Lake Havasu. Ben ik geweest. Daar hebben ze een oude brug uit Londen (gekocht en steen voor steen verscheept naar de VS) staan.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 19:39 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ga het zelf niet doen, maar als ik het zou doen zou het deze worden: http://writeaprisoner.com/Template.aspx?i=z-234661
Ik heb besloten, ik ga er morgen werk van maken. Dan gaan mijn brieven de deur uit.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:52 schreef maickeltje het volgende:
Er word hier veel gepraat maar weinig geschreven...
Niemand die je tegenhoudt om een brief te schrijven hoorquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:52 schreef maickeltje het volgende:
Er word hier veel gepraat maar weinig geschreven...
Oké.. cool!quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:58 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Ik heb besloten, ik ga er morgen werk van maken. Dan gaan mijn brieven de deur uit.
Ik zelf heb geen interesse omdat dit mijn werk is. Maar ik was benieuwd naar de ervaringen hier....maar die zijn er niet.quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:04 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niemand die je tegenhoudt om een brief te schrijven hoor
Je bent gevangenisbewaarder?quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:05 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Ik zelf heb geen interesse omdat dit mijn werk is. Maar ik was benieuwd naar de ervaringen hier....maar die zijn er niet.
Ja dat kloptquote:Op zondag 26 augustus 2012 00:07 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Je bent gevangenisbewaarder?
Lijkt me echt een tof beroepquote:
Is het ook zeker.quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:09 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Lijkt me echt een tof beroep
Heb sowieso veel interesse in gevangenissen e.d, altijd series op Discovery en National Geo kijken, indrukwekkend vind ik het altijd
Het lijkt me zeker interessant, maar volgens mij is het salaris geen vetpotquote:Op zondag 26 augustus 2012 00:11 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Is het ook zeker.
Is het niet wat voor jou dan?
Ook al werk ik er zelf kijk ik dat soort programmas ook graag
Vanaf hoeveel is het een vet pot?quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:12 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Het lijkt me zeker interessant, maar volgens mij is het salaris geen vetpot
Wil zelf namelijk de economische kant op, waar het geld zit zegmaar
Ben nog erg jong, dus dat kan ik niet echt zeggen eerlijkgezegdquote:Op zondag 26 augustus 2012 00:14 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Vanaf hoeveel is het een vet pot?
Ik denk dat het nog wel flink mee valt.quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:16 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Ben nog erg jong, dus dat kan ik niet echt zeggen eerlijkgezegd
Maar volgens mij is het verschil tussen econoom en gevangenisbewaarder best groot
Zal wel eens rondkijken op Googlequote:Op zondag 26 augustus 2012 00:20 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog wel flink mee valt.
Ben benieuwd hehequote:Op zondag 26 augustus 2012 00:23 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Zal wel eens rondkijken op Google
Ik ben erg benieuwd hoe jij als gevangenisbewaarder denkt over de "luxe" in Nederlandse gevangenissen. Wil je daar wat meer over vertellenquote:Op zondag 26 augustus 2012 00:05 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Ik zelf heb geen interesse omdat dit mijn werk is. Maar ik was benieuwd naar de ervaringen hier....maar die zijn er niet.
Zo snel gaat dat ook niet he. Het duurt wel even voor je uberhaupt een reactie kunt verwachten. Ik bedoel, als je via die site schrijft worden de brieven maar op 2 dagen per maand verstuurd, en als je hem gewoon zelf op de post doet zal het alsnog minimaal een week duren voor ie in de gevangenis is. Aangezien ze die brieven eerst controleren zullen er dan nog wel wat dagen verstrijken. En daarna moeten ze nog terugschrijven en de brief versturen. Dus ik denk dat je al snel een maand verder bent voor je iets terug krijgt. En dan zal het nog wel afhankelijk zijn van hoeveel brieven ze gekregen hebben of je uberhaupt ooit iets terug hoort.quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:05 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Ik zelf heb geen interesse omdat dit mijn werk is. Maar ik was benieuwd naar de ervaringen hier....maar die zijn er niet.
Interessant topic: http://www.writeaprisoner(...)ou-love-your-pp.htmlquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:18 schreef gelestipjes het volgende:
Sowieso, op dat forum lijkt zo'n beetje iedereen wel een romantische relatie met haar penpal te hebben, of er op zijn minst verliefd op te zijn.
Een relatie nemen met iemand in de death rowquote:Op zondag 26 augustus 2012 13:17 schreef Maraca het volgende:
[..]
Interessant topic: http://www.writeaprisoner(...)ou-love-your-pp.html
Ja en nee eigenlijk.. te luxe dingen zijn :quote:Op zondag 26 augustus 2012 01:11 schreef MrBaas het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd hoe jij als gevangenisbewaarder denkt over de "luxe" in Nederlandse gevangenissen. Wil je daar wat meer over vertellen? Vind je gevangenissen te luxe?
TV's kan je huren, misschien ook kopen. In jeugdgevangenissen zijn er gameconsoles in de groepsruimtes. Verder weet ik er niets vanquote:Op maandag 27 augustus 2012 00:11 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Klopt het dat je ook gewoon TV's, bluray spelers, gameconsoles e.d kan kopen daar?
Een tv kan je huren. Blurays is niet mogelijk. Een gameconsole kan door familie-vrienden worden ingevoerd.quote:Op maandag 27 augustus 2012 00:11 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Klopt het dat je ook gewoon TV's, bluray spelers, gameconsoles e.d kan kopen daar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |