Als hij geen homo is, ben ik het ook niet, heerlijk wat een dramaqueen.quote:
Oh please, krijgen we alle TRU gekken hierquote:
Ik had in mijn ban 1,5 week terug een filmpje ge-DM't naar een user die hier ook post maar hij wou hem niet posten.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:27 schreef Perrin het volgende:
Van de altijd objectieve Daily Mail: Curiosity Rover spots mysterious 'UFO' zooming across the red planet's horizon
Alle footage is footage, niet waar?quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:30 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Oh please, krijgen we alle TRU gekken hier
Daily Mail interpretaties kunnen wat mij betreft hier weg blijven.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:31 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Alle footage is footage, niet waar?
Maar de footage is wel interessant, ongeacht de bron.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:33 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Daily Mail interpretaties kunnen wat mij betreft hier weg blijven.
Neem die AUB mee naar TRUquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Dit is het oorspronkelijke filmpje dus, meneer post altijd wel interessante footage.
Mooi, kan ik hem hopelijk zien.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 10:23 schreef Pietverdriet het volgende:
24 uur verplaatst, geen lancering vandaag
Zoiets, maar je ziet ook een unindentified object van links naar rechts vliegen.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:35 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Dat is toch het filmpje van die skycrane die neerstort ?
Het was leuk geweest als het Coccolith was geweestquote:
Eens.....quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:30 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Oh please, krijgen we alle TRU gekken hier
@ Yuriquote:
Wat vreemd dat niemand van jullie iets over deze belangrijke inspiratiebron hebben te zeggenquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 10:00 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Hier komt die nog s apart.
Dit kwam in het laatste stuk van de curiosity update die ik hier vannacht heb gepost. Een kort stukje over Ray Bradbury. Zijn laatste bezoek aan JPL om het succes te vieren van Spirit en Opportunity. Hij mag ook even op Mars rondrijden met de simulator. Mooi om te zien dat zo'n belangrijke inspiratiebron voor de Mars missies dat nog heeft mogen meemaken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |