Wat een klote kinderen, ze doen er ook zo nuchter over. Stelletje meelopers Bah! Wat zouden die ouders ervan vinden?quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:39 schreef Bundesrepublik het volgende:
https://twitter.com/#!/search?q=%23teamshantiishoer
Ik heb dr normaal ook niet snel last van, maar op de 1 of andere manier vind ik dit enorm droevig en kansloos.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:40 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Hier kan ik echt zo agressief van worden. Kinderen slaan is niet goed maar mijn handen beginnen hier wel van te jeuken zeg.
Alsnog, dan moet diegene zich heel erg gaan schamen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:43 schreef Schpast het volgende:
Niet doorhebben dat dat hoogstwaarschijnlijk een nep-account is.
Denk niet dat dit nep is. Het is niet alsof dit account gister gemaakt is en meteen zo begon.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:43 schreef Schpast het volgende:
Niet doorhebben dat dat hoogstwaarschijnlijk een nep-account is.
Mijn koffie!quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:45 schreef Rectum het volgende:
shanti zal dan ook wel een kankerhoer zijn
Volgensmij is ze geadopteerd.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:48 schreef Schpast het volgende:
[..]
Mijn koffie!
Wel een faalhaasje: hij schrijft: "ik hoop dat je je ouders nooit gaat ontmoeten."Kleine kutknuppel, ze kent haar ouders toch al.
______
Duidelijk een Indisch meisje en geen Marokkaanse.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:48 schreef Tropanzia het volgende:
Wat is dat voor kutjong.
Waar gaat dit over?
Wie is Shanti? Dat meisje vast.
Ik hoop echt zo zeer dat de Marokkaanse familie van die Shanti even bij de jochie langskomen, die ouders mogen van mij net zo afgeranseld worden.
In het gevang met dit soort volk.
Zal leuk materiaal zijn als ze googlen naar Dennis Berge.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:49 schreef Geelman het volgende:
Hopelijk blijft dit goed bewaard, zodat potentiële werkgevers/vriendinnetjes/enz. deze fraaie stukjes proza van Dennis kunnen lezen.
Dit, dat die jongen nooit meer een leven krijgt.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:49 schreef Geelman het volgende:
Hopelijk blijft dit goed bewaard, zodat potentiële werkgevers/vriendinnetjes/enz. deze fraaie stukjes proza van Dennis kunnen lezen.
Nou ja, dat gaat ook wat te ver, maar ik vind niet dat hij dit ongestraft kan doen. Ook al is hij maar 12. Het zou interessant zijn als hij hier later een paar vraagjes over krijgt.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:52 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Dit, dat die jongen nooit meer een leven krijgt.
Die ouders kennen twitter vast niet.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:41 schreef Laconfiture het volgende:
[..]
Wat een klote kinderen, ze doen er ook zo nuchter over. Stelletje meelopers Bah! Wat zouden die ouders ervan vinden?
Kennen 't niet? De ouders van 12-jarigen zijn waarschijnlijk begin dertigers. Als je dan niet weet wat Twitter oid isquote:Op zondag 12 augustus 2012 14:57 schreef SaxoPower het volgende:
[..]
Die ouders kennen twitter vast niet.
Echt een sneu figuur zeg.
Ik hoop echt dat dit hem nog lang heel erg lang achtervolgt
Laat het maar in het nieuws komen komen ofzo.
Gewoon met zn twitter account naam vol in beeld.
Zal die vast lieve berichten krijgen
Deze opmerking kan écht niet, maar ik moest zo hard lachen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:45 schreef Rectum het volgende:
shanti zal dan ook wel een kankerhoer zijn
Je hebt gelijk, maar dit is dan wel zo'n beetje het ergste wat je tegen 1 persoon kan zeggen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:54 schreef Geelman het volgende:
[..]
Nou ja, dat gaat ook wat te ver, maar ik vind niet dat hij dit ongestraft kan doen. Ook al is hij maar 12. Het zou interessant zijn als hij hier later een paar vraagjes over krijgt.
Mensen terecht verbeteren maar het zelf ook niet snappenquote:Op zondag 12 augustus 2012 14:49 schreef Schpast het volgende:
[..]
Duidelijk een Indisch meisje en geen Marokkaanse.Wereldvreemd zijn!
Wat is dit nu weer, hoe kun je zien dat het zo'n soort figuur gaat wordenquote:Op zondag 12 augustus 2012 15:34 schreef Twiitch het volgende:
Kunnen we niet gewoon alle kinderen op hun 14e/15e screenen en dit soort figuren post nataal aborteren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |