quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:44 schreef satecl het volgende:
Te koop: Vliegticket naar Lissabon.. Bieden vanaf ¤ 250,-... thanks!
Nee. Ik wist zeker dat ze tegen Sporting moestenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:45 schreef Gert het volgende:
[..]zelfs geen annuleringsverzekering afgesloten?
Niet voor ajax of psv, nee. Alle andere clubs welquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoezo? Wil jij geen Europees succes of wat?
Gastquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:46 schreef satecl het volgende:
[..]
Nee. Ik wist zeker dat ze tegen Sporting moesten
Dat wordt weer een volksverhuizing, ja. Ik hou mijn hart vast.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Volgens mij gaat het wel een redelijke chaos worden daar in Praag
PSV gaan we in de halve finale treffen en dan maken we de 1-1 in de allerlaatste seconden en winnen we met penalties!quote:
quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:48 schreef vandermar het volgende:
[..]
PSV gaan we in de halve finale treffen en dan maken we de 1-1 in de allerlaatste seconden en winnen we met penalties!
Resultaten in het verleden... etc.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:48 schreef DaMart het volgende:
De laatste keer dat Feyenoord tegen Sparta Praag speelde, wonnen ze vervolgens de UEFA-cup. Dit biedt perspectief dus.
Cupje ophalen in Amsterdam, helemaal niets mis mee.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:48 schreef DaMart het volgende:
De laatste keer dat Feyenoord tegen Sparta Praag speelde, wonnen ze vervolgens de UEFA-cup. Dit biedt perspectief dus.
Is dat niet eens eerder gebeurd?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:48 schreef vandermar het volgende:
[..]
PSV gaan we in de halve finale treffen en dan maken we de 1-1 in de allerlaatste seconden en winnen we met penalties!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
Ja, gelukkig wel, want toen verloren we twee keer van Praagquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Resultaten in het verleden... etc.
Van Rhijn is ook geselecteerd..quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:48 schreef PizzaGeit het volgende:
Lekkere loting
En BMI geselecteerd, De Vrij ook![]()
En maar één Ajacied. Van Gaal![]()
En Clasie die evengoed wel geselecteerd had kunnen worden volgens hem, ik vind het allemaal goed. Snap alleen niet waarom Vlaar niet geselecteerd is ...
Das de enige toch?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:50 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Van Rhijn is ook geselecteerd..
Zal druk worden in Praag denk ik.
Hence the ''En maar één Ajacied''quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:50 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Van Rhijn is ook geselecteerd..
Zal druk worden in Praag denk ik.
Mag ook wel een keertjequote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:50 schreef RvLaak het volgende:
Resumerend, Feyenoord heeft de "makkelijkste" loting?
Met een paar van die mongolen die op de Rotterdamse tribunes zitten, hou ik m'n hart vastquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:51 schreef PizzaGeit het volgende:
Als ze maar niet gaan fittie zoeken in Praag en aanstekers gooien enzo.
Klopt ja, ik ben toe aan weekend.quote:
Tuurlijk. In Kiev ook gewoon gedaan.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:52 schreef satecl het volgende:
Is het mogelijk om de wedstrijd te bezoeken als je geen SC en/of Silver-Gold card hebt?
Denk dat als je gewoon meereist naar Praag je ook al een mooie avond hebtquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:52 schreef satecl het volgende:
Is het mogelijk om de wedstrijd te bezoeken als je geen SC en/of Silver-Gold card hebt?
Al 7 weken vakantiequote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:52 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Klopt ja, ik ben toe aan weekend.
Maandag terugkomen van een weekje Bulgarije en dan woensdag ofzo naar Praag. Kan slechter.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:53 schreef Grifte het volgende:
Wel jammer dat we eerst thuis moeten, al is het Caland ook wel gegund
twitter:renedejong010 twitterde op vrijdag 10-08-2012 om 13:52:54Sparta praag wordt beetje afgescheept als makkelijk. Ik heb ze 2x tegen admira gezien en easy is het niet. Veel jonge spelers, dynamiek reageer retweet
Persoonlijk denk ik dat geen enkele ploeg een makkelijke wedstrijd oplevert. Zeker niet aangezien er nog geen echte spits aanwezig is bij Feyenoord.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:54 schreef Freudie het volgende:
twitter:renedejong010 twitterde op vrijdag 10-08-2012 om 13:52:54Sparta praag wordt beetje afgescheept als makkelijk. Ik heb ze 2x tegen admira gezien en easy is het niet. Veel jonge spelers, dynamiek reageer retweet
En evengoed kaarten voor het UIT-vak? Of zat je tussen de 'polen'?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:52 schreef Happel het volgende:
[..]
Tuurlijk. In Kiev ook gewoon gedaan.
Tussen polen, maar waren ook gasten die in Feijenoordvak zaten. Moesten scc tonen en werden genoteeerd.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:56 schreef satecl het volgende:
[..]
En evengoed kaarten voor het UIT-vak? Of zat je tussen de 'polen'?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |