haha...ja dat soort dingen...dat klopt inderdaad....quote:Op donderdag 9 augustus 2012 21:56 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Vooral die opmerkingen..."hoe kan een leuke vrouw als jij nou nog steeds single zijn?" en dat stuk over happy moeten zijn, want als je geen happy single bent, ben je eigenlijk heel triest.
waar. Maar vrouwen willen dat dus wel.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:00 schreef Cinderella_Man het volgende:
Nee, dit mens..."Ik wil een man met een plan"....alsof je zelf niet eens initiatief kunt nemen :-)
Dat valt best mee...als ze niks te vertellen hadden had je ook geen docu natuurlijk. En ieder mens verschilt. Jij ziet het als zeuren, ik zie het als dat ze hun mening en ideen delen (al ben ik het er niet altijd mee eens)quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:04 schreef Black_Rainbow het volgende:
Ik kijk 5 minuten en die dames komen me nu al m'n strot uit. Wat zeuren ze veel.....
En dan volgen wij dus maar slaafs ??quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:06 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
waar. Maar vrouwen willen dat dus wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt niet alle vrouwen hoor...ik wil best een man met een plan...maar een plan die te combineren is met mijn plan.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:06 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
waar. Maar vrouwen willen dat dus wel.
Tuurlijk, maar ik wordt moe van mensen die de schuld buiten zichzelf leggen met dit soort dingen. Klagen dat je geen kerel kan vinden, en dan met zo'n waslijst aankomen. Als een vrouw zo bij me aankomt knap ik daar ook op af, 1 baan is genoeg.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:06 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Dat valt best mee...als ze niks te vertellen hadden had je ook geen docu natuurlijk. En ieder mens verschilt. Jij ziet het als zeuren, ik zie het als dat ze hun mening en ideen delen (al ben ik het er niet altijd mee eens)
Grappig...wat jullie mannen steeds als waslijst en eisenlijst noemen zie ik als vrij normaal. En ik vind juist dat mannen veels te hoge eisen stellen en dat zien zij dan weer niet zo. Zal het verschil tussen mannen en vrouwen misschien zijn.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:10 schreef Black_Rainbow het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar ik wordt moe van mensen die de schuld buiten zichzelf leggen met dit soort dingen. Klagen dat je geen kerel kan vinden, en dan met zo'n waslijst aankomen. Als een vrouw zo bij me aankomt knap ik daar ook op af, 1 baan is genoeg.
wat voor te hoge eisen stellen mannen dan? ik heb echt het gevoel dat vrouwen dat doen en ik helemaal niet maa zelf reflectie kan het grootste probleem zijnquote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:12 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Grappig...wat jullie mannen steeds als waslijst en eisenlijst noemen zie ik als vrij normaal. En ik vind juist dat mannen veels te hoge eisen stellen en dat zien zij dan weer niet zo. Zal het verschil tussen mannen en vrouwen misschien zijn.
Vooral aan uiterlijk...maar ik zie ook regelmatig het probleem dat ze niet willen dat een vrouw slimmer is, meer verdient, te zelfverzekerd of vrijgevochten is etc. Ik krijg wel eens het idee dat mannen snel geïntimideerd kunnen zijn (en nee, geld niet voor elke man, net als die eisenlijstjes ook niet voor elke vrouw geld)quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:13 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
wat voor te hoge eisen stellen mannen dan? ik heb echt het gevoel dat vrouwen dat doen en ik helemaal niet maa zelf reflectie kan het grootste probleem zijn
Dat is het hem nou juist...ik vind mijn lijstje ook klein. maar denk dat menig man daar anders over denkt.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:16 schreef Black_Rainbow het volgende:
Nou, mijn lijstje is anders bijzonder klein. Voor mijn gevoel loop ik veel moois mis als ik van te voren al met een lijstje ga kijken of iemand voldoet. Al die eisen die we aan elkaar stellen zorgt er juist voor dat het zo moeilijk gaat. Doe niet moeilijk en ga er gewoon voor.
Ip 6 woorden...maar komt op 1 woord neer "chemie"quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:17 schreef Black_Rainbow het volgende:
De mijne bestaat uit 1 woord, that it. Die van jou?
Ik zou een vrouw niet kunnen afschrijven omdat ze juist minder of meer verdient. Sowieso het is toch juist fijn als je partner meer verdiend en sterk is, scheelt ook een hoop gezeur, kan je beide part time gaan werken als er kinderen komen.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:15 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Vooral aan uiterlijk...maar ik zie ook regelmatig het probleem dat ze niet willen dat een vrouw slimmer is, meer verdient, te zelfverzekerd of vrijgevochten is etc. Ik krijg wel eens het idee dat mannen snel geïntimideerd kunnen zijn (en nee, geld niet voor elke man, net als die eisenlijstjes ook niet voor elke vrouw geld)
Dan zitten we wel op 1 lijn, maar sta jij verder voor alles open? Is die klik afhankelijk van concrete eigenschappen?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:18 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Ip 6 woorden...maar komt op 1 woord neer "chemie"
1 woord, met een boekwerk van een gebruiksaanwijzing meestalquote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:18 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Ip 6 woorden...maar komt op 1 woord neer "chemie"
Fysieke klikquote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:20 schreef Black_Rainbow het volgende:
[..]
Dan zitten we wel op 1 lijn, maar sta jij verder voor alles open? Is die klik afhankelijk van concrete eigenschappen?
Geen idee, dat is dan weer puur op gevoel. Niet iets wat je kan sturen in mijn beleving...je zou hoogstens nog even kunnen afwachten en aankijken of de klik wel ontstaat. Maar eerlijk is eerlijk, meestal weet je het binnen een paar minuten wel.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:21 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
1 woord, met een boekwerk van een gebruiksaanwijzing meestalwant bescrijf maar eens waarom je dat met de ene man wel hebt en de ander niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |