Kan wel kloppen ja.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 07:42 schreef GJonline het volgende:
[..]
Je legt in ieder geval wel makkelijk contact met mensen
het is half negen, tijd om aan het werk te gaanquote:Op donderdag 16 augustus 2012 08:28 schreef Snowbells het volgende:
Nu al klaarwakker zijn en het is nu al benauwd.
Werkzequote:Op donderdag 16 augustus 2012 08:29 schreef Pharkus het volgende:
[..]
het is half negen, tijd om aan het werk te gaan
Jij ook he, hups je bed uit! het is een mooie dag!quote:
Een mooie dag om de hele dag niets uit te voeren.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 08:30 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Jij ook he, hups je bed uit! het is een mooie dag!
Pijnlijk.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 11:06 schreef Dimens het volgende:
Dit: Dimens, ik haat je niet... topic tegen komen.
Wat is dit?
Een verkapte liedesverklaring. Zoals je ziet heeft hij nog moeite het een plaatsje te geven.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 11:06 schreef Dimens het volgende:
Dit: Dimens, ik haat je niet... topic tegen komen.
Wat is dit?
Is daar geen bevestiging nodig?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:39 schreef RickoKun het volgende:
1. Ziekelijk veel zin hebben om naar het buitenland op vakantie te gaan
2. Mensen die je verwijdert van je facebook die je meteen weer gaan toevoegen.
Of dat je daardoor op een banner klikt...quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:27 schreef Paxcon het volgende:
Als je wil klikken op een topic, dan net auto-refresh optreedt en je de verkeerde aanklikt
Of het verkeerde topic uit MyAT verwijdert.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:32 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Of dat je daardoor op een banner klikt...
Moet ons nu echt alles voorgeschreven worden?quote:Het Nationaal Ouderenfonds heeft opgeroepen om kwetsbare ouderen te helpen. Het advies is om ouderen minimaal 2 liter vruchtensap of kruidenthee per dag te laten drinken. Verder wordt ouderen aangeraden om tussen 11.00 uur en 17.00 uur binnen te blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |