21:15 schreef Marcoss het volgende:
Vos heeft er overigens zelf voor gekozen om het als teamsport aan te laten merken zodat haar ploeggenotes ook een bedrag zouden krijgen.
Ranomi Kromowidjojo verdient 50.000 euro met haar drie medailles.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 11:53 schreef Iwanius het volgende:
Maar maar is dit geld belastingvrij of komen die Blauw boys ook
weer langs met "mag ik ff vangen?"
Met 18 x 30.000 zou de 'schatkist' wel heel snel leeg worden hequote:Op donderdag 16 augustus 2012 12:04 schreef MrBaas het volgende:
Fail... Een hockeyster krijgt maar 1 maandsalaris.
Ik hoop voor die trutten dat ze goede sponsors hebben, waar ze flink van kunnen cashen.
Het geld komt bij het NOC vandaan niet bij de KNVBquote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:37 schreef Nober het volgende:
Het is maar goed dat de voetballers zich niet hebben geplaatst want dan hadden ze bij brons al honderdduizend euro per speler gekregen van de KNVB.
Het is eerder een bonus dan een salaris, een leuk extraatje.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 11:46 schreef Pandarus het volgende:
[..]
Zou raar zijn als ze alles zelf in de portomonee steekt en er een auto ofzo voor koopt. Het is technisch geen 'salaris' maar dat is het natuurlijk wel.
zo schijnt het nou eenmaal te werken in het wielrennen... ieder team heeft een kopman en de rest werkt in dienst van die persoon. Marianne heeft bewezen de beste te zijn en verdient het dat haar team achter haar staat.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 09:21 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Niet dat ik Vos niet sympathiek vind, maar dat is natuurlijk ook vooral gedaan om eigenbelang.
Waarom zou je als wielrenster "voor" Vos gaan rijden? In het verleden is het natuurlijk ook weleens gebeurd in de Nederlandse ploeg dat de "tweede" vrouw voor haar eigen kansen gaat (en zo brons wint). Om dit te voorkomen, moet je je ook wel schappelijk opstellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |