nou, ik lees "De naam op de SCC of CC dient overeen te komen met de naam op het toegangsbewijs voor de uitwedstrijd" dus dat zou betekenen dat je gewoon een kaartje kunt kopen met de SCC van je vader, zolang je zijn SCC dan ook maar meeneemt...quote:Op woensdag 15 augustus 2012 17:16 schreef Mama_Mia het volgende:
Dus stel ik ga soms naar de wedstrijd op SCC van mijn vader, dan zou ik niet met zijn SCC naar een uitwedstrijd kunnen, maar wel als ik een clubcard heb?
Dat stond inderdaad ook in de mail, dat eerste gedeelte, maar dit is inderdaad duidelijker zo, leuk want dan is het nog eens mogelijk om naar een uitwedstrijd te gaan met iemand die geen SCC of uitkaart heeft, een CC kost niet zoveel.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 17:24 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
nou, ik lees "De naam op de SCC of CC dient overeen te komen met de naam op het toegangsbewijs voor de uitwedstrijd" dus dat zou betekenen dat je gewoon een kaartje kunt kopen met de SCC van je vader, zolang je zijn SCC dan ook maar meeneemt...
foutje, bovenaan staat "Iedereen moet in bezit zijn van een geldige (S)CC op eigen naam en deze dient overeen te komen met de naam op het losse wedstrijdticket en het identiteitsbewijs." dus dan kun je niet met de SCC van je vader omdat zijn naam niet klopt met jouw ID maar wel gewoon met je eigen CC
precies, ff een Clubcard exclusief abonnement of FC Twente-sjaal aanschaffen voor 6 euri en klaar is <insert naam>quote:Op woensdag 15 augustus 2012 17:28 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Dat stond inderdaad ook in de mail, dat eerste gedeelte, maar dit is inderdaad duidelijker zo, leuk want dan is het nog eens mogelijk om naar een uitwedstrijd te gaan met iemand die geen SCC of uitkaart heeft, een CC kost niet zoveel.
Nou....quote:Op donderdag 16 augustus 2012 10:03 schreef Ascendancy het volgende:
Volgens het AD dus geen versterkingen meer bij Twente. McClaren wil graag nog een linksback, maar Munsterman wil liever financieel voorzichtiger zijn.
Lijkt me prima. Als de nood echt hoog is kan er altijd een centrale verdediger tijdelijk doorschuiven.
Hebben we dat nu nodig? Bjelland was toch gekomen voor Douglas?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 10:12 schreef Q. het volgende:
[..]
Nou....
http://www.twentefans.nl/(...)dedryck-boyata-.html
Is nog steeds niet zeker dat Douglas blijft hè? En daarbij, Bjelland is nu meer de vervanger van Wisgerhof, handig om eentje achter de hand te hebben voor Douglas. Wisgerhof is nu ook wel afgeschreven.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 10:24 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hebben we dat nu nodig? Bjelland was toch gekomen voor Douglas?
quote:Volgens de Telegraaf en de Belgische krant Het Laatste Nieuws hebben de Tukkers een gesprek gehad met Dedryck Boyata over een transfer naar Enschede. Boyata die bij Manchester City door de moordende concurrentie op het tweede plan geraakt is, zou naar verluidt wel oren hebben naar een dienstverband bij FC Twente. Dedryck Boyata (21) is een éénmalig Belgisch international met Congolese roots, die met name als centrale verdediger of rechtsback staat opgesteld. Hij staat sinds 2006 onder contract bij de "Citizens", maar is daar tot op heden niet doorgebroken. Het afgelopen seizoen werd Boyata verhuurd aan Bolton Wanderers.
.net
In Football Manager heeft die gozer mij de CL bezorgdquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:37 schreef Daywalk3r het volgende:
Laat maar lekker ontwikkelen in Eanske
quote:McClaren: ,,Geen titelfavoriet”
FC Twente-trainer Steve McClaren heeft met verbazing gereageerd op de commentaren, waarin zijn ploeg na de sterke seizoenstart tegen FC Groningen (4-1 zege) ineens werd uitgeroepen tot belangrijke titelkandidaat.
,,Na alle officiële wedstrijden die we dit seizoen al speelden, hoorde ik daar niets over. Raar dat je dan na één wedstrijd al een favoriet kan zijn. Tegen FC Groningen hebben we naar behoren gepresteerd. Laten we het er op houden dat we een team met potentie hebben.” FC Twente investeerde voor dit seizoen ruim achttien miljoen euro in nieuwe spelers. ,,Iedereen praat daar wel over, maar met Luuk de Jong en Ola John verloren we veertig doelpunten en heel veel assists. Die hebben we niet zo maar terug. Elk jaar weer verliezen wij onze beste spelers. Dit team heeft nog een lange weg te gaan.”
quote:McClaren prijst Nacer Chadli
FC Twente-trainer Steve McClaren heeft zijn lof uitgesproken over Nacer Chadli, die in Enschede op zijn vertrouwde linksbuitenpositie opnieuw furore maakt. Daarnaast imponeerde de Waalse Belg afgelopen week ook in de interland tegen het Nederlands elftal, waarin de Rode Duivels met 4-2 zegevierden.
Chadli wisselde in dat duel telkens van positie. Zo was hij niet alleen actief op beide flanken, maar blonk hij ook uit op de nummertienpositie. ,,Hij doet het goed bij ons, maar afgelopen week ook tegen het Nederlands elftal. Nacer is heel gefocust en geconcentreerd, we moeten alleen zorgen dat we hem fit houden, want daar ging het vorig seizoen mis”, aldus McClaren.
Dat Chadli en miljoenenaankoop Dusan Tadic goed klikken, constateerde hij al na de 4-1 zege in de seizoensouverture tegen FC Groningen. Maar ook Felipe Gutierrez is een aanstormende smaakmaker. ,,Ik houd van creatieve teams met speciale spelers. Met Bryan Ruiz en Kenneth Perez hadden we spelers die beslissend kunnen zijn, met Tadic en Chadli hebben we die nu weer. Gutierrez komt er bovendien ook aan. Hij heeft een goede pass, maar werkt ook keihard. Hij oogt misschien als een twaalfjarige jongen, maar hij is fysiek ook sterk”, verklaart de trainer.
Hij was geblesseerd in de maand juliquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 07:03 schreef TLC het volgende:
Castaignos schijnt nog niet wedstrijdfit te zijn heb ik gelezen, dan vraag je je toch in Godsnaam af wat ie gedaan heeft bij Inter Milan. Of beter gezegd niet gedaan.
Wil in ieder geval niet meer naar NEC omdat hij niet naar Heerenveen gaat. Ik wens m veel plezier bij jullie op de tribunequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |