abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_115491940
De Olympische Spelen 2012 zullen na ruim twee weken afgesloten worden met een indrukwekkende sluitingsceremonie. De sporters hebben gestreden en de medailles zijn verdeeld. Het zit er op. Zoals London 2012 begon met een specataculaire Openingsceremonie, wordt het grootste sportevenement ter wereld ook weer traditioneel afgesloten met een spetterende slotshow. Deze vindt plaats in het Olympische Stadion in het Olympic Park. De Olympische vlam zal gedoofd worden en de fakkel wordt overgedragen aan Rio de Janeiro, de organiserende stad van de Spelen in 2016.

Langzaam maar zeker worden er steeds meer details bekend gemaakt over de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen 2012 in Londen.

Een paar facts op een rijtje:

•De Sluitingsceremonie wordt verzorgd door Artistic Director Kim Gavin en zijn team die een onvergetelijk spektakel neer zullen zetten.
•Het thema van de sluitingsceremonie is 'A Symphony of British Music'. Er wordt gevierd dat muziek een van de sterkste Britse exportproducten van de afgelopen 50 jaar was. Welke artiesten er precies zullen optreden is nog niet bekend.
•De wereldwijde uitzending van de ceremonie zal beginnen om 21 uur (Britse tijd).
•Een totale cast van 15.000 personen werkt mee aan de openings- en sluitingsceremonie, waaronder duizenden vrijwilligers.
•De vlaggendragers en alle atleten zullen hun laatste rondje in het stadion doen. De atleten zullen gezamenlijk het veld betreden als een 'natie'.
•Na binnenkomst worden drie vlaggen aan de vlaggenmasten gehesen: de Griekse vlag, de vlag van Groot Brittannië en de vlag van Brazilië. De burgemeester van Londen geeft de Olympische Vlag terug aan de voorzitter van het Olympisch Comité en deze overhandigt de Vlag symbolisch aan de burgemeester van Rio de Janeiro.
•Met een slotspeech beëindigt de voorzitter de Olympische Spelen.
•En tot slot zal de Olympische vlam, die brandt sinds de opening van de Spelen, worden gedoofd. Een aangrijpend en ontroerend moment voor alle betrokkenen bij de Spelen.

Hans van Zetten als commentator. :D _O_

:P

Aanvulling van Ajaccied:


quote:
'Sluiting reis door Britse popgeschiedenis'
Details sluitingsceremonie gelekt

De sluitingsceremonie van de Olympische Spelen wordt een reis door de Britse popgeschiedenis. Dat onthulde producent David Arnold in de Britse krant Daily Telegraph. „We hebben geprobeerd iets te maken waarin iedereen dingen kan vinden waarvan je zegt: dat zijn wij, dat is Groot-Brittannië”, aldus Arnold, componist van de muziek van vijf James Bond-films.

Arnold betitelde geruchten dat Paul McCartney en Adele gaan optreden als „angstaanjagend nauwkeurig”, maar wilde niet de verhalen bevestigen dat Kate Bush de microfoon ter hand neemt in het Olympisch Stadion van Londen.
Duidelijk is in ieder geval dat The Who, Muse en George Michael zullen optreden. De sluitingsceremonie begint zondagavond om 22.00 uur Nederlandse tijd.
quote:

Turncommentator Hans van Zetten is door de NOS gevraagd verslag te doen van de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen. Hij zal dat samen doen met presentatrice Dione de Graaff.

Van Zetten viel de afgelopen week op door zijn enthousiaste verslag van de gouden rekstok-oefening van Epke Zonderland. Hij was nadien 'trending topic' op twitter. Het verzoek om zondagavond het commentaar te doen bij de slotceremonie was overigens al daarvoor gedaan, zegt hij.

De NOS laat weten dat er meerdere redenen waren om Van Zetten te vragen, en spreekt van "een mooie blijk van waardering voor al het goede werk dat hij heeft verricht".
quote:
Tijdens de slotceremonie van de Olympische Spelen zullen de Spice Girls optreden. Geruchten daarover die al langer de ronde deden, zijn bevestigd door foto's van de repetities in de Britse schandaalkrant The Sun.

The Spice Girls, opgericht in 1996, was een van de best verkopende meidengroepen uit de popgeschiedenis. De groep bestond oorspronkelijk uit vijf zangeressen, van wie er één - Ginger Spice Geri Halliwell - al in 1998 afscheid nam.

De overige vier, Victoria Beckham (Posh), Emma Bunton (Baby), Melanie Chishom (Sporty) en Melanie Brown (Scary), gingen nog door tot 2001. Daarna stopte de productie van nieuwe albums en concerten.

Ook George Michael en Pet Shop Boys
In 2007 traden de vijf dames toch weer samen op tijdens de 'Return of the Spice Girl'-tour, waarbij ze diverse landen aandeden. Ook brachten ze twee nieuwe songs uit. Daarna ging ieder zijn eigen weg.

Tussen de groepsleden zouden veel onderliggende spanningen en ruzies zijn. Een nieuwe reünie leek dan ook niet erg waarschijnlijk. Maar de foto's in The Sun bewijzen het tegendeel. Posh, Scary, Baby, Sporty en Ginger Spice zijn daarop te zien terwijl ze zingen en dansen op de daken van Londense taxi's.

De vijf dames zijn niet de enigen die gespot zijn bij de repetities. Ook George Michael, Annie Lennox, Kate Bush, Brian May, The Kaiser Chiefs, Madness en de Pet Shop Boys zullen waarschijnlijk zondag optreden.
Rumoured performances include the following:

Adele - Someone Like You

Beady Eye - Wonderwall (no Oasis reunion expected, so Liam Gallagher beings his new band)

Kate Bush - Running Up That Hill (she's not toured since 1979!)

Jamiroquai - You Give Me Something

Elton John & George Michael - Don't Let The Sun Go Down On Me

The Kinks' Ray Davies - Waterloo Sunset
Annie Lennox - There Must Be An Angel

Paul McCartney - Sgt Pepper's Lonely Heart's Club Band

Madness - Our House

KwIe_sjKeAY

Muse - Survival (the official London 2012 Olympics song)

One Direction - What Makes You Beautiful (performed "from a carnival-like flat-bed truck, moving around the athletics track!")

The Pet Shop Boys - West End Girls
Queen - We Will Rock You

The Rolling Stones - Start Me Up

Ed Sheeran and Pink Floyd's Nick Mason - Wish You Were Here
The Spice Girls - Wannabe

Take That - Shine (Minus Robbie Williams and their appearance is in doubt after Gary Barlow's family tragedy)

Paul Weller - The Changingman

The Who - My Generation

And, erm, Russell Brand - I Am The Walrus

Other artists rumoured to be performing include Elbow, Tinie Tempah and Fatboy Slim.

Definitely NOT performing (or so they say): The Sex Pistols, Noel Gallagher, Pink Floyd's David Gilmour and Roger Waters.

Definitely not performing because they're playing at the same time in Hyde Park: Blur, New Order, The Specials.
pi_115491953
So Maybeeeeeeee
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:05 #3
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_115491955
houdt die zijn poep in?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_115491963
*O* *O* *O* *O* *O* *O* _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
  Forum Admin maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:13 #5
35723 crew  GGMM
pi_115491970
Batman?
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_115491975
KoertWesterman twitterde op zondag 12-08-2012 om 23:58:47 Pepsi en Shirley mochten niet van Coca Cola... #slotceremonie #sluitingsceremonie reageer retweet
pi_115491978
MAAAAAAYBEEEEEEEEEE
  † In Memoriam † maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:18 #8
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_115491979
Playlist>
:')
  Moderator maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:22 #9
9859 crew  Karina
Woman
pi_115491984
nederlanders zijn best vaak in beeld :)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115491987
Mel B. was het lekkerst vandaag.
pi_115491988
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 23:59 schreef Ooku het volgende:
Die Victoria Beckham zag er erg geil uit
Ze had er ook erg veel zin in :')
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_115491989
quote:
3s.gif Op zondag 12 augustus 2012 23:59 schreef Tha_Erik het volgende:
Zuiver zingt ie in ieder geval niet.
Dat is het understatement van de dag idd _O-

Maar toch _O_
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:25 #13
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_115491994
BUT I DONT KNOW HOW
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
pi_115492000
De tyfus zeg :')
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:30 #15
32622 Elusive
Mad Fer It!!
pi_115492003
chris sharrock _O_
pi_115492004
Beady Eye, with Liam Gallagher Wonderwall
Electric Light Orchestra Mr Blue Sky (recorded)
Eric Idle Always Look on the Bright Side of Life
Muse Survival
Brian May and Roger Taylor Brighton Rock
Brian May, Roger Taylor and Jessie J We Will Rock You
London Philharmonic Orchestra National Anthem of Greece
London Welsh Male Voice Choir and London Welsh Rugby Club Choir Olympic Anthem
The Who Baba ORiley / See Me, Feel Me / Listening to You / My Generation
pi_115492006
Wonderwall O+
know'm sayin?
×
word? word.
pi_115492007
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 23:59 schreef Thomas-sama het volgende:
ik zag haar slipje :D
Lucky you :')
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:32 #19
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_115492009
Zo mooi dit.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_115492013
Spice girls O+

Toch nog wat leuks gezien vanavond *O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:33 #21
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_115492016
De Spice Girls zijn weer uit elkaar. :'(
Géén kloon van tvlxd!
  Redactie Sport maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:40 #22
274204 crew  Mexicanobakker
pi_115492023
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 23:59 schreef Karina het volgende:
Naauuwwww

Ik vind dit niks :+ Maar ik zal wel de enige zijn.
Hij zingt vooral heel matig.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_115492024
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2012 00:00 schreef GGMM het volgende:
Batman?
  maandag 13 augustus 2012 @ 00:00:41 #24
168979 Plasterk
Is de plas sterk?
pi_115492025
Zo nog ff song 2 van Blur.
pi_115492029
Wel gaaf als land dat je zulke artiesten tot je beschikking hebt. Beide ceremonieën staan gewoon in het teken van de Britse muziek, nog hebben ze nog een arsenaal wat ze kunnen gebruiken. Gaaf hoor!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')